ME v inline hokeji U16

Švýcarsko – Česko

3:2

po prodl. (1:2, 1:0 - 1:0)

30.07.2021, 15:20 • Sportzentrum Eselriet, Illnau-Effretikon, Švýcarsko • Tomáš Kalas (@tomascipy)

35:18

Česku se cesta za výhrou komplikuje. Samuel Jünger zamáčkl na mantinelu Ragazziho, navíc jej stáhl na zem za ruku. Proto dvě minuty za držení.

32:40

Bohatý dává plnohodnotnou přesilovku Švýcarsku, a to první v zápase. Vyloučen je za sekání.

19:05

A přesilovka nároďáku navíc rychle končí. Pekař zarazil do mantinelu krosčekem Rickenbacha, za což dostává dvě minuty a bude se hrát 3 na 3.

18:40

Frick je pro tento poločas smolařem. Už je potřetí na trestné lavici, za podrážení dostává dvě minuty. Češi mají tak třetí přesilovku, kterou budou hrát minimálně do konce třetiny.

16:07

Frick jde podruhé v zápase ven, podruhé za stejný přestupek, tedy hákování. Povede se Čechům proměnit?

05:33

Frick si pomohl proti Lempachovi hákováním, tudíž už míří na dvě minuty za katr.

3:2

Branky a nahrávky: 10. Neff (Rickenbach), 34. Lutz (Buff), 45. Frick (Lutz) – 8. Janek (Svozil), 20. Galnor

Švýcarsko: Hrdina (Müller) – Ruchti, Lutz, Buff, Warth-Walter, Von Rohr, Ragazzi, Rickenbach, Fosanelli, Frick, Hindenalag, Neff, Bühler

Česko: Pospíšil (Trnka) – Svozil, Pekař, Junger, Lempach, Bohatý, Lorenz – Galnor, Janek, Mozr, Pravda, Suchyňa, Jindrák, Paulus, Lochovský

Rozhodčí: Lega, Basso (oba ITA)