konec (0:0, 0:0, 0:1)

23.05.2021, 15:15 • Skupina A • Dominik Dubovči

Tipsport: 1.19 8.54 11.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to v tuto chvíli vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:37:15)
Povedená třetí část rozhodla o osudu zápasu, ve kterém sice Švédi měli optickou převahu, fakticky se jim však Bělorusové zvládli vyrovnat. A co víc, díky svému důrazu a nasazení, skvělému výkonu brankáře Taylora a gólové akci z 41. minutě získali zápas na svou stranu.

Postarali se tak o další velké překvapení šampionátu v Rize.
Nejlepší hráči utkání: Danny Taylor, Nils Lundkvist
Bělorusko asi připisuje historickou výhru! Dávají tak vzpomenout na podobný úspěch proti Švédsku z čtvrtfinále olympiády 2002 (4:3).

59:48

Domácí kombinují jen u mantinelu, soupeř jim nedává prostor.

59:26

Tömmernes nabil Olofssonovi, který zasáhl hrudník Taylora.

59:10

Oddechový čas pro Bělorusko.

59:10

Zakázané uvolnění Běloruska, vhazovatz se bude po levici Taylora.

58:23

Všechny střely zatím skončily buď mimo, nebo na výstroji Bělorusů.

58:00

Švédský kapitán od modré jen nastřelil před ním stojícího Bělorusa.

57:34

Hra rychle přerušena, švédský trenér reaguje tím, že si bere oddechový čas. Vhazovat se bude před brankářem Taylorem.

57:24

Švédové nemají na co čekat, brankář Reideborn peláší pryč z brány na střídačku.

57:16

Komarov chtěl dorazit volný puk, kvůli čemuž se dostal do konfliktu s obráncem Pudasem.

56:56

Švédové podstupují jeden souboj za druhým.

55:59

Obětaví Bělorusové vzorně padají do střel, 4 minuty před koncem už doufají, že na výhru jim bude stačit důsledné bránění.