90+1

Tím FC Košice dal gól!
Dán MARCUS MÖLVADGAARD s hattrickom, obstrel spoza šestnástky zároveň ukončil dnešný duel.

88

Pravdepodobne kozmetickú bodku za zápasom dal BORIS GÁLL. Lopta si k nemu našla cestu po odvrátenom rohu a košický odchovanec upravil na 8:0.

74

Tretí dvojgólový strelec, ERIK LIENER sa presadil aj hlavou po milimetrovom centri z pravej strany.

60

Kalša doslova vyzvala domácich ku gólu. Prihrávka z útočnej polovice dozadu, žiaden z hráčov hostí na ňu nereagoval. Zmocnil sa jej MARCUS MÖLVADGAARD, ktorý rutinérsky po zemi obstrelil brankára.

52

Gólový brejk, po spolupráci Cortésa a Pavúka doklepáva do poloprázdnej brány ERIK LIENER.

49

Po asistencii aj výstavný kúsok! FRANTIŠEK PAVÚK si to dal na svoju slabšiu pravú nohu a technickou strelou spoza šestnástky vymietol roh brány.

46

Neubehla ani minúta od zmeny strán a skóre sa opäť mení. Skvelá akcia a lopta pred bránu od Pavúka a MARCUS MÖLVADGAARD zvýšil na 3:0.

42

Síce na dvakrát, ale lopta končí v sieti. KAMIL KARAŠ to prv len napálil do brankára, no z následnej dorážky volejom už skúsený ofenzívny záložník zvýšil na 2:0.

23

Teraz to už vyšlo! KAMIL KARAŠ si z hranice šestnástky ukážkovo prebral loptu a strelou po zemi otvoril skóre!

9:0

konec (2:0)

Branky: 23. Karaš, 42. Karaš, 46. Mölvadgaard, 49. Pavúk, 52. Liener, 60. Mölvadgaard, 74. Liener, 88. Gáll, 90+1. Mölvadgaard

FC Košice: 1. polčas: Šemrinec – Kis, Jonec, Magda, Borok – Gallovič, Liener, Karaš – Cortés, Mölvadgaard, Tišťaň 2. polčas: Valach – Kim, Kavka, Marič, Pavúk – Magda, Liener, Karaš (82. Borok) – Gáll, Mölvadgaard, Cortés (82. Tišťan)