2:1

konec (2:0)

17.07.2021, 17:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • MCh

Tipsport: 4.08 3.7 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Ružomberok zvládl udržet svůj náskok z prvního poločasu a dotáhl ho do vítězného konce. V druhém poločase Karviná snížila na rozdíl jediné branky, kdy se prosadil Papadopulos. (18:51:02)

90

78

Karviná právě vstřelila branku!
Autorem branky je MICHAL PAPADOPULOS.

46

45

Skončil nám první poločas, ve kterém zatím měli více štěstí domácí hráči a dokázali se proti ligové Karviné dvakrát prosadit. O první branku se postaral v 21. minutě s penalty Kochan, o sedm minut později přidal druhou branku Tancík.

45

28

Ružomberok právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAKUB TANCÍK.

21

Autorem branky z pokutového kopu je MATEJ KOCHAN.

21

Domácí budou kopat penaltu!

1

MFK Ružomberok: Krajčirik – Fabiš, Luka, Zsigmund, Brenkus, Madleňák, Kochan, Gerec, Tancík, Maslo, Regáli

MFK Karviná: Neuman – Křapka, Eduardo, Dramé, Bartošák – Jean Mangabeira, Nešický – Sinyavskiy, Qose, Jurásek – Papadopulos

Rozhodčí: Gemzický – Jekel, Polaček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.