Statistiky:
Los 3. předkola Konferenční ligy
Lokomotiv Plovdiv (BUL)/SLOVÁCKO vs. Kodaň (DEN)/Torpedo-Belaz Žodino (BLR)
PLZEŇ/Dynamo Brest (BLR) vs. Kauno Žalgiris (LTU)/The New Saints (WAL)
HLAVNÍ ČÁST
Batumi (GEO)/BATE (BLR) vs. Petrocub-Hincesti (MDA)/Sivasspor (TUR)
Shkupi (MKD)/Santa Clara (POR) vs. Olimpija Ljubljana (SVN)/Birkirkara (MLT)
Paços de Ferreira (POR) vs. Larne (NIR)/Aarhus (DEN)
Austria Vídeň (AUT)/Breidablik (ISL) vs. Aberdeen (SCO)/BK Häcken (SWE)
Sūduva (LTU)/Raków (POL) vs. Kazaň (RUS)
CSKA-Sofia (BUL)/Liepāja (LVA) vs. Pogoń Štětín (POL)/Osijek (CRO)
KuPS Kuopio (FIN)/Vorskla Poltava (UKR) vs. Astana (KAZ)/Aris Thessaloniki (GRE)
Újpest (HUN)/Vaduz (LIE) vs. Basilej (SUI)/Partizani (ALB)
Luzern (SUI) vs. Drita (KOS)/Feyenoord (NED)
Trabzonspor (TUR) vs. Molde (NOR)/Servette (SUI)
Panevezys (LTU)/Vojvodina (SRB) vs. LASK (AUT)
Soči (RUS)/Keşla (AZE) vs. Partizan (SRB)/Dunajská Streda (SVK)
Elfsborg (SWE)/Milsami Orhei (MDA) vs. Velež (BIH)/AEK Atény (GRE)
RFS (LVA)/Puskás Akadémia (HUN) vs. Gent (BEL)/Vålerenga (NOR)
Dudelange (LUX)/Bohemians (IRL) vs. PAOK (GRE)
Čukarički (SRB)/Sumgait (AZE) vs. Hammarby (SWE)/Maribor (SVN)
AEL Limassol (CYP)/Vllaznia (ALB) vs. Karabach (AZE)/Ašdod (ISR)
Ararat Jerevan (ARM)/Śląsk (POL) vs. Arda Kardžali (BUL)/Beer-Ševa (ISR)
Kolos Kovalivka (UKR) vs. FCSB (ROU)/Šachťar Karaganda (KAZ)
Hibernian (SCO)/Santa Coloma (AND) vs. Gżira (MLT)/Rijeka (CRO)
Hajduk Split (CRO)/Tobol Kostanaj (KAZ) vs. Apollon Limassol (CYP)/Žilina (SVK)
Trnava (SVK)/Sfantu Gheorghe (ROU) vs. Sutjeska (MNE)/Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Hafnarfjördur (ISL)/Rosenborg (NOR) vs. Domžale (SVN)/Honka Espoo (FIN)
U. Craiova (ROU)/Laçi (ALB) vs. Anderlecht (BEL)
Vitesse (NED) vs. Dundalk (IRL)/Levadia Tallinn (EST)
MISTROVSKÁ ČÁST:
Dinamo Tbilisi (GEO)/Maccabi Haifa (ISR) vs. HB Tórshavn (FRO)/Budućnost Podgorica (MNE)
Linfield (NIR)/Banja Luka (BIH) vs. Šachťor Soligorsk (BLR)/Fola Esch (LUX)
Shamrock (IRL) vs. Teuta (ALB)/Inter Club d'Escaldes (AND)
Riga FC (LVA)/Shkëndija (MKD) vs. Folgore (SMR)/Hibernians (MLT)
Priština (KOS)/Connah's Quay Nomads (WAL) vs. Valur (ISL)/Bodø/Glimt (NOR)
Nasazení pro los 3. předkola EKL:
MISTROVSKÁ ČÁST:
Shamrock Rovers (IRL)
Teuta (ALB) / Inter Club d'Escaldes (AND)
Riga FC (LVA) / Shkëndija (MKD)
Dinamo Tbilisi (GEO) / Maccabi Haifa (ISR)
HB Tórshavn (FRO) / Budućnost Podgorica (MNE)
Linfield (NIR) / Borac Banja Luka (BIH)
Šachťor Soligorsk (BLR) / Fola Esch (LUX)
Folgore (SMR) / Hibernians (MLT)
Priština (KOS) / Connah's Quay Nomads (WAL)
Valur (ISL) / Bodø/Glimt (NOR)
HLAVNÍ ČÁST
Skupina 1:
