Olympijské hry - muži

Polsko – Venezuela

3:1

konec (25:16, 25:13, 18:25, 25:15)

28.07.2021, 10:15 • Ariake Arena, Tokio • Skupina A • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 1.0 80.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

25:15

Semeniuk končí esem dnešní zápas, González si s jeho prudkou ránou neporadil. Poláci vítězí!

18:25

Dvojblok Polska odrazil smeč z pravého křídla do autu a Venezuelané vyhráli na letošní olympiádě první set!

10:14

Fayola smečoval proti trojbloku a byl úspěšný. Trenér Heynen si vzal první oddechový čas. Náskok Venezuely už je čtyřbodový.

25:13

Poláci využili hned první setbol ve druhém setu! Kochanowski zablokoval na středu útok Oramase a naši severní sousedé jsou blízko rychlému vítězství.

17:9

Valencia vyskočil na středu proti dvojbloku Kubiak – Bieniek a prvně jmenovaný srazil jeho smeč na venezuelskou polovinu. Druhý time-out při vedení Poláků o osm bodů.

9:4

Poláci přijali útok Fayoly z levé strany, následně zaútočili z podobného prostoru a Kubiak přesným útokem na zadní čáru zvýšil náskok našeho severního souseda na pět bodů. Trenér Sarti sáhl po time-outu.

1:0

Poláci začali útok ulívkou Kaczmarka, který byla úspěšná, Fayola míš nepřijal.

25:16

První set je minulostí, Kaczmarek zablokoval útok Rivase od sítě a odrazil balón na soupeřovu polovinu.

3:1

Polsko: Kaczmarek, Drzyzga, Kubiak (C), Kochanowski, Semeniuk, Bieniek – libero Zatorski – Nowakowski, Kurek, Leon, Lomacz, Sliwka.

Venezuela: Rodriguez, Valencia, Carrasco (C), Verdi, Fayola, Rivas – libero Mata – Velazquez, Gonzalez, Oramas, Canelo, Arias.

Rozhodčí: Alrousi (UAE), Muranaka (JPN).