Tenis

WTA Bad Homburg (tráva)

Kateřina Siniaková – Sara Sorribesová Tormová (7)

2:0 6:2, 6:4

25.06.2021, 14:07 • Centrální kurt, Bad Homburg (GER) • Semifinále • David Suchý

Tipsport: 1.67 2.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:0; 6:4 - Kateřina Siniaková

6:4

Je konec. Kateřina Siniaková znovu trefila první podání, return soupeřky se pro změnu nevešel na druhou stranu, což bylo to poslední, co jsme viděli.

5:4

Španělská hráčka se ještě dokázala udržet v tomto duelu, nyní sama bude muset za každou cenu bodovat na příjmu.

5:3

Kateřina Siniaková dalším poklidným gemem odskakuje do většího vedení, sama je jedinou hru od postupu do finále.

4:3

1:0; 4:3 - Sara Sorribesová-Tormová

4:3

Sara Sorribesová-Tormová si poradila také v tomto případě a povedlo se jí znovu snížit stav.

4:2

Kateřina Siniaková v tomto gemu předvedla poměrně precizní hru, nakonec si drží náskok o dva gemy.

3:2

Sara Sorribesová-Tormová nakonec zvrátila vývoj pátého gemu a povedlo se jí snížit na rozdíl jediného gemu.

3:1

Kateřina Siniaková dokázala získat třetí gem v řadě, s brejkem v zádech se dostává do slibného vedení.

2:1

Brejk. Kateřina Siniaková nakonec otočila vývoj třetího gemu a znovu se tak s brejkem v zádech dostává do vedení.

1:1

Kateřina Siniaková přeci jenom dovedla druhý gem do vítězného konce a srovnává tak stav druhého setu.

0:1

Sara Sorribesová-Tormová otočila vývoj prvního gemu, nakonec se dostává do průběžného vedení.

6:2

1:0; 6:2 - Kateřina Siniaková

6:2

První set trval necelých třicet minut. Lépe ho zvládla Kateřina Siniaková, která soupeřce hned třikrát vzala podání a sama o něj jedinkrát přišla.

5:2

Sara Sorribesová-Tormová potřetí v tomto duelu přichází o své podání, je jedinou hru od prohry v první sadě.

4:2

0:0; 4:2 - Kateřina Siniaková

4:2

Kateřina Siniaková nakonec dovedla šestý gem do vítězného konce, v závěru bekhendem mířila do opačného rohu.

3:2

Kateřina Siniaková dala rychle zapomenout na ztrátu podání, tentokráte bez větších problémů vzala soupeřce podání.

2:2

Sara Sorribesová-Tormová zaznamenala brejk, přičemž díky prasátku dostala míček na opačnou stranu.

2:1

Sara Sorribesová-Tormová získává úvodní gem. Tentokráte si počkala na odskok míčku a poté hrála mimo dosah.

2:0

Sara Sorribesová-Tormová nevstoupila do tohoto zápasu vůbec dobře, prohrává o dva gemy, její soupeřka potvrdila brejk.