konec (1:1)

01.08.2021, 10:15 • Na Pecích • 1. kolo • Adam Černý

Tipsport: 3.21 4.0 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů! (12:21:57)
Je za námi utkání 1. kola České fotbalové ligy mezi Admirou Praha a rezervou pražské Slavie. V pražském derby se body dělily. Do utkání lépe vstoupili hosté, prosadil se Ubong Ekpai. Domácí ještě do poločasu reagovali zásluhou Štěpána Zahálky. Co se týče branek, tak to bylo z dnešního duelu vše. Druhá půle žádnou branku nenabídla, i přesto že jsme několik zajímavých příležitostí na obou stranách viděli. Utkání bylo výrazně ovlivněno kvalitou hřiště. Bohužel v Praze výrazně pršelo před zápasem i během utkání, a tak se míč často zadrhával v kalužích a viděli jsme spíše boj než řadu pohledných akcí.

90+3

90+3

Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Jiří Mošna, přichází Vojtěch Venc.

90+2

Krásným balonem hledal za obranou Samek Douděra, slávistický křídelník si míč pěkně sebral, těsně před zakončením mu míč na rychlém povrchu odskočil.

90+1

Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Jakub Horský, přichází David Štětka.

89

Ve vápně sám se ocitl Mošna, jeho pokus ale neměl patřičnou razanci.

88

Další rohový kop, ale žádné nebezpečí pro branku Kellera. Domácí brankář bude odkopávat.

87

K rozehrávce si stoupl Ekpai. Jeho pokus brankář Keller pouze vyrazil, následný centr odvrácen na roh.

86

Tvrdě sestřelen Beran, zajímavý volný přímý kop budou mít k dispozici hosté.

83

Tvrdý faul. Provinil se kapitán Martinic, který vidí žlutou kartu za tento zákrok.

83

Ani z tohoto mráčku nezaprší, Slavie v obraně bezchybná.

82

Třeba právě teď, je tu roh pro domácí.

80

Před námi je posledních deset minut základní hrací doby plus nějaké nastavení. Dočkáme se ještě nějaké branky?

79

Chybu v rozehrávce udělal Švec, zkušený slávistický stoper vše rychle vyřešil skluzem. Míč je v autu, vhazovat budou domácí.

78

Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Emil Madsen, přichází Štěpán Beran.

77

Prudký centr z pravé strany jen prolétl vápnem Slavie, jen to na stadionu zahučelo.

75

Už už to vypadalo, že Douděra půjde sám na Kellera, na poslední chvíli ale slávistickému záložníkovi míč utekl.

74

Náznak šance Admiry, Sirotník vše ale rychle vyřešil.

72

Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Jakub Michálek, přichází Viktor Záruba.

71

Ani tento roh Slavie nenadělal velké problémy domácím.

71

Před Zeronikem na poslední chvíli odvrací na roh Herc.

70

Během posledních dvou minut bylo k vidění několik faulů na obou stranách, v kombinaci hosté.

68

Další roh, opět jistý Sirotník.

68

Několikátý roh Admiry v druhém poločase, hosté ale zatím všechny dokázali odvrátit.

67

Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Martin Šubert, přichází Jakub Zeronik.

66

Za záchranou brzdu tahal Martin Šubert, hostující hráč vidí od hlavnho sudího žlutou kartu.

65

Ani na druhé straně nepřišla větší šance.

65

Roh mají k dispozici i Slávisté.

65

Jeden z domácích hráčů se tlačil na hlavičku, skvěle ho odblokoval Švec.

64

Míč končí za čárou, další roh pro domácí.

62

Fantastický Keller! Rychlou akci Slavie krásně vyřešil Ekpai se Samkem, do velké příležitosti se dostali Šubert a Douděra, domácí brankář vytáhl dva skvělé zákroky!

60

Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Jáchym Trajhan, přichází Michal Čermák.
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Michal Douděra, přichází Martin Čácha.

59

Skvěle to teď udělal Douděra, ten slávistický. Mladý křídelník se dokázal uvolnit a hledal za obránci rozběhnutého Horského. Jeho přihrávka byla ale moc dlouhá a balon odkopává Keller.

58

Velkou šikovnost nám ukázal Daniel Samek. Slávistický záložník, který již několikrát naskočil i do nejvyšší soutěže, se dokázal vymotat z obležení třech protihráčů a vynutit si faul.

56

Po dlouhé Slávisté trochu přimáčkli svého soupeře, žádná další šance z toho ale není.

