Tipsport: 1.72 2.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte peknú sobotu! (14:40:37)

Koniec zápasu

3:6

GEM, SET, ZÁPAS Tallon Griekspoor! Dôležitý servis Gombos napokon nezvládol a Griekspoor pri servise súpera ukončil tento semifinálový zápas čistou hrou, druhý set získal pomerom 6:3 a zaslúžene tak po lepšom druhom sete postupuje do zajtrajšieho finále, kde ho čaká nemecký tenista Oscar Otte.

0-40

Tallon Griekspoor získava tri mečbaly!

0-30

Loptu získava Griekspoor.

0-15

Dôležitý servis Gombos nezahájil úspešne, Griekspoor vytiahol presný return.

3:5

Na druhý pokus už bol Tallon Griekspoor úspešný a ujíma sa vedenia 5:3 v druhom sete! Norbert Gombos musí podávať na udržanie sa v tomto zápase.

15-40

Presný return z rakety Gombosa.

0-40

Ďalšie eso na konte holandského tenistu, ktorý tak získava tri gembaly.

0-30

0-15

Priamym bodom zahájil Griekspoor ôsmy gem v druhom sete.

3:4

Koniec prestávky, podávať bude Tallon Griekspoor.

3:4

Nasleduje prestávka a výmena strán.

3:4

Priamym bodom ukončil Gombos tento dlhý gem a znižuje na 3:4 v druhom sete!

A-40

Loptu získava Gombos.

40-40

Dlhšiu výmenu však lepšie zvládol Gombos a brejkbal odvrátil.

40-A

Dvojchyba, je tu brejkbal!

40-40

Gombosov úder putuje do autu, ďalšia zhoda.

A-40

Slovenský tenista úspešne zahral na sieti a získava ďalší gembal.

40-40

Zhoda.

A-40

40-40

Ten sa mu však nepodarilo využiť a tento gem putuje na zhodu.

40-30

Ďalší priamy bod, je tu gembal pre Norberta Gombosa.

30-30

Priamy bod, po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

0-30

Dvojchyba od slovenského tenistu, Griekspoor pri servise súpera vyhráva o dva fiftíny.

0-15

Forhend slovenského tenistu zastavuje páska.

2:4

Tallon Griekspoor napokon gembal po náročnom geme využíva a ujíma sa vedenia 4:2 v druhom sete!

30-40

Gembal pre holandského tenistu.

30-30

Aut z rakety slovenského tenistu, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

30-0

Druhý fiftín v rade pre nášho tenistu, Griekspoor má problémy pri svojom servise.

15-0

Norbert Gombos vytiahol presný return a tento fiftín putuje na jeho stranu.

2:3

2:3

2:3

Ten Norbert Gombos využíva a znižuje na 2:3 v druhom sete!

40-30

Gembal pre slovenského tenistu.

30-30

Druhý servis slovenského tenistu úspešný nebol, po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

15-15

Griekspoor nestihol na sieti presne reagovať, po 15 na oboch stranách.

0-15

Dlhšiu výmenu zakončil Gombos nepresným forhendom do autu.

1:3

Griekspoor ukončil tento dlhý gem priamym bodom a ujíma sa vedenia 3:1 v druhom sete!

40-A

Víťazný úder z rakety podávajúceho tenistu.

40-40

Griekspoor na return súpera odpovedal nepresne.

40-A

Výhoda Griekspoor.

40-40

Zhoda.

40-A

Priamy bod a ďalší gembal pre Holanďana.

40-40

Tento gem stále nemá konca, Griekspoor poslal svoj forhend do tesného autu.

40-A

Gembal pre podávajúceho tenistu.

40-40

Zhoda.

40-A

40-40

Ale aj ten zostáva nevyužitý, Gombosov dlhý úder putoval do autu.

A-40

Ďalší úspešný return od Gombosa, je tu šiesty brejkbal!

40-40

Tento gem stále pokračuje ďalej, Gombos úspešne returnoval a sme späť na zhode.

40-A

40-40

Na sieti bol úspešnejší Griekspoor a tak ani piaty brejkbal náš tenista nevyužíva.

A-40

Norbert Gombos získava piaty brejkbal!

40-40

Ten holandský tenista odvrátil esom a sme späť na zhode.

A-40

Griekspoor neskoro reagoval na skrátený úder nášho tenistu a bude čeliť štvrtému brejkbalu!

40-40

Nuž, opäť tá istá situácia a Griekspoor odvrátil aj tretí brejkbal! Ide sa tak cez zhodu.

