0:3

konec (20:25, 12:25, 19:25)

31.07.2021, 04:05 • Skupina B • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.18 4.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Parádní utkání je u konce! Ruský výběr dnes předvedl fantastický výkon a poráží USA hladce ve třech setech. V úvodu utkání se Američanky ještě držely, ale poté jim začal ujíždět vlak. První sadu Rusky ovládly 25:20. Ve druhém setu jsme sledovali galakoncert Gončarovové, která dotáhla ruský tým k vítězství 25:12! Ve třetím setu Rusky měly k dobru náskok, ale Američanky dokázaly srovnat. V koncovce sady ale opět úřadoval ruský blok. (05:35:58)

Konec zápasu

19:25

Rusky využívají hned první mečbol a poráží tým USA ve třech setech!

19:24

Už jenom jeden! Korolevová smečí na střed zajistila ruskému výběru pět mečbolů!

19:23

Ruský celek zřejmě definitivně odskakuje! Další úspěšný blok a Rusky jsou dva body od vítězství.

19:22

Fedorovcevová navíc trefuje eso! Američanky pouštěly míč do autu, ale balón se otřel o čáru!

19:21

Rusky jsou čtyři body od hladkého triumfu! Gončarovová nekompromisně zasmečovala pod nohy Washingtonové.

19:20

Robinsenová musela smečovat z těžké pozice, ale stále drží Američanky ve hře.

18:20

Oddechový čas pro USA.

18:20

Rusky opět vedou o dva body! Washingtonová z dobré pozice sice smečí obstřelila blok, ale netrefila ani kurt.

18:19

Ruský celek udělal změnu v útoku a přineslo to ovoce. Korolevová nedala soupeřce šanci.

18:18

Je vyrovnáno! Gončarovová totiž tentokrát neuspěla se svým útokem a Američanky následně byly důrazné.

17:18

Američanky snižují na rozdíl jediného bodu! Nad sítí totiž uspěla Akinradewová.

16:18

Larsonová riskovala smečí po čáře. Míč sice nabral opačnou rotaci, ale o lajnu se otřel.

15:18

Rusky už vedou prakticky všechny útoky přes Gončarevovou. Její další smeč přizvedla Larsonová do autu.

15:17

Fedorovcevová se snažila smečovat z levé strany, ale byla zablokována.

14:17

Bod získává ROV.

14:16

Američankám se stále nedaří vyrovnat. Gončarovová pro změnu zvolila smeč křížem.