07.05.2021, 01:00 • TD Garden, Boston • Jan Prošek

Tipsport: 1.58 4.77 4.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 34 – 15 | Přesilová hra: 1/2 – 0/1 | Trestné minuty: 2 – 4

Jeremy Swayman (BOS) – 15 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100,0 %, odchytal 60:00
Igor Šesťjorkin (NYR) – 30 zákroků, 4 OG, úspěšnost 88,2 %, odchytal 59:55

Československá stopa v utkání
David Krejčí (BOS) – 0+2, +2 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:49
David Pastrňák (BOS) – 0+1, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 18:14
Filip Chytil (NYR) – 0+0, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:11
Libor Hájek (NYR) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 18:53

Tři hvězdy utkání
1. Brad Marchand (BOS) – 0+2
2. David Krejčí (BOS) – 0+2
3. Jeremy Swayman (BOS) – 15 zákroků (08:27:43)

58:11

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

58:10

Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, mnoho času už Rangers nezbývá.

58:06

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brandon Carlo – 2 min., krosček).

57:50

Chytil vybojoval kotouč i faul, bude se vylučovat.

57:29

Komerční přestávka.

57:10

Hra je nyní přerušená, Rangers budou vhazovat před vlastní brankou.

56:30

Bruins hrají aktivně v obranné třetině, rychle vybojovali kotouč a otáčí směr hry.

56:07

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

55:33

Alexis Lafreniere (NY Rangers) se dostal do střelecké pozice, ale vypálit na branku nedokázal.

55:01

53:26

Hra je nyní přerušena, vhazovat se podle všeho bude ve středním pásmu.

52:54

Buly před brankou Rangers, domácí celek vyhrál buly. ale Matt Grzelcyk pálil. Jeho rána končí vedle.

52:14

51:56

Alexis Lafreniere (NY Rangers) to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se propracovat neodkázal.

50:43

Domácí se do výraznější šance nedostali.

50:10

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:10

Krejčí pokračoval v akci, Pastrňák to udělal dobře, ofsajd se nepíská, hra může pokračovat dál.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině,

48:51

Buly před brankou Rangers. Hostující celek vybojoval kotouč, a tak se směr hry rychle otáčí.

48:40

31:9, tak vypadá statistika střel na branku,

48:02

Anthony Bitetto (NY Rangers) rozehrává od své branky, respektive z obranného pásma. Hra se rychle přesunula před branku Bruins,

47:17

Vitalij Kravcov (NY Rangers) byl v dobré pozici, ale nedokázal vypálit přesněji.

46:28

Igor Šesťorkin (NY Rangers) přerušuje hru, komerční přestávka.

45:50

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Hraje se poměrně rychlý hokej.

44:27

Chytil přihrával před branku, ale jeho akci nebyla přesná.

43:25

Anthony Bitetto (NY Rangers) se pokoušel získat útočné pásmo, ale jeho akci chyběla přesnější finální přihrávka.

42:34

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Patrice Bergeron hledal v útočném pásmu Pastrňáka, ale přihrávka domácího hráče byla nepřesná.

41:07

41:07 Brandon CARLO - 4:0

41:07

Bruins právě vstřelili branku!
Domácí celek navyšuje své vedení a druhý kanadský bod získává David Krejčí. Tentokrát Krejčí našel BRANDONA CARLA, který dokázal poměrně snadno překonat brankáře soupeře. Jeho střelu si gólman bruslí srazil do vlastní branky. Asistence: David Krejčí.

41:02

Taylor Hall (Boston) pálil po rychlé akci jeho támu, Igor Šesťorkin se vytáhl proti této střele Bruins.

40:20

David Pastrňák (Boston) se dostal do útočného pásma, rychle vypálil, ale Igor Šesťorkin kryje jeho ránu.

40:08

Utkání pokračuje třetí třetinou.

40:01

Jednu jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině, Jake DeBrusk pálil přesně a Bruins vedou na svém ledě proti Rangers 3:0.

40:00

39:55

Krejčí pálil po Hallově pasu, ale minu branku.

39:32

Mika Zibanejad jen nahodil do útočného pásma, puk se ovšem nečekaně odrazil, ale obrana Bruins si dokázala poradit.

39:20

Už se pravděpodobně nic nestane.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:59

Hra je přerušena u střídačky Bruins, komerční přestávka.

38:30

Mike Reilly (Boston) nahazoval kotouč na branku, ale domácí obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:42

Po krátké přestávce pokračuje hra dál. 15:3, tak vypadá statistika střel na branku ve druhé třetině.

37:10

Kaapo Kakko (NY Rangers) rozehrával akci, Ryan Strome pálil od modré čáry. Jeremy Swayman je připravený a kryje puk. Komerční přestávka.

36:22

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Domácí Bruins vedou o tři branky.

35:46

Bruins hrají aktivně, David Pastrňák byl před brankou volný, jen mu spoluhráči nedokázali přesněji přihrát.

34:01

34:01 Jake DEBRUSK - 3:0

34:01

Po klidnější pasáži hry se prosazuje domácí celek. Hall našel Krejčího, který vyslal do šance JAKE DEBRUSKA. Ten si počkal na první pohyb brankáře, a pak zakončoval. Asistence: David Krejčí a Taylor Hall.

