27:32

konec (15:13)

26.07.2021, 07:15 • Skupina B • Jan Prošek

Tipsport: 5.03 10.1 1.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dánsko vyhrává tento zajímavý zápas 32:27. Dánsko vyhrálo i svůj druhý zápas na turnaji pod pěti vzájemně propojenými kruhy, naopak Egypt dnes utrpěl první porážku. (08:45:45)
Egypt – Dánsko 27:32 (15:13)
Nejvíce branek: Hesham 7, J. Al-Dirá 7, Umar 5/1 – Gidsel 10/2, H. Toft Hansen 5, M. Hansen 5/4. Rozhodčí: Lopez, Ramirez. Sedmimetrové hody: 5/3 – 7/7. Vyloučení: 3:3.

Konec zápasu. (27:32)

60

Henrik Toft Hansen dává poslední branku zápasu. (27:32)

60

Sajf Al-Dirá obstřelil brankáře, a tak snižuje, tato branka ale jen kosmeticky upravuje výsledek. (27:31)

60

Probíhá poslední minuta hry. (26:31)

59

Mikkel Hansen poslal míč naprosto přesně do dolní části branky k tyči. Nechytatelný pokus. (26:31)

58

Sedmička pro Dánsko. (26:30)

58

Ibrahím Almasrí nedokázal prostřelit brankáře soupeře. (26:30)

57

Mathias Gidsel to vzal na sebe a vstřelil důležitou branku. Poslal míč přesně ke vzdálenější tyči. (26:30)

57

Dostáváme se do závěrečné fáze druhého poločasu. Dánsko aktuálně vede o tři body. (26:29)

56

Tvrdé a rychlé zakončení od Mikkela Hansena končí až v síti. (26:29)

55

Tým vedený jako domácí se nevzdává, bojuje a pokouší se s výsledkem něco udělat. Gól nyní dává Ahmed Hesham. (26:28)

54

Dánsko si bere tříbrankový náskok zpět, prosazuje se Henrik Toft Hansen. (25:28)

54

Jahíja Umar se dostal k míči, obstřelil dva blokující hráče, brankář si na míč sáhl, ale nezastavil ho, a tak je z toho gól. (25:27)

53

Egypt si vyžádal oddechový čas. (24:27)

52

To se už dostáváme do posledních osmi minut hry ve druhém poločase. Dánsko vede o tři góly. (24:27)

51

Muhammad Sanad se svou sedmičkou dlouho čekal. Nakonec trefil jen brankáře, který slaví důležitý zákrok. (24:27)

27:32

Egypt: Handáví, Altajar – Umar, Hesham, Almasrí, Nawar, Al-Wakil, J. Al-Dirá, Walid Kaddah, S. Al-Dirá, Al-Áhmar, Ashem Shebib, Zajn, Sanad.

Dánsko: N. Landin Jacobsen, Möller – M. Landin Jacobsen, Saugstrup Jensen, Svan Hansen, Möllgaard Jensen, Mensah Larsen, H. Toft Hansen, M. Hansen, Toft Olsen, J. Hansen, Holm, L. Andersson, Gidsel.

Rozhodčí: Lopez, Ramirez