2:4
konec (1:2)
29.07.2021, 18:00 • ASK Arena • 2. předkolo • David Suchý
Tipsport: 6.81 4.47 1.45 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.81 - 4.47 - 1.45
Keşla FK – PFK Soči
2:4
konec (1:2)
Branky: 35. Silva (Neto), 52. Hajijev (Santos) – 21. Dugandžić (Těrechov), 38. Burmistrov (Vorobjev), 70. Prochin, 82. Dugandžić (Těrechov)
Karty: 68. Neto (IBA), 78. Achundov (IBA) – 68. Tsallagov (SOC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 1:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:13.
Keşla FK:
Namasco – Qyrtymov (67. Maharramli), Bojović, Alijev, Gulijev (79. Junanov) – Silva, Gigauri, Salahli – Neto (72. Achundov), Hajijev, Goudiaby
Náhradníci: Bajramov, Valijev – Abdullajev, Achundov, Amirdžanov, Dinijev, Maharramli, Mustafajev, Valizada, Junanov
Trenér:
PFK Soči:
Zabolotnyj – Margasov, Jurganov, Rodrigo (85. Barac), Prochin, Těrechov (85. Mammana) – Vorobjev (71. Barsov), Angban, Tsallagov (72. Zajka), Burmistrov (80. Kolmakov) – Dugandžić
Náhradníci: Adamov – Barać, Barsov, Kolmakov, Mammana, Zajka
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
První zápas: Soči - Keşla FK 3:0
Karaganda – FCSB • po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • po prodl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija Lublaň • po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički 18:00 0:2
Vorskla – KuPS • po prodl. 18:00 2:3
Bodo/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi OSK – Trnava • po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Apollon Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ašdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Batumi 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
H. Be'er Sheva – Arda Kardžali 19:00 4:0
Maccabi Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
M. Tel-Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Vojvodina – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani – Basilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – FC Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira United 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette FC – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • po prodl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoň 21:00 1:0
Vllaznia Shkodër – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
82
82. DUGANDŽIĆ - 2:4
82
70
70. PROCHIN - 2:3
70
52
52. HAJIJEV - 2:2
52
Domácí celek podruhé v tomto duelu srovnává krok! RAHMAN HAJIJEV zůstal zapomenut za hostující obranou a z voleje dokázal překonat brankáře Namasca, jenž se vydal na opačnou stranu.
38
38. BURMISTROV - 1:2
38
35
35. SILVA - 1:1
35
Je vyrovnáno! FELIPE SILVA obdržel nahrávku na levé křídlo, odkud se s míčem dostal do pokutového území, kde se dostal až před brankáře, kterého dokázal střelou na zadní tyč překonat.
21
21. DUGANDŽIĆ - 0:1
21