22.06.2021, 11:00 • Červeník, Slovensko • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.7 3.99 4.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

84

84. Jakub Grič (TRN)

84

Jakub Grič sa mohol stať dvojgólovým strelcom, lenže jeho strela z hranice šestnástky sa len obtrela o brvno a skončila za bránou!

70

70. Yann Michael Yao - 4:0

70

Trnava dala gól!
Toto už je výsledkom stratenej koncentrácie. YANN MICHAEL YAO si zbehol pomedzi obrancov, kľučkou sa zbavil aj brankára a za pomoci ľavej žrde zvyšuje už na 4:0!

66

66. Ján VLASKO - 3:0

66

O dnešnom víťazovi nemôže byť pochýb. JÁN VLASKO potrestal nedôslednosť v defenzíve súpera. Lopta sa k nemu odrazila, aby následne chladnokrvne prekonal brankára Dukly zakončením do protipohybu z desiatich metrov.

57

57. Saymon De Barros Cabral - 2:0

57

Nepozornosť pri rozohrávke, prehratý súboj
v stredovom kruhu a rázna kontra domácich, ktorú ukončuje gólom do prázdnej brány SAYMON DE BARROS CABRAL.

51

51. Jakub GRIČ - 1:0

51

Výstavný half-volej od JAKUBA GRIČA! Rana z približne 25 metrov, banskobystrický gólman zostal bez šance!

15

15. Viktor Tóth (BBY)

15

Nedorozumenie v defenzíve Trnavy, Viktor Tóth šprintoval za "malou domov", loptu získal a šiel sám na Kamenára! Kľučka mu síce vyšla, no v tom sa vrátil jeden zo stopérov a jasnú šancu na gól zmaril! Tóth rovnako preváhal ideálny moment na zakončenie, toto mal byť otvárací zásah.

12

12. Martin Bukata (TRN)

12

Teraz to už bolo o inom, Martin Bukata sa dostal k lopte po odrazoch v šestnástke a technickou strelou zhruba z 15 metrov opečiatkoval brvno brány Banskej Bystrice aj za pomoci brankára.

4:0

konec (0:0)

Branky: 51. Grič, 57. Cabral, 66. Vlasko, 70. Yao

FC Spartak Trnava: 1. polčas: Kamenár – Koštrna, Kóša, Twardzik, Trajkovski – Iván, Procházka, Bukata, Kolesár, Yusuf – Olejník 2. polčas: Takáč – Čurma, Ujlaky, Anthony, Mikovič – Cabral, Savvidis, Gembický, Grič, Yao – Vlasko
Náhradníci: Takáč – Čurma, Anthony, Ujlaky, Mikovič, Savvidis, Grič, Gembický, Cabral, Yao, Vlasko

MFK Dukla Banská Bystrica: Hruška – Migaľa, Kojnok, Pišoja, Vajda, Macko, Richtárech, Tóth, Hanes, Polievka, Šulc (Krejčí, Šimúth, Starší, Kupčík, Slaninka, Willwéber, Michlík, Koreň, Gonda, Rypák)