1:0
po penal. (2:3) (1:0)
29.07.2021, 19:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • 2. předkolo • Tomáš Kučera
Tipsport: 1.64 3.73 6.12 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.64 - 3.73 - 6.12
1.FC Slovácko – PFK Lokomotiv Plovdiv
1:0
po penal. (2:3) (1:0)
Branky: 26. Daníček (Navrátil)
Karty: 3. Havlík (SLO), 108. Divíšek (SLO) – 73. Ruane (LKP)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 20:16.
1.FC Slovácko:
Nguyen – Reinberk (105. Tomič), Hofmann, Kadlec (C), Kalabiška (91. Divíšek) – Petržela (91. Holzer), Daníček, Havlík, Navrátil (63. Jurečka) – Sadílek – Cicilia (110. Kohút)
Náhradníci: Borek, Bajza – Holzer, Mareček, Vecheta, Kohút, Divíšek, Jurečka, Šimko, Tomič, Merdovič
Trenér:
PFK Lokomotiv Plovdiv:
Pirgov – Gomis, Crăciun, Petrovič (91. Bykov) – Karagaren, Vitanov, Umarbojev (69. Jančev), Ruane – Salinas, Minčev (104. Ivanov), Iliev (C)
Náhradníci: Raeder – Bykov, Paskalev, Jančev, Ivanov, Angelov, Nikolajev
Trenér:
Rozhodčí: Andrew Madley – Ian Hussin, Daniel Robathan
Diváci: 4208
První zápas: Lokomotiv Plovdiv - Slovácko 1:0
Karaganda – FCSB • po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • po prodl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija Lublaň • po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički 18:00 0:2
Vorskla – KuPS • po prodl. 18:00 2:3
Bodo/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi OSK – Trnava • po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Apollon Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ašdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Batumi 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
H. Be'er Sheva – Arda Kardžali 19:00 4:0
Maccabi Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
M. Tel-Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Vojvodina – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani – Basilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – FC Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira United 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette FC – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • po prodl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoň 21:00 1:0
Vllaznia Shkodër – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
26
26. DANÍČEK - 1:0
26
Jednobrankové manko z Bulharska je smazáno. VLASTIMIL DANÍČEK dostal přihrávku z levé strany od Jana Navrátila a technickou střelou z hranice penalty rozvlnil síť Plovdivu.