NBA

Milwaukee Bucks – Phoenix Suns

120:100

konec (25:28, 60:45, 98:76) Stav série: 1:2

12.07.2021, 02:00 • BMO Harris Bradley Center, Milwaukee • Finále • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.64 13.0 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z tohoto zápasu vše. Třetí finálové utkání je na programu v noci ze středy na čtvrtek! (04:46:01)
Nejvíce bodů:
Giannis Antetokounmpo 41 – Chris Paul 19

Nejvíce asistencí:
Jrue Holiday 9 – Chris Paul 9

Nejvíce doskoků:
Giannis Antetokounmpo 13 – Deandre Ayton 9
Basketbalisté Milwaukee skvěle zvládli třetí finálový zápas, v němž vítězí 120:100 a snižují stav série na 1:2! Domácím nejprve výtečně vyšla druhá polovina druhé čtvrtiny, v níž Phoenixu odskočili na rozdíl patnácti bodů. Hosté se ve třetím dějství nejprve přiblížili až na čtyřbodový rozdíl, ale pak se Bucks pak nadechli k rozhodujícímu trháku. Do závěrečné čtvrtiny se šlo v podstatě už za rozhodnutého stavu.

Další skvělý zápas odehrál Giannis Antetokounmpo, který dnes zaznamenal 41 bodů. Výtečně si počínal i Jrue Holiday, jenž si připsal 21 bodů a k tomu 9 asistencí. V obraně zase vydatně pomáhal Khris Middleton. Své party si pak dobře odsloužili i další hráči. To na straně Phoenixu snad nezklamali jen Chris Paul a Jae Crowder. Deandre Ayton se po povedené první čtvrtině vytratil a celé utkání se trápil Devon Booker.

Konec zápasu. (120:100)

47:35

Jordan Nwora ještě přidává pro domácí tři body! (120:100)

47:15

Hosté se dostali na sto bodů po koši Alexandera. (117:100)

46:42

Jeff Teague střílel šestky. Nedal však ani jednu. (117:98)

46:23

Pod koš se natlačil P. J. Tucker. Dva body pro tohoto hráče. (117:98)

46:00

Další dva body pro hosty přidal Craig. (115:98)

45:35

Za hosty snižuje Kaminsky. (115:96)

45:19

Nepřesná trojka domácího Teaguea. (115:94)

44:49

A další dva body na své konto zapsal Jrue Holiday. (115:94)

Giannis Antetokounmpo má na kontě 41 bodů a zbytek utkání může odpočívat. Jrue Holiday jich přidal 19, Khris Middleton 18.

44:31

Oddechový čas pro Bucks. (113:94)

43:56

Frank Kaminsky vystřelil z pravé strany a zaznamenal dva body. (113:94)

43:37

Domácí zůstali u míče po útočném doskoku. (113:92)

43:10

Cameron Johnson dal dva body. (113:92)

43:02

Payne se z tříbodové vzdálenosti netrefil. (113:90)

42:38

Teď už jde o to zápas nějak důstojně dohrát. O vítězství Buck je rozhodnuto. (113:90)

41:44

Domácí jsou ve velké pohodě! Střela Khrise Middletona za tři body se koulela po obroučce a míč nakonec zapadl do koše. (113:90)

120:100

Milwaukee Bucks: Tucker, G. Antetokounmpo, Lopez, Middleton, Holiday – T. Antetokounmpo, Bryant, Connaughton, Diakite, Forbes, Jackson, Merrill, Nwora, Portis, Teague.

Phoenix Suns: Bridges, Crowder, Ayton, Booker, Paul – Alexander, Carter, Craig, Galloway, Johnson, Kaminsky, Moore, Nader, Payne, Smith.