40-30

Ďalší priamy bod a aj druhá hrozba je minulosťou.

40-15

Priamym bodom Griekspoor prvý brejkbal odvrátil.

40-0

Norbert Gombos získava tri brejkbaly!

30-0

Holanďan sa previnil dvojchybou a prehráva pri svojom servise o dva fiftíny.

15-0

Griekspoor reaguje na return Gombosa nepresným úderom do autu.

1:2

1:2

1:2

Esom ukončil slovenský tenista tento gem, znižuje tak stav 1:2 v druhom sete!

40-15

Norbert Gombos získava dva gembaly.

30-15

Ďalší priamy bod od slovenského tenistu.

15-15

Po 15 na oboch stranách, Griekspoor bol úspešný na sieti.

15-0

Norbert Gombos začían tretí gem druhého setu priamym bodom.

0:2

Tallon Griekspoor z Holandska napokon brejk potvrdil a ujíma sa vedenia 2:0 v druhom sete!

40-A

40-40

Na sieti bol úspešný Gombos, tento gem tak ešte nekončí.

40-A

Po priamom bode prichádza druhý gembal na potvrdenie brejku pre holandského tenistu.

40-40

Prichádza dvojchyba od Griekspoora, takže tento gem pôjde cez zhodu.

30-40

Je tu gembal na potvrdenie brejku.

30-30

Tento úder Griekspoora už zastavila páska, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Druhý fiftín v rade pre podávajúceho tenistu a to po presnom skrátenom údere.

15-15

Po 15 na oboch stranách.

15-0

Cestu za potvrdením brejku nezačal Griekspoor úspešne, jeho dlhý forhend končí v aute.

0:1

No a hneď v úvode druhého setu tu je brejk! Postaral sa oň holandský tenista, ktorý sa ujíma vedenia 1:0 a pri svojom prvom servise v druhom sete bude podávať na potvrdenie brejku.

15-40

Tallon Griekspoor zahral ďalší presný return a získava dva brejkbaly!

15-30

15-15

Teraz si však pomohol priamym bodom, po 15 na oboch stranách.

0-15

Gombos nezačal svoj prvý servis v druhom sete úpsešne.

0:0

Tallon Griekspoor je napokon v poriadku a po dlhšom ošetrení môže začať druhý set!

0:0

Tallon Griekspoor si vyžiadal čas na ošetrenie! Snáď bude môcť v tomto semifinále ďalej pokračovať.

0:0

6:7

Gombosov úder zastavila páska! Tallon Griekspoor teda vyhráva prvý set v tajbrejku a ide v tomto semifinálovom stretnutí 1:0! Sledovali sme veľmi zaujímavý prvý set, ktorý putoval až do tajbrejku. Uvidíme, čo ponúkne druhý set.

5-6

Opäť sa celá táto situácia zopakovala, Griekspoor má ešte jeden setbal k dispozícii.

4-6

Prvý setbal Gombos odvrátil úspešným servisom.

3-6

Tallon Griekspoor získava 3 setbaly!

3-5

3-4

Griekspoor poslal svoj úder do tesného autu.

2-4

Koniec prestávky, podávať bude Norbert Gombos.

2-4

2-4

Priamym bodom sa teraz prezentuje aj Gombos.

1-4

Slovenský tenista zahral nepresný úder do autu, Griekspoor vyhráva v tajbrejku o tri body.

1-3

Ďalší priamy bod od Holanďana.

1-2

Minibrejk však Griekspoor nepotvrdil, jeho úder zastavuje páska.

0-2

Gombosov úder zastavila páska, je tu prvý minibrejk!

0-1

Priamym bodom zahájil Griekspoor skrátenú hru.

6:6

Na druhý pokus je už Gombos úspešný, 6:6 a o osude prvého setu rozhodne tajbrejk!

40-15

Čistá hra to napokon nebude, Griekspoor zahral presný return a naň Gombos odpovedá úderom do pásky.

40-0

Tretí fiftín v rade pre Gombosa a to prináša tri gembaly na udržanie sa v prvom sete.

30-0

15-0

Dôležitý servis zahájil Gombos úspešne, Griekspoor pod tlakom poslal loptičku do pásky.

5:6

5:6

5:6

Esom ukončil Holanďan tento gem, servis si v ňom udržal a ide do vedenia 6:5 v prvom sete! Norbert Gombos tak opäť bude podávať na udržanie sa v úvodnom dejstve.