33:40

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma.

32:40

David Pastrňák (Boston) se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostal.

31:50

Filip Chytil (NY Rangers) vybojoval puk v útočném pásmu, ale puk získali soupeři, a tak se směr hry otáčí.

31:06

Kaapo Kakko (NY Rangers) měl dvě slibné střelecké pozice, ale ani jedno jeho zakončení nebylo dostatečně přesné.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase, domácí Bruins vedou o dvě branky a míří aktuálně za výhrou.

29:26

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu, hráči Bruins mají převahu. Střelecky jsou jednoznačně aktivnější.

28:49

Rangers rozehrávají ze svého obranného pásma, následně Igor Šesťorkin vyjel před svou branku, Taylor Hall se díky hře brankáře k puku nedostal.

28:05

Libor Hájek (NY Rangers) mohl přihrávat, ale rozhodl se pro individuální akci, následně ale hosté přišli o puk, a tak hráli domácí. Ti přesněji vypálit nedokázali.

27:48

Rangers rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

26:55

Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka.

26:19

Jake DeBrusk (Boston) pálil, ale trefil jen brusli soupeře. Tlak Bruins pokračuje dál

26:00

Bruins se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

25:27

Nick Ritchie (Boston) se pokoušel dostat puk z obranného pásma, což se nepodařilo, následně hráč domácích.

25:10

Igor Šesťorkin (NY Rangers) přerušuje hru, buly před jeho brankou.

24:52

David Krejčí (Boston) vybojoval v útočném pásmu puk, ale brankáře Rangers už překonat nedokázal. Igor Šesťorkin dobře vyhodnotil situaci.

24:08

Domácí vyhráli buly, ale výraznější šanci si nevypracovali. 5:0, tak vypadá statistika střel na branku v první třetině.

23:47

Jeremy Swayman (Boston) rozehrává od své branky, puk získal David Pastrňák, který po rychlé akci zakončoval. Jeho tvrdou ránu kryje Igor Šesťorkin.

22:20

Jake DeBrusk (Boston) vyslal tvrdou ránu od modré čáry, s jeho pokusem si dokázal poradit v pohodě brankář Rangers.

22:00

Alexis Lafreniere (NY Rangers) to vzal na sebe, jeho tvrdá rána končí vedle branky, domácí gólman zasahovat nemusel.

21:44

Igor Šesťorkin (NY Rangers) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

21:30

Ryan Strome (NY Rangers) rychle otočil směr hry, dostal se ke střele, ale ta byla zblokvoaná.

20:54

Craig Smith (Boston) vybojoval kotouč, následná rána končí vedle branky.

20:40

Domácí se pokouší hrát aktivně, ale na výraznější šanci čekají.

20:01

Patrice Bergeron a Charlie McAvoy se dokázali prosadit v první třetině, a tak vede po úvodní části domácí celek o dvě branky.

20:00

19:40

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:35

18:35 Charlie MCAVOY - 2:0

18:35

V samotném závěru dokázali domácí proměnit přesilovku. Akci začal Pastrňák, Marchard našel CHARLIE MCAVOYE, jehož rána z první zapadla přesně do horní části branky. Asistence: Brad Marchand a David Pastrňák.

18:30

Brad Marchand (Boston) minul branku.

17:25

Domácí hokejisté přišli o útočné pásmo, a tak musí znovu rozehrávat od vlastní branky.

17:03

Brad Marchand (Boston) pálil z dobré pozice před brankou, jeho pokus kryje Igor Šesťorkin. Vhazovat se bude před jeho brankou.

16:44

Hostující celek vybojoval puk a Mika Zibanejad (NY Rangers) vyhodil.

16:44

16:44

Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Strome – 2 min., podrážení).

16:20

David Pastrňák (Boston) to zkoušel pěknou individuální akcí, ale brankáře soupeře ohrozit nedokázal.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, zatím platí jednobrankové vedení domácího celku.

14:41

Taylor Hall (Boston) mohl přihrávat, ale vzal to na sebe, jeho akce končí za brankou Rangers, domácí tým nyní nevypálil.

14:10

Mike Reilly (Boston) a Brandon Carlo (Boston) vybojovali kotouč, následná rána končí ovšem mimo branku.

13:30

Kaapo Kakko (NY Rangers) se probojoval k zakončení, jeho rána byla hodně slabá a domácí brankář v pohodě pohlídal prostor u tyče.

13:07

Brad Marchand (Boston) hledal Davida Pastrňáka, který byl najetý, ale přihrávka postrádala přesnost.

11:52

Curtis Lazar (Boston) napadal rozehrávku hostujícího brankáře, ale puk nedokázal získat. Rangers se na chvilku dostali do útoku, jenže o kotouč přišli.

11:24

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve střední třetině.

10:56

Po krátké přestávce pokračuje utkání dál. 6:3, tak vypadá statistika střel na branku.

