Olympijské hry - ženy

USA – Itálie

3:2

konec (21:25, 25:16, 25:27, 25:16, 15:12)

02.08.2021, 04:05 • Ariake Arena, Tokio • Skupina B • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 1.85 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

15:12

Bartschová se raduje, míč poslala ulívkou do autu, ale ještě než balón dopadl na zem kontaktoval malíček Egonuové. Utkání končí dvoubodovým vítězstvím USA.

6:3

Egonuová nezakončila akci z levé strany, k útoku se dostaly Američanky a Larsonová smečí ze středu vybojovala bod. Američanky vedou o tři body v setu hraném do patnácti. Trenér Mazzanti reagoval oddechovým časem.

25:16

Bosettiová překonala italský blok a míč dle rozhodčích skončil v autu. Challenge ukázala, že míč po bloku dopadl na čáru a čtvrtý set získává ve svůj prospěch USA. O vítězi tohoto zápasu rozhodne tie-break.

25:27

Syllová končí třetí set, když si počkala na přihrávku k levému kraji, odkud napálila americký blok, od kterého se balón odrazil do autu.

25:16

Italky chybovaly u sítě po útoku Akinradewové a Američanky proměnily třetí setbol ve vyrovnání.

21:25

Egonuová nedokázala složit míč, totéž se nepovedlo ani Drewsové a Bartschové. Nakonec první set přeci jen ukončila výborná Egonuová smečí z pravé strany.

7:13

Italky se rozjely, další úspěšný blok po útoku Akinradewové. Druhý time-out amerického celku. Italky vedou o šest bodů.

3:2

USA: Poulterová, Larsonová (C), Akinradewová, Drewsová, Bartschová-Hackleyová, Washingtonová, libero Wongová-Orantesová – Hancocková, Hillová, Robinsonová, Ogboguová.

Itálie: Malinovová, Pietriniová, Fahrová, Egonuová, Bosettiová, Danesiová, libero de Gennarová – Sorokaiteová, Folieová, Orrová, Chirichellová, Syllová (C).

Rozhodčí: Liu (CHN), Macias (MEX).