Italská Serie A

Juventus FC – AC Milán

0:3

konec (0:1)

09.05.2021, 20:45 • Allianz Stadium, Turín • 35. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.82 4.0 4.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky zápasu:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 7:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:12. (22:47:13)
Fotbalisté AC Milán skvěle zvládli důležitý zápas na hřišti Juventusu, odkud si odvážejí vítězství 3:0. Domácí, kteří ukončili svou mistrovskou hegemonii, opět ukázali, že jim tento ročník hrubě nevychází. První poločas byl vyrovnaný, ale v jeho závěru poslal hosty do vedení Brahim Díaz. Po změně stran nejprve ještě udržel Juve ve hře brankář Szczęsny, který chytil Kessiému penaltu, ale k obratu to jeho spoluhráčům nepomohlo. V 78. minutě se naopak z dálky krásně trefil střídající Ante Rebić a razítko na výsledek dal o chvíli později přesnou hlavičkou Fikayo Tomori. Rossoneri se v tabulce Serie A posunuli na třetí místo. Pátý Juventus na ně ztrácí tři body.

90+4

90+2

Álvaro Morata z první hezky nasadil míč na hlavu Dejana Kulusevskiho. Ten v pádu zamířil nad.

90+1

Na sebe to vzal Paulo Dybala, který z pravé strany prošel až na hranici šestnáctky. Z této pozice vystřelil těsně vedle pravé tyče z pohledu Donnarummy.

90+1

Ronaldo na zadní tyči nedosáhl na centr spoluhráče. Dnes to není jeho zápas.

90+1

Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90

Hosté se ubránili a dopředu utíkal Theo Hernández. Toho nakonec připravil o míč Aléx Sandro.

89

Další střelecký pokus domácího Dybaly byl sražen na roh obranou.

87

Odražený míč po rohu si našel Paulo Dybala. Ten ale z hranice šestnáctky minul bránu.

87

Další centr Cuadrada byl lepší. Donnarumma musel míč boxovat na roh.

86

Juan Cuadrado centroval z pravé strany, ale obrana Milána míč odvrátila. Stejně dopadl i centr Aléxe Sandra zleva.

84

O osudu zápasu je s největší pravděpodobností rozhodnuto. Výhra Milána bude zasloužená.

82

82. Fikayo TOMORI - 0:3

82

AC Milán právě vstřelil branku!
Game – set – match! Hakan Çalhanoğlu rozehrával standardní situaci. Na jeho centr si na středu šestnáctky naskočil FIKAYO TOMORI, který hlavičkoval mimo dosah brankáře Szczęsnyho – 0:3.

82

Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Diogo Dalot.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Soualiho Meïté.

81

Deset minut před koncem se hráči Milána nacházejí v komfortní situaci. Juventus navíc působí zaskočeným dojmem.

79

Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Paulo Dybala.