CROSSDOCK Extraliga

Elba DDM Ústí nad Labem – HBC Hradec Králové 1988

3:1

konec (0:0, 1:0, 2:1)

08.05.2021, 14:00 • Stadion mládeže, Ústí nad Labem • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

43:05

43:05 STUPKA - 3:1

43:05

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Ne ne, domácí nechtějí nic ponechat náhodě a tentokrát už opuštěnou svatyni trefují! Druhý zářez si na svou pažbu vyřezavá MARTIN STUPKA, který neohroženě naběhl až před brankoviště a jednoduše zakončil – 3:1! Asistence: Pavel Gottfried.

42:48

42:48 SVOBODA - 2:1

42:48

Hradec právě vstřelil branku!
Tak pozor, ještě není konec! Tlak hostů ve ke kontaktnímu gólu, který si do statistik zapisuje JAKUB SVOBODA. Tohle bude nejspíš ještě drama – 2:1! Asistence: Jan Hrabica, Jan Bacovský.

30:13

30:13 STUPKA - 2:0

30:13

Tak to bylo rychlé! Elba měla přímo raketový vstup do třetí patnáctiminutovky, který pouhých třináct sekund po úvodním buly přetavila v gól! Hostující defenzíva si nepohlídala MARTINA STUPKU, který se po souhře s Červinkou dostal přímo před Bryknera a zakončil přesně mezi tři tyče – 2:0! Asistence: Vojtěch Červinka.

21:50

21:50 SOUKUP - 1:0

21:50

Divoká sedmá minuta druhé třetiny graduje úvodní brankou zápasu! Na střeleckou listinu se jako první zapisuje LUKÁŠ SOUKUP, který Bryknera prostřelil jen krátce po vyhraném buly před hradeckou klecí – 1:0! Asistence: David Magasanik, David Haas.

3:1

Branky a nahrávky: 22. Soukup (Magasanik, Haas), 31. Stupka (Červinka), 44. Stupka (Gottfried) – 43. Svoboda (Hrabica, Bacovský)

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Banda) – Grus, Kučera, Poláček (A), Sedláček J., Sedláček M., Smolík, Strnad, Zdvořáček M. – Červinka (A), Giesel, Gottfried, Haas, Magasanik, Michajličenko, Škurla, Soukup (C), Stupka, Zdvořáček P., Tomáš, Vaněk.

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Biegl) – Fanderlík, Hrabica, Jiřík, Škoda, Švanda – Bacovský, Březina, Černý, Hrubý, Král, Krejčík, Lux (A), Malý, Novák (C), Šimek, Šimůnek (A), Svoboda.

Rozhodčí: Danylec, Soukup.

05:28 HKR 2 Novák, podražení
17:15 UNL 2 Červinka, nedovolené bránění
17:26 HKR 2 Fanderlík, držení hole
21:50 UNL 1:0 Soukup (Magasanik, Haas)
24:25 UNL 2 Sedláček, sekání