5:1
konec (3:0)
29.07.2021, 19:15 • Park Hall (Oswestry) • 2. předkolo • David Suchý
Tipsport: 1.76 3.93 4.17 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.76 - 3.93 - 4.17
The New Saints – FK Kauno Žalgiris
5:1
konec (3:0)
Branky: 13. Redmond (Smith), 20. Robles (Routledge), 25. McManus (Davies), 69. Robles (Williams), 74. Davies (Smith) – 85. Thuique
Karty: 27. Davies (TNS) – 27. Vaitkunas (ŽKA), 73. Putrius (ŽKA), 78. Pilibaitis (ŽKA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 8:7. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:11.
The New Saints:
Harrison – Routledge (75. Rees), Astles, Davies, Marriott (C) – Redmond (67. Cornish), McManus (67. Ebbe) – Smith, Robles, Williams – Davies (75. Cieslewicz)
Náhradníci: Roberts – Bradford, Cieslewicz, Clark, Cornish, Ebbe, Hudson, Rees
Trenér:
FK Kauno Žalgiris:
Mikelionis – Choco, Sadauskas, Thicot, Vaitkunas (46. Suwa) – Dapkus (46. Putrius), Pilibaitis (C), Sesplaukis – David (70. Abdulgafar), Thuique, Otele
Náhradníci: Mičkevičius – Naah, Opeyemi, Putrius, Silkaitis, Suwa
Trenér:
Rozhodčí: Skoulas (GRE) – Nikolaidis (GRE), Meintanas (GRE)
Diváci:
První zápas: Kauno Žalgiris - New Saints 0:5
Karaganda – FCSB • po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • po prodl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija Lublaň • po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički 18:00 0:2
Vorskla – KuPS • po prodl. 18:00 2:3
Bodo/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi OSK – Trnava • po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Apollon Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ašdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Batumi 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
H. Be'er Sheva – Arda Kardžali 19:00 4:0
Maccabi Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
M. Tel-Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Vojvodina – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani – Basilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – FC Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira United 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette FC – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • po prodl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoň 21:00 1:0
Vllaznia Shkodër – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
78
73
27
Žlutou kartu dostává Vaitkunas (FK Kauno Žalgiris).