2:1

konec (1:1, 1:0, 0:0)

19.06.2021, 14:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Vít Muzikář

Děkujeme za pozornost, hokejbalu zdar. (15:55:09)
Ústí nad Labem urvalo výhru 2:1 ve velice těžkém souboji proti Mostu díky vítězné trefě Davida Magasaníka z přesilovky ve 29. minutě, když byl Poláček zasažen vysokou hokejkou do obličeje a v početní výhodě vymyslel Kučera pas do běhu, který Magasanik přetavil sám před Svobodou v rozhodující gól. Ústí tak přece jen v té nejdůležitější statistice vyjádřilo, že bylo ve druhé třetině lepší. To poslední dějství už nebylo tak pohledné, ale Banda už neinkasoval. To znamená, že Ústí uhájilo třetí pozici po základní části a ve čtvrtfinále hraném na dva vítězné duely si to rozdá s Plzní. Most půjde na druhé Kladno.
Statistiky zápasu
Střely na branku – 26:19
Vyloučení – 6:4
Využití – 1:0

44:44

Markytánovi nejprve odskočil míč do středního pásma, následně vystřelil z pravé strany o fous vedle kratší šibenice.

44:19

Svoboda běží na střídačku, hosté hrají v šesti.

43:37

Petr Zdvořáček a Gottried podrželi míček, druhý zmiňovaný poté z otočky na levé straně vypálil na bližší tyč, kde čekal Svoboda.

43:13

Zakázané uvolnění hostů.

43:04

Hned po něm zůstal ležet na hřišti otřesený Drož. Krajíček ještě debatuje s rozhodčími, vylučovat se dle všeho nebude.

42:59

Nařízeno vhazování ve středním pásmu.

42:35

Haas si naběhl na střed při pasu zleva, ale neuspěl zakončením na lapačku.

42:19

Banda zasahuje proti pokusu z levého kruhu.

41:26

Hosté chybovali v rozehrávce a Červinka s Petrem Zdvořáčkem měli v krátkém sledu dohromady tak tři vyložené šance, gólem neskončila ani jedna!

41:00

Před Svobodou zůstal jeden z domácích hráčů, ale nedokázal pokořit hostujícího brankáře.

40:34

Opět dostali domácí míček do bezpečí a Krajíček má na zádech protihráče při rozehrávce.

40:15

Markytán z jedničky na pravém kruhu vypálil mimo branku.

39:40

Domácí vyhodili míček do bezpečí, následovala nepovedená hostující rozehrávka na levou stranu.

39:20

Rána z levého kruhu minula domácí branku.

38:55

Michajličenko vysekl soupeři hokejku z pravé strany a dostane dvě minuty.

2:1

Branky a nahrávky: 12. Červinka (Magasanik, Poláček), 29. Magasanik (Kučera) – 12. Krajíček

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Rechtorik) – Grus, Kučera, Poláček (A), Sedláček, Smolík, Strnad, M. Zdvořáček – Červinka (A), Giesel, Gottfried, Haas, Magasanik, Michajličenko, Soukup (C), Stupka, Tomáš, Vaněk, P. Zdvořáček.

HBC Most: Svoboda (Tyl) – Chyba (C), Drenčko, Drož, Hnízdil, Janák, Kastner, Krajíček (A), Markytán, Plachý, Singer, Štěpaník.

Rozhodčí: Gráca, Musil