15-40

Tallon Griekspoor po priamom bode získava dva gembaly.

15-30

15-15

15-0

Presný return z rakety slovenského tenistu.

5:5

Výborne! Čistou hrou potvrdil Norbert Gombos brejk a vyrovnáva stav prvého setu na 5:5! Slovenský tenista tak získal tri gemy v rade a úvodné dejstvo tak ešte bude veľmi zaujímavé.

40-0

Holanďan poslal forhend do autu, Gombos získava tri gembaly na potvrdenie brejku.

30-0

Slovenský tenista pokračuje priamym bodom a získava druhý fiftín v rade.

15-0

Griekspoor bol na sieti neskoro, Gombos úspešne zahájil tento dôležitý servis.

4:5

4:5

Hneď prvý brejkbal v tomto zápase Gombos využíva udržal sa tak v prvom sete a znižuje jeho stav na 4:5! Teraz potrebuje slovenský tenista brejk potvrdiť a predĺži tým prvý set.

40-15

Výborný return od slovenského tenistu, ktorý tak zísakva dva brejkbaly na udržanie sa v prvom sete!

30-15

Griekspoor poslal dlhý forhend do autu, Gombos pri servise súpera znova vyhráva o jeden fiftín.

15-15

15-0

Nezačína však úspešne, Gombos bol na sieti úspešný.

3:5

Esom ukončil Norbert Gombos tento dôležitý gem a čistou hrou znižuje na 3:5 v prvom sete! Tallon Griekspoor však ide podávať na víťazstvo v prvom sete.

40-0

Gombos získava tri gembaly na udržanie sa v prvom sete.

30-0

Dlhšiu výmenu zakončil Griekspoor úderom do pásky, druhý fiftín v rade pre slovenského tenistu.

15-0

Dôležitý servis zahájil Gombos priamym bodom.

2:5

2:5

2:5

Na tretí pokus je už Holanďan úspešný, podarilo sa mu potvrdiť brejk a ujíma sa vedenia 5:2 v prvom sete! Norbert Gombos musí podávať na udržanie sa v úvodnom dejstve.

30-40

Úspešný return od Gombosa a tak aj druhý gembal je už minulosťou.

15-40

Griekspoor poslal skrátený úder do pásky, prvý gembal je minulosťou.

0-40

Gombosov úder zastavila páska, Griekspoor získava tri gembaly na potvrdenie brejku.

0-30

0-15

Cestu za potvrdením brejku zahájil Griekspoor úspešne, dlhšiu výmenu na sieti zvládol lepšie.

2:4

Napokon áno a tým pádom sa zrodil prvý brejk! Gombos poslal dlhý úder von z dvorca a Tallon Griekspoor sa ujíma vedenia 4:2 v prvom sete, čím výrazne naklonil šancu na zisk úvodného setu na svoju stranu.

40-A

A je tu prvý brejkbal v tomto zápase! Podari sa ho Griekspoorovi premeniť?

40-40

Tento gem nekončí, druhýkrát sa po chybe nášho tenistu pôjde v prvom sete cez zhodu.

40-30

Po druhom servise sa slovenský tenista úspešne presunul na sieť a presným úderom získava gembal.

30-30

Norbert Gombos bol úspešný na sieti a získava druhý fiftín v rade. Po 30 a tak uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

0-30

Forhendový úder nášho tenistu nebol presný, Gombos pri svojom servise prehráva o dva fiftíny.

0-15

Dvojchybou zahájil Gombos šiesty gem prvého setu.

2:3

2:3

2:3

Je tu prvá čistá hra v tomto stretnutí, postaral sa o ňu Tallon Griekspoor a tak sa tento holandský tenista ujíma vedenia 3:2 v prvom sete!

0-40

Holanďan poslal presný forhend do odkrytého priestoru a získava tri gembaly.

0-30

Priamy bod a Tallon Griekspoor vyhráva o dva fiftíny pri svojom servise.

0-15

Chrbtom k siete nedokázal Gombos zahrať presný úder, fiftín putuje na konto podávajúceho tenistu.

2:2

Norbert Gombos si na konci tohto gemu pomohol servisom a vyrovnáva na 2:2 v prvom sete!

40-30

A ďalší presný return od Griekspoora, aj druhý gembal je minulosťou.

40-15

Znova to čistá hra nebude, Gombos nedokázal reagovať na presný return súpera.