55

Rychlý brejk Slavie, Horský opět hledal Ekpai. Nigerijský křídelník ale na balon tentokrát těsně nedosáhl a druhou branku nepřidal.

53

A do třetice všeho dobrého, domácí tlak sílí.

52

Rohový kop zablokován, bude z toho další rohový kop.

51

Centr odvrácen pouze na roh.

50

Další faul Slávistů, další standardka pro domácí.

48

Centr domácího celku nenašel kýženého adresáta, Sirotník bude odkopávat od své branky.

48

Jeden z domácích hráčů byl faulován na pravé straně hřiště, domácí budou rozehrávat standardní situaci.

47

Po rohovém kopu se domácí kapitán Martinic dostal k hlavičce, jeho pokus mířil těsně nad branku.

47

Aktivněji do druhá půle vstupují domácí, mají k dispozici rohový kop.

46

Ani jeden tým neudělal během poločasu žádnou změnu v sestavě, vidíme tedy stejných dvaadvacet hráčů jako v poločase prvním.

46

Oba celky jsou zpět na promočené travnaté ploše, za chvilku nám začne druhá půle dnešního utkání.
Máme za sebou první poločas utkání 1. kola České fotbalové ligy mezi pražskými týmy Admirou a rezervou Slavie. Do kabin odcházejí oba celky smírně, skóre je zatím nerozhodné 1:1. Stav otevřeli ve 22. minutě hosté, prosadil se pendler z áčka Slavie Ubong Ekpai. Po vstřelené brance ale Slávisté poněkud ubrali na aktivitě a otěže zápasu přebrali domácí. Byli aktivnější a zaslouženě přišla odměna, když ve 39. minutě vyrovnal Štěpán Zahálka. Celý první poločas se odehrál v mohutné dešti, v Praze nepanuje příznivé počasí na fotbal. Trávník je výrazně nasáklý vodou, tvoří se již velké louže, což samozřejmě nenahrává ke kombinačnímu fotbalu. Uvidíme, jak se s těmito podmínkami popasují hráči v druhém poločasu.

45+2

45+1

Drobná strkanice mezi domácím Douděrou a hostujícím Samkem. Sudí Szikszay oba hráče za tento konflikt trestá žlutou katou.

45

Slávistický kapitán Matys se protlačil po křídle, při snaze vystřelit před ním na těžkém terénu uklouzli dva protihráči, a tím mu zamezili odcentrovat.

43

S důrazem to přehnal domácí Jiří Mošna a vidí od hlavního sudího žlutou kartu.

41

Slávisté jsou po inkasované brance rozhození, domácí by rádi svoji aktivitu proměnili v další branku.

39

39. ZAHÁLKA - 1:1

39

Admira právě vstřelila branku!

A máme srovnáno! Centr z pravé strany propadl až na Frice, který míč posunul na ŠTĚPÁNA ZAHÁLKU. Jednatřicetiletý útočník ho pak již velmi chladnokrevně uklidil k zadní tyči hostující branky!

38

Zajímavou kopací technikou se nám na stoperu dnes ukazuje Aliham Ousou, Slávisté z jeho rozehrávky velice těží, většina akcí jde právě přes kapitána švédské reprezentace do 21 let.

36

Slávisté teď zatlačili svého soupeře, domácí ztěží odvrácí balon do bezpečí.

35

K rozehrávce volného přímého kopu si stoupl Šubert, jeho prudká rána směřovala doprostřed branky, a tak Keller ji bez problému lapil.

34

Máme tady první napomenutí od hlavního rozhodčího. Žlutou kartu vidí za zatažění Ekpai Michal Fric.

32

Následný rohový kop nenadělal domácímu brankáři sebemenší problémy.

31

Po zaváhání jednoho z domácích hráčů se snažil uvolnit ve vápně Douděra, slávistický křídelník dokázal vybojovat rohový kop.

30

Tvrdě dohrán byl Ousou. Slávistický stoper se rychle zvedl a rozehrává další útočnou akci Slávistů.

29

Po centru od rohového praporku se ve velké šanci objevil Miroslav Horák. Jeho hlavička prolétla jen těsně nad brankou Sirotníka!

28

Bíločerní budou mít k dispozici další rohový kop.

28

Domácí po inkasované brance zvýšili svoji aktivitu, momentálně jsou aktivnějším celkem na hřišti.