Nasazené: Arda Kardžali (BUL)/Beer-Ševa (ISR), Batumi (GEO)/BATE (BLR), Partizan (SRB)/Dunajská Streda (SVK), Astana (KAZ)/Aris Thessaloniki (GRE)
Nenasazené: Soči (RUS)/Keşla (AZE), KuPS Kuopio (FIN)/Vorskla Poltava (UKR), Petrocub-Hincesti (MDA)/Sivasspor (TUR), Ararat Jerevan (ARM)/Śląsk Vratislav (POL)
Skupina 2:
Nasazené: FCSB (ROU)/Šachťar Karaganda (KAZ), Shkupi (MKD)/Santa Clara (POR), Velež (BIH)/AEK Atény (GRE), Basilej (SUI)/Partizani (ALB)
Nenasazené: Elfsborg (SWE)/Milsami Orhei (MDA), Újpest (HUN)/Vaduz (LIE), Olimpija Ljubljana (SVN)/Birkirkara (MLT), Kolos Kovalivka (UKR)
Skupina 3:
Nasazené: Gżira (MLT)/Rijeka (CRO), Paços de Ferreira (POR), Gent (BEL)/Vålerenga (NOR), Drita (KOS)/Feyenoord (NED)
Nenasazené: RFS (LVA)/Puskás Akadémia (HUN), FC Luzern (SUI), Larne (NIR)/AGF Aarhus (DEN), Hibernian (SCO)/Santa Coloma (AND)
Skupina 4:
Nasazené: PLZEŇ/Dynamo Brest (BLR), Austria Vídeň (AUT)/Breidablik (ISL), PAOK (GRE), Molde (NOR)/Servette (SUI)
Nenasazené: Dudelange (LUX)/Bohemians (IRL), Trabzonspor (TUR), Aberdeen (SCO)/BK Häcken (SWE), Kauno Žalgiris (LTU)/The New Saints (WAL)
Skupina 5:
Nasazené: Apollon Limassol (CYP)/Žilina (SVK), Sūduva (LTU)/Raków Czestochowa (POL), Hammarby (SWE)/Maribor (SVN), Kodaň (DEN)/Torpedo-Belaz Žodino (BLR)
Nenasazené: Čukarički (SRB)/Sumgait (AZE), Lokomotiv Plovdiv (BUL)/SLOVÁCKO, Kazaň (RUS), Hajduk Split (CRO)/Tobol Kostanaj (KAZ)
Skupina 6:
Nasazené: Sutjeska (MNE)/Maccabi Tel-Aviv (ISR), CSKA-Sofia (BUL)/Liepāja (LVA), Karabach (AZE)/Ašdod (ISR), LASK (AUT)
Nenasazen: Limassol (CYP)/Vllaznia (ALB), Panevezys (LTU)/Vojvodina (SRB), Pogoń Štětín (POL)/Osijek (CRO), Spartak Trnava (SVK)/Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU)
Skupina 7:
Nasazené: Dundalk (IRL)/Levadia Tallinn (EST), Hafnarfjördur (ISL)/Rosenborg (NOR), Anderlecht (BEL)
Nenasazené: Vitesse (NED), Domžale (SVN)/Honka Espoo (FIN), Universitatea Craiova (ROU)/Laçi (ALB)
Možní soupeři pro české týmy:
PLZEŇ
Dudelange (LUX)/Bohemians (IRL)
Trabzonspor (TUR)
Aberdeen (SCO)/BK Häcken (SWE)
Kauno Žalgiris (LTU)/The New Saints (WAL)
SLOVÁCKO
Apollon Limassol (CYP)/Žilina (SVK)
Sūduva (LTU)/Raków Czestochowa (POL)
Hammarby (SWE)/Maribor (SVN)
Kodaň (DEN) / Torpedo-Belaz Žodino (BLR)
Michael Krmenčík nejspíš PAOK opustí, ale kdyby ne, pojede s týmem na ostrovy. Raków s Tomášem Petráškem musí vyřadit litevskou Süduvu, načež by ho čekal tvrdší oříšek – ruská Kazaň.
Jakub Plšek s Liborem Kozákem v maďarském Puskási nejspíš také nežasnou, protože Akadémia by v případě postupu narazila na Gent nebo Vålerengu. Zdeněk Ondrášek, pokud přežije první dny v novém působišti a postoupí, narazí na ukrajinskou Kovalivku.