40-0

Predchádzajúca situácia sa zopakovala, tri gembaly pre Gombosa.

30-0

Úspešný forhend od Gombosa dopadol presne na čiaru, získava druhý fiftín v rade.

15-0

Prvé eso v tomto zápase je na konte nášho tenistu.

1:2

1:2

1:2

A ďalší priamy bod, ktorý ukončil tento gem a Tallon Griekspoor z Holandska sa ujíma vedenia 2:1 v prvom sete!

30-40

Je tu priamy bod a gembal pre Griekspoora.

30-30

Páska zastavuje úder nášho tenistu. Po 30 a tak uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

Prvá dvojchyba v tomto zápase, previnil sa ňou Griekspoor a Gombos získava druhý fiftín v rade pri servise súpera.

15-15

Skrátený úder od holandského tenistu nebolo úspešné, po 15 na oboch stranách.

0-15

Priamym bodom si teraz pomohol aj Griekspoor a zahájil tak tretí gem prvého setu.

1:1

Konečne! Priamym bodom ukončil Norbert Gombos tento dlhý gem, servis si v ňom udržal a vyrovnáva na 1:1 v prvom sete.

A-40

Griekspoor poslal svoj bekhend von z dvorca a tak je tu ďalší gembal pre Gombosa.

40-40

Tento gem stále nekončí, je tu opäť zhoda po chybe nášho tenistu.

A-40

Priamy bod a je tu piaty gembal.

40-40

Gombosovi dropšot nevyšiel a loptička končí na páske. Sme späť na zhode.

A-40

Presný bekhend od Gombosa na čiaru a je tu štvrtý gembal.

40-40

Ktorý zostal nevyužitý a tak v druhom geme prvého setu sa pôjde cez zhodu, toto môže Griekspoora nakopnúť.

40-30

Menšie problémy pre Gombosa, Griekspoor získava druhý fiftín v rade a slovenskému tenistovi zostáva posledný gembal.

40-15

Čistá hra to však nebude aj v tomto prípade, Griekspoor zahral presný return a druhý gem sa tak ešte predlžuje.

40-0

Tento úder jeho súpera putoval do autu, šancu na čistú hru získava aj Gombos.

30-0

Po druhom servise zakončil Gombos výmenu víťazným bekhendom.

15-0

Aj Norbert Gombos zahájil svoj prvý servis v tomto zápase priamym bodom.

0:1

Forhend slovenského tenistu končí na páske, Griekspoor využíva druhý gembal a ujíma sa vedenia 1:0 v prvom sete!

15-40

Čista hrá hneď na úvod tohto stretnutia to nebude, Griekspoor poslal dlhý úder do autu.

0-40

Gombosov bekhend zastavila páska, Griekspoor získava tri gembaly.

0-30

0-15

Tallon Griekspoor zahájil tento zápas priamym bodom.

0:0

Stretnutie sa práve začalo.
Ako prvý začne na servise holandský tenista Tallon Griekspoor.
Norbert Gombos a Tallon Griekspoor sú už na kurte a venujú sa svojej predzápasovej rozcvičke.
Prajem príjemné športové popoludnie všetkým fanúšikom tenisu. Prvé semifinálové stretnutie na turnaji Challenger Praha sa nedávno skončilo, do finálne postúpil nemecký tenista Oscar Otte. Kto bude jeho súperom v boji o celkový triumf sa dozvieme na konci tohto stretnutia no a veríme, že to bude slovenský tenista Norbert Gombos, jeho súperom je holandský tenista Tallon Griekspoor. Doposiaľ sa títo dvaja tenisti streli na kurte dvakrát a v oboch prípadoch bol úspešný náš tenista. Uvidíme, čo tomu bude tak aj teraz.
Vítam všetkých priaznivcov tenisu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia Norbert Gombos a Tallon Griekspoor. Zápas má predbežný začiatok naplánovaný o 12:30.

Tenisový turnaj Challenger Praha má dnes na programe dve semifinálové stretnutia. Najprv sa na kurt dostane domáci tenista Michael Vrbenský, ktorý nastúpi proti nemeckému tenistovi Oscarovi Otteovi a v druhom zápase proti sebe nastúpia slovenský tenista Norbert Gombos a holandský tenista Tallon Griekspoor. Norbert Gombos je nasadenou jednotkou tohto turnaja a zatiaľ napĺňa papierové predpoklady. Favoritom bude aj v tomto zápase, ale určite ho nečaká nič ľahké. Sledujte náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 12:30.