4:0
konec (3:0)
22.07.2021, 18:45 • Borås Arena, Borås • 2. předkolo • Adam Černý
Tipsport: 1.1 10.4 24.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.1 - 10.4 - 24.0
IF Elfsborg – Milsami Orhei
4:0
konec (3:0)
Branky: 2. Väisänen (Larsson), 25. Okkels, 43. Frick, 82. Holst
Karty: 28. Holst (ELF), 52. Larsson (ELF), 59. Gonjani (ELF) – 67. Bolohan (MLS), 79. Pisla (MLS) 65. Amougui (MLS), 75. Bolohan (MLS) 73. Dijinari (MLS)
Neproměněná penalta:
IF Elfsborg:
Ronning – Larsson (C) (52.McVey), Väisänen, Maudo, Strand – Holst, Romer, Gojani (61. Holmen) – Alm (72. Bernhardsson), Frick (71. Ndione), Okkels
Náhradníci: Valdimarsson, Dyngeland – Bernhardsson, Broman, Cooper Love, Holmen, McVey, Ndione, Ondrejka, Quasem, Soderberg, Zanden
Trenér:
Milsami Orhei:
Timbur – Arhirii, Bolohan (C), Racu, Dijinari – Amougui, Lambarskiy (68. Istrati) – Dedov, Ginsari (78. Zaporozhan), Antoniuc – Puntus (68. Pisla)
Náhradníci: Buga – Ghimp, Istrati, Iurasco, Nazar, Pisla, Zaporozhan, Zasavitchi
Trenér:
Rozhodčí: Matyunin – Mosyakin, Vereteshkin
Diváci:
Odveta: Milsami - Elfsborg 0:5
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
82
Tak přece jen se domácí dočkali čtvrté branky! K odraženému míči se na velkém vápně dostal FREDERIK HOLST a střelou k pravé tyči nedal hostujícímu brankáři jakoukoliv šanci.
79
78
76
75
75
73
72
71
68
Střídání v týmu FC Milsami Orhei: ze hřiště odchází Puntus, přichází Pisla.
67
65
60
59
57
55
52
52
52
49
43
43. FRICK - 3:0
43
Po krásném balonu z levé strany se objevil sám před hostujícím brankářem PER FRICK a posílá domácí do tříbrankového vedení!
28
25
Domácí jdou zaslouženě do dvoubrankového vedení! V rychlém protiútoku se skvěle uvolnil JEPPE OKKELS a parádnou střelou do pravého horního rohu nedal hostujícímu brankáři sebemenší šanci.
11
6
2
Fantastický start domácích! Skvěle zahraný rohový kop dokázal do branky hlavou umístit stoper LEO VÄISÄNEN a posílá domácí rychle do vedení!