0:1
konec (0:1)
22.07.2021, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • 2. předkolo • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)
Tipsport: 5.77 3.79 1.66 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.77 - 3.79 - 1.66
CS Petrocub – Sivasspor
0:1
konec (0:1)
Branky: 17. Osmanpasa (Fajr)
Karty: 30. Jardan (PTB), 38. Plătică (PTB), 72. Bogaciuc (PTB), 72. Meira (PTB), 90+5. Ndzomo (PTB) – 41. Yilmaz (SIV), 69. Fajr (SIV)
Neproměněná penalta: 90+5. Yatabaré (PTB), brankář Meira zneškodnil
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 1:1. Rohy: 6:2. Fauly: 17:11.
CS Petrocub:
Meira – Revenco, Potîrniche, Efros (59. Ndzomo), Jardan, Douanla (58. Gulceac) – Iosipoi (72. Sandu), Bogaciuc (72. Turcan), Ambros (C) (80. Bejan) – Plătică, Platica.
Náhradníci: Mostovei – Bejan, Cotogoi, Gulceac, Onana, Rozgoniuc, Sandu, Turcan, Vlas
Trenér:
Sivasspor:
Vural – Ciftci, Osmanpasa, Goutas, Oguz, Cofie (80. Felix), Pedro Henrique (90+1. Altinay), Fajr (90+1. Erdal), Arslan (C), Yilmaz (55. Yatabaré), Kayode (80. James).
Náhradníci: Satilmis, Yildirim – Altinay, Erdal, Felix, James, Kesgin, Kubilay, Yatabare
Trenér:
Rozhodčí: Pignard – Drouet, Haquette (všichni FRA)
Diváci:
Odveta: Sivasspor - CS Petrocub 1:0
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
90+6
90+5
90+5
90+3
90+3. Penaltový zákrok Ndzomoa
90+3
90+2
90+1
90+1
Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází FaycalFajr, přichází Ziya Erdal.
90
89
87
86
85
85. Sandův pokus lapil brankář Vural
85
84
83
81
80
Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází Olarenwaju Kayode, přichází Leke James.
79
78
77
76
74
74
73
72
72
Střídání v týmu CS Petrocub: ze hřiště odchází Marius Iosipoi, přichází Constantin Sandu.
72
70
70
69
69
68
67
66
65
63
63. Yatabaré o kousek nedosáhl na centr Ciftciho
63
63
61
60
60
59
58
57
55
53
52
51
50
49
47
46
46
46
45
44
42
41
40
38
37
36
35
34
33
31
31
30
30
29
29
27
26
26
25
23
22
19
18
17
17. OSMANPASA - 0:1
17
16
16
12
6
4
1
1