1:3
konec (1:1)
29.07.2021, 18:00 • Sportpark Eschen-Mauren, Eschen • 2. předkolo • Martina Martinková
Tipsport: 2.34 3.34 3.17 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.34 - 3.34 - 3.17
FC Vaduz – Újpest FC
1:3
konec (1:1)
Branky: 7. Dobras (Gajič) – 29. Tallo (pen.), 47. Beridze (Tallo), 85. Onovo
Karty: 28. Obexer (VAD) – 81. Abdoulaye (UTE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:9.
FC Vaduz:
Büchel (C) – Simani, Schmid, Schmied – Obexer (65. Hug), Di Gusto (65. Lüchinger), Gajič, Dobras (76. Ibrisimovič, 83. Saglam), Ulrich – Cicek – Sutter (65. Djokič)
Náhradníci: Chande, Ospelt – Djokič, Gasser, Gomes do Nascimento, Hug, Ibrisimovič, Iodice, Luchinger, Rahimi, Saglam, Santin
Trenér:
Újpest FC:
Pajovič – Abdoulaye, Koutroumbis, Kastrati – Antonov (88. Katona), Mitrovic (C) (89. Szakály), Onovo (90. Jevtoski), Pauljevič (71. Simon) – Stieber (87. Csongvai)– Beridze, Tallo
Náhradníci: Banai, Tomori – Bjelos, Croizet, Csongvai, Jevtoski, Katona, Kovacs, Mucsanyi, Simon, Szakaly, Viana
Trenér:
Rozhodčí: Ciochirca – Steinacher, Obritzberger (AUT)
Diváci:
První zápas: Újpest FC - Vaduz 2:1
Karaganda – FCSB • po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • po prodl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija Lublaň • po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički 18:00 0:2
Vorskla – KuPS • po prodl. 18:00 2:3
Bodo/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi OSK – Trnava • po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Apollon Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ašdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Batumi 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
H. Be'er Sheva – Arda Kardžali 19:00 4:0
Maccabi Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
M. Tel-Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Vojvodina – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani – Basilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – FC Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira United 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette FC – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • po prodl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoň 21:00 1:0
Vllaznia Shkodër – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
85
85. Chukwuebuka ONOVO - 1:3
85
47
47. Giorgi BERIDZE - 1:2
47
29
29. Junior TALLO - 1:1
29
7
7. DOBRAS - 1:0
7