02.05.2021, 11:11 • Estadio Manolo Santana, Madrid • 2. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 2.8 1.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:1; 6:1 - Karolína Muchová

6:1

Čistou hrou nedala olomoucká rodačka šanci druhé hráčce světa, která opět nedokázala umístit return do dvorce.

5:1

1:1; 5:1 - Karolína Muchová

5:1

Karolína Muchová krásně roztáhla hru a přinutila světovou dvojku k další chybě. Za stavu 5:1 půjde podávat na postup!

4:1

Naomi Ósaková returnuje do pásky a ztracený gem odnesla její raketa, kterou odmrštila vší silou na antuku.

3:1

Naomi Ósaková vypálila vítězný obouručný bekhend křížem.

3:0

Karolína Muchová doklouzala k míčku a jen zkontrolovala jeho otisk v deblovém koridoru. Čistou hrou potvrzuje brejk a je na dobré cestě.

2:0

Karolína Muchová jde i ve třetím setu brzy do trháku! Ósaková pálí hned po svém podání do sítě.

1:0

Přímý bod a první gem pro Muchovou po pěti ztracených.

3:6

1:1; 3:6 - Naomi Ósaková

3:6

Druhé podání returnuje Muchová do deblového koridoru a prohrává pátý gem v řadě, s ním i celý set.

3:5

1:0; 3:5 - Naomi Ósaková

3:5

Krize Karolíny Muchové pokračuje, forhendem do sítě ztrácí další podání a na zisk setu půjde servírovat Ósaková.

3:4

1:0; 3:4 - Naomi Ósaková

3:4

Třetí gembol už Ósaková přímým bodem proměňuje a poprvé se dostává do vedení.

3:3

1:0; 3:3 - Naomi Ósaková

3:3

První ztracené podání české tenistky! Ósaková dvěma tvrdými forhendy prolomila její obranu a vyrovnává stav druhého setu.

3:2

1:0; 3:2 - Naomi Ósaková

3:2

A další přímý bod v řadě zařídil snížení.

3:1

Naomi Ósaková zakončila gem forhendem do sítě.

2:1

1:0; 2:1 - Karolína Muchová

2:1

Naomi Ósaková ztrácí výměnu nevynucenou chybou z forhendu a stejně jako v úvodním setu odevzdává jako první svůj servis.

1:1

Přímý bod na závěr, ani Muchová nepřipustila na svém podání větší komplikace.

0:1

A nakonec eso.

6:4

1:0; 6:4 - Karolína Muchová

6:4

Karolína Muchová proměňuje třetí setbol přímým bodem z podání.

5:4

Světová dvojka ještě prodloužila úvodní set, po úniku ze setbolu zakončila hru přímým bodem.

5:3

0:0; 5:3 - Karolína Muchová

5:3

Ósaková zázračně vyškrábla ránu do růžku a vyrovnala hru, po delší přetahované ale zaútočila Češka znovu a náběhem na síť získává hru pro sebe!

4:3

A stejným způsobem si Ósaková došla i pro rozhodující fiftýn Tildenova gemu. Škoda nevyužitého brejkbolu a dvou nevynucených chyb.

4:2

Přímý bod z podání tento gem otevřel i uzavřel.

3:2

0:0; 3:2 - Naomi Ósaková

3:2

Naomi Ósaková si přitáhla Češku kraťasem k síti a vystihla její odpověď volejem do odkrytého pole.

3:1

Třemi skvěle zahranými vítěznými míči v řadě Karolína Muchová otáčí z brejkbolu a sama potvrzuje předchozí brejk.

2:1

Naomi Ósaková při brejkbolu spáchala druhou dvojchybu a Karolína Muchová prolamuje její podání!

1:1

Karolína Muchová si favoritku rozebrala po podání ven z kurtu a brzy její obranu prolomila úderem do otevřeného pole.