10:32

Jeremy Swayman (Boston) rozehrával od své branky, následně jeho tým dostal hru do útočného pásma. Vypálit nedokázali. Rangers otočili směr hry, ale dostali se do ofsajdu. Komerční přestávka.

09:50

Přesilovku domácí proměnit nedokázali, a tak stále vedou o jednu branku.

09:15

Mika Zibanejad (NY Rangers) dostal puk až za branku domácích, ti následně musí o útočné pásmo bojovat. Pak Adam Fox vyhodila ž za branku Bostonu.

08:45

Brad Marchand (Boston) neuspěl ránou na bližší tyč, nebyla to špatná akce domácích.

08:37

Igor Šesťorkin (NY Rangers) přerušuje hru, zakončoval Jake DeBrusk. Buly v útočném pásmu Bruins.

08:04

Boston hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, Jake DeBrusk (Boston) to vzal na sebe, následně ale jeho spoluhráči nic vymyslet nedokázali.

07:43

Vyloučení v týmu New York Rangers (Libor Hájek – 2 min., vysoká hůl).

07:11

07:11 Patrice BERGERON - 1:0

07:11

Domácí celek se dostává do vedení, po šikovné a rychlé přihrávce spoluhráče se ránou bez přípravy prosazuje do horního rohu z kruhu PATRICE BERGERON. Asistence: Brad Marchand.

06:39

Tlak domácích v útočném pásmu, Patrice Bergeron ani Brad Marchand nedokázali dobrými střelami překonat brankáře souepře.

06:27

Domácí brankář kryje kotouč, komerční přestávka.

05:38

Domácí protečovali puk do útočného pásma, Craig Smith ale nedokázal nic vymyslet.

05:00

Úvodních pět minut hry je pryč, na nějakou výraznější šanci čekáme. Mika Zibanejad po rychlém přenesení hry vypálil, branku minul.

04:10

Gólman Rangers rozehrává od své branky, Taylor Hall se pokoušel napadat, ale nepodařilo se mu to. Nakonec zakázané uvolnění vrací hru k brance Rangers.

03:23

Adam Fox (NY Rangers) rozehrává od své branky a čeká na dostřídání spoluhráčů.

02:40

Igor Šesťorkin (NY Rangers) byl připravený a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal jeden z domácích hráčů od modré čáry.

02:16

Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou Rangers.

01:43

Hraje se spíše ve středním pásmu, na nějakou výraznější šanci čekáme.

01:20

Sledujeme rozehrávku hostů, Brendan Smith (NY Rangers) dostal puk do útočného pásma, ale nedokázal přesněji najít spoluhráče.

01:03

Craig Smith (Boston) nahazoval před branku, brankář si dokázal poradit, následně Igor Šesťorkin kryje puk. Buly v útočném pásmu Bostonu.

00:22

Bruins se usadili v útočném pásmu, dostali se do první šance, Brad Marchand ale nedokázal vypálit přesněji.

00:01

Utkání právě začalo, úvodní buly pro hosty.

00:01

Boston Bruins: Swayman (Halák) – Lauzon, McAvoy, Grzelcyk, Carlo, Reilly, Clifton – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Hall, Krejčí, C. Smith – N. Ritchie, Kuraly, DeBrusk – Frederic, Lazar, Kuhlman.

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – K'A. Miller, Fox, Bitetto, Br. Smith, Hájek, Z. Jones – Kravcov, Zibanejad, Bučněvič – Lafreniere, R. Strome, Kakko – Barron, Chytil, Blackwell – Di Giuseppe, Rooney, J. Gauthier..
Boston Bruins odehrál 52 zápasů s bilancí 24-7-7-14 a ziskem 69 bodů. V tabulce je Boston na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál čtyři. Poradil si s Pittsburghem Penguins 3:1, Buffalem Sabres 5:2 a 6:2 a New Jersey Devils 0:3. Tým nestačil na Devils 3:4 v prodloužení.
New York Rangers odehrál 56 zápasů s bilancí 23-3-6-22 a ziskem 58 bodů. V tabulce Východní divize je na páté, první nepostupové pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Poradil si s Buffalem Sabres 3:1. Tým nestačil na New York Islanders 0:4, 0:3 a na Washington Capitals 3:6 a 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Boston Bruins a New York Rangers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

4:0

Branky a nahrávky: 8. Bergeron (Marchand), 19. McAvoy (Marchand, Pastrňák), 35. DeBrusk (Krejčí, Hall), 42. Carlo (Krejčí)

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – K'A. Miller, Fox, Bitetto, Br. Smith, Hájek, Z. Jones – Kravcov, Zibanejad, Lafreniere – R. Strome, Kakko, Barron – Chytil, Blackwell, Di Giuseppe – Rooney, J. Gauthier, Brodzinski.

Rozhodčí: McIsaac, Pochmara – Marquis, MacPherson

07:11 BOS 1:0 Bergeron (Marchand)
07:43 NYR 2 Hájek, vysoká hůl
16:44 NYR 2 R. Strome, podrážení
18:35 BOS 2:0 McAvoy (Marchand, Pastrňák)
34:01 BOS 3:0 DeBrusk (Krejčí, Hall)
41:07 BOS 4:0 Carlo (Krejčí)