26

Šikovně se na levé straně uvolnil Fric. Jeho centr dokázal Sirotník pouze vyrazit, o zbytek už se postarala slávistická obrana.

24

Domácí chtěli rychle odpovědět, po centru z levé strany vznikl ve vápně Slavie velký závar. Ohrožení branky Sirotníka z toho ale nebylo.

22

22. EKPAI - 0:1

22

Tým Slavia B právě vstřelil branku!
Tak přeci jen jdou hosté do vedení! Za svou aktivitu je odměněn UBONG EKPAI, který zůstal zcela nehlídán před Kellerem a otevírá si střelecký účet v sešívaném dresu!

20

Hosty zatím brzdí ofsajdová postavení. Dalším hráčem, který se v něm objevil byl Douděra.

18

Další zajímavá průniková přihrávka hostů. Tentokrát hledal Madsen Horského, slávistický útočník ale byl v ofsajdovém postavení.

16

Druhý náznak šance hostů, opět v ofsajdu Ubong Ekpai.

14

Další pokus domácích blokuje Ousou, následně byl švédský reprezentant faulován.

13

Za obranou Samek hledal Ekpaie. Nigerijský křídelník ale byl chycen v ofsajdu.

12

Druhý rohový kop Admiry v zápase odhlavičkovává do bezpečí švédský stoper Ousou.

11

Centr z pravé strany hřiště od Herce odvrácen pouze na roh.

11

Domácí po úvodní aktivitě hostů přebírají iniciativu.

9

Následný rohový kop odvrací obrana Slavie do bezpečí.

8

První velká šance utkání! Po závaru prověřil hostujícího brankáře Trajhan. Jeho pokus dokázal Sirotník konečky prstů vytěsnit nad branku!

7

V Praze panuje deštivé počasí, trávník je výrazně nasáklý vodou, míč se často zastavuje v kalužích vody.

6

Na hřišti nám zůstává ležet jeden z domácích hráčů, vypadá to, že to ale nebude nic vážného.

5

Na vlastní polovině faulován Madsen, hosté rozehrávají další útočnou akci.

3

Domácí se hnali do rychlého brejku, přihrávka Zahálky ale neměla patřičnou razanci a hosté odkopávají balon za autovou čáru.

2

Slávisté vlétli do utkání aktivně, zatím soupeři míč nepůjčili.

1

Po centru z pravé strany vracel míč zpět do prostoru před brankářem Kellerem Ekpai. Na jeho nabídku ale spoluhráči nezareagovali rychle a domácí celou situaci uklidnili odkopem.

1

O úvodní výkop se postarala hostující Slavia, která také podniká první útočnou akci.

1

Oba dva týmy již přicházejí na hrací plochu, za chvilku jdeme na to!

FK Admira Praha: Keller – Herc, Fric, Martinic (C), Mošna, Michálek, Kurek, Trajhan, Douděra, Zahálka, Horák
Náhradníci: Jungr – Čácha, Venc, Záruba, Mráz, Čermák, Kunc

SK Slavia Praha B: Sirotník – Švec, Ousou, Samek, Horský, Šubert, Douděra, Matys (C), Labík, Ekpai, Madsen
Náhradníci: Fülöp – Obadal, Beran, Zeronik, Kopáček, Biegon, Štětka

Rozhodčí: Szikszay – Šťastný, Linhart.
Předešlá sezona třetí nejvyšší soutěže byla přerušena v polovině října, od té doby se již hrát nezačalo. Pro oba celky půjde tedy dnes o mistrovské utkání po třičtvrtě roce. Těžko se tedy dá předpovídat, jak utkání bude vypadat. Loňskou nedohranou sezonou odstartovali lépe hráči Admiry. Bíločerní měli po sedmi kolech na svém kontě 15 bodů a drželi se na 5. místě. To Slávisté na tom byli o něco hůře, na svém kontě měli deset bodů a patřila jim 10. příčka. Kádr Slavie prošel přes pauzu radikální změnou, někteří hráči se přesunuli již o patro výše, do druholigové Vlašimi. Naopak do týmu Marka Jarolíma se zařadilo několik dalších mladíků z akademie. O kvalitu určitě nebude nouze, pražská Slavie každoročně produkuje zajímavé talenty. Rozhodně nás dnes čeká zajímavé utkání.
Krásné nedělní dopoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu. Vítám vás u sledování utkání 1. kola České fotbalové ligy mezi dvěma pražskými celky, Admirou a béčkem pražské Slavie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.