Tenis

WTA Bělehrad (125) (antuka)

Varvara Gračovová (3) – Kristýna Plíšková

0:2 6:7 (5), 4:6

28.07.2021, 11:06 • Centrální kurt, Bělehrad (SRB) • Osmifinále • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.87 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Kristýna Plíšková zvládla vyrovnaný souboj, se loučím a přeji vám příjemný zbytek středečního dne. (13:03:15)
Hrálo se velmi vyrovnané utkání, které ovládla šťastnější tenistka! Do zápasu lépe vstoupila Kristýna Plíšková, která se dostala do vedení s brejkem. Ovšem v závěru prvního setu se Rusce podařilo manko stáhnout a poslat jej do zkrácené hry. V ní se znovu hrálo velmi vyrovnaně, avšak usměvavější mohla být rodačka z Loun. Také druhý set byl dlouho vyrovnaný, ovšem v závěru Varvara Gračevová nezvládla tlak, který byl na ní vytvořen a zápas ztratila. Na Kristýnu Plíškovou se tak můžeme těšit i v další části pavouka.

Konec zápasu

0:2; 4:6 - Kristýna Plíšková

4:6

Fiftýn, gem, set i zápas pro Kristýnu Plíškovou! Česká hráčka poslala return po čáře a ukončila jím celé střetnutí!

0-40

Tři možnosti bude mít Kristýna Plíšková na ukončení zápasu! Ruská hráčka totiž vyhodila míček mimo kurt!

0-30

Kristýna Plíšková zvolila zkrácení hry, čímž přitáhla soupeřku k síti a následně ji úspěšně přelobovala!

0-15

Varvara Gračevová znovu útočila a zahnala soupeřku hluboko za základní lajnu. Ovšem poté ji přitáhl k síti a nechala se prohodit po lajně.

4:5

Konec přestávky, podávat bude Varvara Gračevová.

4:5

Následuje přestávka a výměna stran.

4:5

0:1; 4:5 - Kristýna Plíšková

4:5

Varvara Gračevová znovu nezvládla příjem, když míček forhendem poslala do sítě. Ruská hráčka půjde v dalším gemu podávat na udržení se v zápase.

15-40

Jenže po skvělém returnu, přišla chyba z přijmu.

15-30

Tentokrát ale Varvara Gračevová zamířila returnem přesně do levého zadního rohu kurtu.