Zatímco Plzeň asi proti nejpřijatelnějšímu soupeři v osudí, Slovácko naopak proti nejhoršímu možnému.
Lokomotiv Plovdiv (BUL)/SLOVÁCKO vs. Kodaň (DEN)/Torpedo-Belaz Žodino (BLR)
PLZEŇ/Dynamo Brest (BLR) vs. Kauno Žalgiris (LTU)/The New Saints (WAL)
HLAVNÍ ČÁST:
Batumi (GEO)/BATE (BLR) vs. Petrocub-Hincesti (MDA)/Sivasspor (TUR)
Shkupi (MKD)/Santa Clara (POR) vs. Olimpija Ljubljana (SVN)/Birkirkara (MLT)
Paços de Ferreira (POR) vs. Larne (NIR)/Aarhus (DEN)
Austria Vídeň (AUT)/Breidablik (ISL) vs. Aberdeen (SCO)/BK Häcken (SWE)
Sūduva (LTU)/Raków (POL) vs. Kazaň (RUS)
CSKA-Sofia (BUL)/Liepāja (LVA) vs. Pogoń Štětín (POL)/Osijek (CRO)
KuPS Kuopio (FIN)/Vorskla Poltava (UKR) vs. Astana (KAZ)/Aris Thessaloniki (GRE)
Újpest (HUN)/Vaduz (LIE) vs. Basilej (SUI)/Partizani (ALB)
Luzern (SUI) vs. Drita (KOS)/Feyenoord (NED)
Trabzonspor (TUR) vs. Molde (NOR)/Servette (SUI)
Panevezys (LTU)/Vojvodina (SRB) vs. LASK (AUT)
Soči (RUS)/Keşla (AZE) vs. Partizan (SRB)/Dunajská Streda (SVK)
Elfsborg (SWE)/Milsami Orhei (MDA) vs. Velež (BIH)/AEK Atény (GRE)
RFS (LVA)/Puskás Akadémia (HUN) vs. Gent (BEL)/Vålerenga (NOR)
Dudelange (LUX)/Bohemians (IRL) vs. PAOK (GRE)
Čukarički (SRB)/Sumgait (AZE) vs. Hammarby (SWE)/Maribor (SVN)
AEL Limassol (CYP)/Vllaznia (ALB) vs. Karabach (AZE)/Ašdod (ISR)
Ararat Jerevan (ARM)/Śląsk (POL) vs. Arda Kardžali (BUL)/Beer-Ševa (ISR)
Kolos Kovalivka (UKR) vs. FCSB (ROU)/Šachťar Karaganda (KAZ)
Hibernian (SCO)/Santa Coloma (AND) vs. Gżira (MLT)/Rijeka (CRO)
Hajduk Split (CRO)/Tobol Kostanaj (KAZ) vs. Apollon Limassol (CYP)/Žilina (SVK)
Trnava (SVK)/Sfantu Gheorghe (ROU) vs. Sutjeska (MNE)/Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Hafnarfjördur (ISL)/Rosenborg (NOR) vs. Domžale (SVN)/Honka Espoo (FIN)
U. Craiova (ROU)/Laçi (ALB) vs. Anderlecht (BEL)
Vitesse (NED) vs. Dundalk (IRL)/Levadia Tallinn (EST)
MISTROVSKÁ ČÁST:
Dinamo Tbilisi (GEO)/Maccabi Haifa (ISR) vs. HB Tórshavn (FRO)/Budućnost Podgorica (MNE)
Linfield (NIR)/Banja Luka (BIH) vs. Šachťor Soligorsk (BLR)/Fola Esch (LUX)
Shamrock (IRL) vs. Teuta (ALB)/Inter Club d'Escaldes (AND)
Riga FC (LVA)/Shkëndija (MKD) vs. Folgore (SMR)/Hibernians (MLT)
Priština (KOS)/Connah's Quay Nomads (WAL) vs. Valur (ISL)/Bodø/Glimt (NOR)
Slovácko už tak veselé nebude. Už proti Lokomotivu Plovdiv ho čeká těžký dvojzápas, ale o kolo dál to bude zřejmě horší. V případě postupu totiž bude začínat doma proti Kodani, případně i Žodinu, ale to je proti dánskému celku velkým outsiderem.
8
7
6
8-1
5-3
6-4
2-7
5
4
3
2
1