Olympijské hry - Judo

Smíšené týmy - eliminace, čtvrtfinále, opravy a semifinále

probíhá

31.07.2021, 04:00 • Aleš Strouha (@AlesStrouha)

Souboje o medaile odstartují v 10 hodin středoevropského času a také tyto souboje můžete sledovat prostřednictvím našich online reportáží. (08:34:01)
Smíšené týmy – utkání o medaile
O bronz A: Německo – Nizozemsko
O bronz B: Izrael – Sportovci ROV
O zlato: Japonsko – Francie

Dopolední boje zakončené semifinálovými souboji jsou u konce! Známe tedy smíšené týmy, které budou soupeřit o medaile!

SF

Bronzová medailistka z individuálního závodu Romane Dicková uspěla i v semifinále smíšených týmů a Francii připsala čtvrtý bod! Francie postupuje do finále!

SF

A další bod pro Francii! V kategorii do devadesáti kilogramů uspěl Axel Clerget! Je to již 3:0 a Francie je jeden bod od finále!

SF

Také druhý souboj vyzněl pro Francii. Na body zvítězila Clarisse Agbegnenouová.

SF

Semifinále mezi Francií a Nizozemskem přineslo na úvod souboj mužů do 73 kilogramů. Guillaume Chaine začal lépe a svému týmu zajistil první bod!

SF

Na řadu nyní přichází poslední semifinále mezi Francií a Nizozemskem.

Máme za sebou také opravy. Jisté nyní je to, že po úspěchu v opravách si o bronzové mediale zabojují týmy Německa a Izraele.
Jisté je, že Izrael si to rozdá s ruskými sportovci, Němci si musí na svého soupeře ještě počkat.

SF

Japonci v semifinále potvrdili roli favorita a nad ruskými sportovci vyhráli drtivým rozdílem 4:0. Poslední zápas vyhrála Akira Soneová nad Aleksandrou Babincevovou na Ippon.

SF

Japonci v semifinále jasně dominují. Již třetí bod zaznamenal v kategorii do devadesáti kilogramů Šojchiro Mukai, který vyhrál nad Michailem Igolnikovem.

SF

Druhý bod pro Japonsko získala v kategorii do sedmdesáti kilogramů Chizuru Araiová!

SF

Šohej Ono vyhrál na Ippon nad Musou Moguškovem. Japonsko vede 1:0.

SF

Semifinálové boje odstartovaly na tatimi číslo 1, kde je k vidění souboj Japonsko – Ruští sportovci. Na druhé žíněnce ještě probíhají opravy mezi státy Izrael a Francie.

OP

Theresa Stollová dotáhla snažení Německa do úspěšného konce. Německo v opravách vyhrálo souboj s Mongolskem 4:2.
Složení dvojic pro semifinále:
Japonsko – Sportovci ROV
Francie – Nizozemsko

QF

Známe poslední semifinalisty. Grol nakonec zvítězil nad Silvou a postup mezi nejlepší čtyři si tak zajistili Nizozemci.

OP

Rozeběhly se nám také opravy. V nich je stav mezi Německem a Mongolskem nerozhodný 1:1.

QF

Stéle sledujeme velmi tuhý čtvrtfinálový boj. Skóre je 3:2 pro Nizozemsko a teď sledujeme boj Rafaela Silvy proti Henku Grolovi.