1:1
konec (0:1)
29.07.2021, 19:00 • 2. předkolo • Petr Sumbal
AGF Aarhus – Larne FC
1:1
konec (0:1)
Branky: 73. Olsen (pen.) – 45. Hale (Randall)
Karty: 18. Thorsteinsson (AAR), 78. Grønbæk (AAR) – 28. Randall (LRN), 72. Robinson (LRN), 75. Hale (LRN), 82. Ferguson (LRN), 90+3. Kelly (LRN) 26. Thorsteinsson (AAR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:1. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:16.
AGF Aarhus:
Hansen – Munksgaard (61. D'Alberto), Tingager (87. Kristensen, Bisseck, Lund (69. Gersbach) – Grönbek, Poulsen, Olsen – Links, Kurminowski (69. Ammitzböll), Thorsteinsson
Náhradníci: Andersen, Gersbach, Jevtovič, Tengstedt, Juelsgard, Duncan, Kristensen, D'Alberto, Hausner, Ammitzböll
Trenér:
Larne FC:
Ferguson – Cosgrove (71. Robinson), Watson, Bolger, Jarvis – Sule (87. Mitchell), Herron, Hughes – Randall (87. Kelly), McDaid, Lynch (42. Hale)
Náhradníci: Argyrides, Kelly, Robinson, Hale, Scott, Mitchell, Lusty
Trenér:
Rozhodčí: Chinkov – Sokolov, Dobromirov
Diváci:
První zápas: Larne FC - Aarhus 2:1
Karaganda – FCSB • po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • po prodl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija Lublaň • po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički 18:00 0:2
Vorskla – KuPS • po prodl. 18:00 2:3
Bodo/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi OSK – Trnava • po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Apollon Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ašdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Batumi 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
H. Be'er Sheva – Arda Kardžali 19:00 4:0
Maccabi Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
M. Tel-Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Vojvodina – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani – Basilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – FC Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira United 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette FC – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • po prodl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoň 21:00 1:0
Vllaznia Shkodër – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
87
Střídání v týmu Larne FC: ze hřiště odchází Mark Randall, přichází Graham Kelly.
Střídání v týmu AGF Aarhus: ze hřiště odchází Frederik Tingager, přichází Thomas Kristensen.
71
69
Střídání v týmu AGF Aarhus: ze hřiště odchází Dawid Kurminowski, přichází Alexander Ammitzböll.
61
42