23.07.2021, 18:00 • Slavičín • Předkolo • Jakub Kudláč

Střídání v týmu SFK ELKO Holešov: ze hřiště odchází Čep, přichází Pecha.

83

Střídání v týmu FC TVD Slavičín: ze hřiště odchází Juřica, přichází Šťastný.

83

Slavičín právě vstřelil branku!
Domácí dávají kýžený gól na 3:1. Centr do vápna se snesl na ONDŘEJE ŠKOLNÍKA, který se i přes dvojité bránění uvolnil a podruhé v utkání překonal Janalíka.

80

Střídání v týmu SFK ELKO Holešov: ze hřiště odchází Očadlík, přichází Daďa.

75

Střídání v týmu FC TVD Slavičín: ze hřiště odchází Kalus, přichází Zvoníček.

71

Střídání v týmu SFK ELKO Holešov: ze hřiště odchází Pavelka, přichází Olša.
Střídání v týmu SFK ELKO Holešov: ze hřiště odchází Zakopal, přichází Dušek.

63

Další břevno Janalíkovy branky! Tentokrát po střele Juřicy. Hlavičkou ještě dorážel opět Jakubowicz, jeho pokus ale zblokoval na roh Paštěka.

62

Střídání v týmu FC TVD Slavičín: ze hřiště odchází Staněk, přichází Šebák.
Střídání v týmu FC TVD Slavičín: ze hřiště odchází Švach, přichází Šmotek.

61

Za útočný faul žlutou kartu dostává domácí Kocián.

60

To byla tutovka pro domácí! Juřica byl sám před gólmanem soupeře, míč ale ještě posunul doprava, kde sice tísněn, ale do prázdné branky střílel Jakubowicz. Z metru ovšem napálil jen břevno!

58

Krásný centr z vlastní poloviny našel hostující Křenka, který si obhodil Švacha a byl sám před Vypusťákem, ten ale i tentokrát podržel svůj tým a vyrazil balón na roh.

54

Kalus hrubě zaváhal na vlastní polovině, z čehož vyplynulo sólo hostujícího Pavelky, Vypusťák ale nohou jeho pokus o vyrovnání zastavil!

46

Střídání v týmu FC TVD Slavičín: ze hřiště odchází Jakub Fojtů, přichází Jakub Žůrek.

45+1

Hostující Pavelka na půli hřiště fauloval Juřicu a jako první v dnešním zápase vidí žlutou kartu.

36

Útočník Křenek měl na noze svůj druhý dnešní gól. Po centru od Paštěky byl sám před Vypusťákem, branku ale netrefil.

32

Elegantním zpracováním se na půli hřiště uvolnil Juřica, přičemž zastaven byl až ve vápně. Po něm se ještě ke střele dostal Fojtů, hostující Čep ale míč odpravil na roh.

29

Tým Holešov právě vstřelil branku! Holešov se ale rychle vrací do hry! Centr z pravé strany padl přímo na hlavu JOSEFA KŘENKA, jenž se neomylně trefil přesně k tyči.

28

Holešov se poslední minuty osmělil a byl více na míči, co to je však platné. V souboji dvou desítek kousek od vápna obral ONDŘEJ ŠKOLNÍK o míč Pavelku, nasměroval si to směrem k brance a střelou na bližší tyč překonal Janalíka.

12

Už to mohlo být o dvě branky! Centr Staňka se odrazil přímo na Jakuba Fojtů, ten ale z tutové pozice branku přestřelil.

9

První střela na branku přišla a míč hned končí v síti! Na pravé straně měl dost prostoru VLASTIMIL JUŘICA a střelou zevnitř vápna obstřelil vyběhnutého gólmana Janalíka.