Hugo Calderano (BRA) – Jang Woo-jin (KOR) 4:3
Omar Assar (EGY) – Čchuang Čch'-Jüan (TPE) 4:3
Koki Niwa (JPN) – Dimitrij Ovtcharov (GER) 1:4

Britt Eerlandová (NED) – Doo Hoi Kem (HKG) 1:4
Mima Itoová (JPN) – Suthasini Sawettabutová (THA) 4:0
Liou Ťia (AUT) – Jeon Ji-hee (KOR) 1:4
Feng Tchien-wej (SGP) – Chan Jing (GER) 1:4
Čchen Szu Jü (TPE) – Sun Jing-ša (CHN) 0:4

15:41

Sun Jing-ša postupuje bez ztráty setu! V tom čtvrtém ji Čchen vzdorovala, ale favoritka ho nakonec získala poměrem 12:10.

15:40

Omar Assar jde dál! V sedmé sadě zvítězil nad Čchuangem Čch'-Jüanem 11:6.

15:33

Souboj Omara Assara s Čchuangem Čch'-Jüan rozhodne až sedmý set! Ten šestý Tchajwanec vyhrál 11:5.

15:31

Máme tu další konečný výsledek. Do čtvrtfinále ženského pavouka postupuje Chan Jing. Ta vyhrála pátý set duelu s Feng Tchien-wej 11:8 a celkově vítězí 4:1.

15:28

Sun Jing-ša plní v duelu s Čchen Szu Jü roli favoritky. Ve třetím setu soupeřku smetla 11:3 a vede 3:0.

15:21

Dramatická byla druhá sada souboje mezi Sun Jing-ša a Čchen Szu Jü. Číňanka Sun ji nakonec vydřela v poměru 14:12 a vede v zápase 2:0. Feng Tchien-wej naopak zabojovala v souboji s Chan Jing, když snížila na 1:3.

15:19

Egypťan Omar Assar získal pátou sadu utkání proti Čchuangovi poměrem 11:9 a vede 3:2 na sety.

15:14

Čchuang Čch'-Jüan srovnal proti Omarovi Assarovi na 2:2. Čtvrtý set vyhrál hráč z Tchaj-wanu 11:7. V pátém ale vede 8:4 Egypťan.

15:13

Chan Jing zatím drtí Feng Tchien-wej. Německo reprezentující stolní tenistka vede už 3:0 na sety.

15:11

Dimitrij Ovtcharov ukončil medailový sen domácího Kokiho Niwy. V pátém setu ho udolal 11:9 a celkově vítězí 4:1.

15:05

A Číňanka Sun první sadu poměrně rychle získala výsledkem 11:6.

15:04

Zahájen byl i poslední zápas dnešního programu. Osmifinálová dvouhra žen mezi Čchen Szu Jü z Tchaj-wanu a Sun Jing-ša z Číny.

15:01

Omar Assar zvítězil ve třetím setu nad Čchuangem 11:8 a překlápí tak vedení na svou stranu. Domácí Koki Niwa se nachází nad propastí. S Němcem Ovtcharovem prohrává už 1:3 na sety.

14:59

Němka Chan Jing získává také druhý set v souboji s Feng Tchien-wej. Vyhrála ho 11:7.

14:52

Čchuang Čch'-Jüan se zvedl v souboji s Assarem. Druhý set vyhrál 11:6.

14:52

Dimitrij Ovtcharov si ve třetím setu doslova pohrál s Kokim Niwou! Japoncovi nepovolil jediný získaný míček a vede 2:1.

14:50

Hugo Calderano slaví postup! Brazilský stolní tenista zvítězil v v sedmém setu nad Jangem 11:6!