3:0

konec (2:0)

02.05.2021, 10:30 • Šamorín • 27. kolo • Igor Tabiš sk

Tipsport: 1.63 3.74 4.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou zápas medzi Šamorínom a Dubnicou, z troch bodov sa tešia domáci futbalisti, ktorí boli počas zápasu jednoznačne aktívnejším mužstvom. Hostia výraznejšie neohrozili domácu bránu. V 20.minúte otvoril skóre zápasu po peknej akcii Rymarenko. Útočník domácich vybojoval v 25.minúte pokutový kop, ktorý následne sám bez problémov aj premenil. Po zmene strán pokračoval Šamorín v dobrom výkone, v 62.minúte bol na konci ďalšej peknej kombinačnej akcie Švec, ktorého strelu smerujúcu do brány si zrazil do vlastnej siete Bilovský. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok nedele. (12:19:19)

90

89

Nedovolený zákrok domácich v strede ihriska, Dubnica má k dispozícii priamy voľný kop.

87

Záverečné minúty sa už neodohrávajú v tak vysokom tempe.

85

Striedajúci Appiah sa ocitol za obranou hostí, domáci futbalista neprekonal Vavrúša, navyše bol v postavení mimo hry.

84

Faul Dubnice v strede ihriska, priamy voľný kop pre domáce mužstvo.

83

Šamorín má loptu v moci na vlastnej polovici, domáci kontrolujú záverečné minúty dnešného zápasu.

82

Po centri z pravej strany zakončuje nepresne hlavou Boateng, útočník domácich následne ostáva ležať na zemi.

80

Útočný faul hostí, loptu pošle do hry odkopom z vlastnej šestnástky Száraz.

79

Vera zabojoval a získal loptu, následná kombinácia domácich pred šestnástkou Dubnice úspech nepriniesla.

78

Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Nagy P., prichádza Mezovský.

77

Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Bilovský, prichádza Martinek.

77

Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Kuzma, prichádza Dudnyk.

75

Hostia to skúšali po pravom krídle, Vera si ale splnil obranné povinnosti.

74

Rýchla akcia domácich, Boateng vo vyloženej šanci z vnútra šestnástky trestuhodne prestrelil bránu hostí.

72

Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Jančo, prichádza Veselovský.

72

Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Rymarenko, prichádza Pinte.

71

Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Pleva (FK Dubnica).

69

Šamorín kombinuje pred šestnástkou Dubnice, domáci sa ale k zakončeniu nedostali.

67

Domáci vyčkávajú na svojho súpera na vlastnej polovici, Šamorín sa nemá kam ponáhľať.

66

Faul hostí v strede ihriska, pri lopte ostanú domáci futbalisti.

64

Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Švec, prichádza Appiah.

62

Šamorín dáva gól!
Po rýchlom protiútoku pridávajú domáci futbalisi tretí gól, Švecovu strelu smerujúcu do brány si zrazil do vlastnej siete Bilovský – 3:0! Bez asistencie.

61

Striedajúci Dávidík sa síce nepresadil na ľavej strane, nasleduje ale rohový kop Dubnice.

60

Švec sa tlačil do šance, domáci útočník sa ocitol za obranou hostí, v rozhodujúcej chvíli ale stratil rovnováhu a o loptu prišiel.

58

Pekná akcia domácich, do zakončenia z vnútra šestnástky sa dostal Jančo, ktorého pokus tesne minul ľavú žrď hosťujúcej brány.

57

Dubnica nezúžitkovala svoju štandardku, Száraz loptu chytá a dlhým nákopom sa snaží o založenie rýchleho protiútoku.

56

Hostia kombinujú na polovici domácich, Pleva bol zastavený nedovolene a tak nasleduje priamy voľný kop pre Dubnicu.

55

Švec sa v súboji na pravej strane nepresadil, nasleduje odkop od brány Vavrúša.

54

Vera fauluje na polovici ihriska, priamy voľný kop pre Dubnicu.

53

Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Petráš, prichádza Dávidík.

52

Loptu v strede ihriska získavajú hostia, Kuzma sa na pravej strane dostal k lopte. Autové vhadzovanie pre Dubnicu.

51

Po centri z ľavej strany zakončoval z vnútra šestnástky Švec, lopta mu ale nesadla ideálne.

50

Domáci futbalisti kombinujú na vlastnej polovici, do šance sa dostával striedajúci Fuják, loptu si ale neprebral ideálne.

49

Rýchly protiútok hostí zastavený, k lopte sa nedostal Petráš. Na druhej strane si nabiehal za obranu Vera, ani domáci hráč ale nezískal loptu.

48

Žltú kartu dostáva Pleva (FK Dubnica).

46

Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Knižka, prichádza Levai.

46

Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Párkaň, prichádza Nomilner.

46

Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Njie, prichádza Fuják.

46

Začal sa druhý polčas.
Máme za sebou prvý polčas súboja medzi Šamorínom a Dubnicou. V prvom dejstve mali viac z hry domáci futbalisti, ktorí išli do vedenia v 20.minúte, na konci peknej kombinačnej akcie bol Rymarenko. Ten istý hráč pridal druhý gól v 25.minúte, keď najprv vybojoval pokutový kop, aby som následne sám bezpečne premenil. V závere polčasu sa hostia snažili o strelenie kontaktného gólu, ich snaha po štandardkách nebola úspešná. Po prvom polčase vedie Šamorín nad Dubnicou 2:0. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

44

Jančo poslal z pravej strany ďalší ukážkový center, do ktorého sa hlavou zavesil Švec. Pokus domáceho ofenzívneho hráča skončil na brvne hosťujúcej brány.

42

Rohový kop Dubnice odvracia hlavou na ďalší roh Vera. Následné zakončenie hostí letí vysoko nad bránu.

41

Švec teraz vyslal spoza šestnástky veľmi nebezpečnú strelu, ktorá takmer skončila v bráne – nechýbalo veľa.

40

Hostia sa v závere prvého polčasu snažia o strelenie kontaktného gólu.

39

Hosťujúci kapitán Kuzma si vypýtal faul na polovici súpera. Následné zakončenie hostí po štandardke je nepresné.

37

Do veľkej šance sa dostával Rymarenko, domáci útočník v poslednej chvíli spomalil a loptu tak získal brankár hostí.

36

Vera nedovolene zastavený pri postrannej čiare, priamy voľný kop pre Šamorín. Boateng si ukážkovo spracoval centrovanú loptu v šestnástke, jeho tečovanú strelu dobre zneškodnil hosťujúci brankár Vavrúš.

34

Domáci to skúšajú po pravej strane, center Janča hostia odvrátili do bezpečia.

33

Žltú kartu dostáva Bilovský (FK Dubnica).

32

Dlhú nakopnutú loptu neudržal na hracej ploche Čurik, autové vhadzovanie pre Šamorín.

31

Žltú kartu dostáva Vaculík (FK Dubnica).

30

Nebyť silného nárazového vetra, podmienky v dnešnom zápase by boli zrejme ideálne.

28

Tvrdý súboj na pravej strane ihriska, hlavný rozhodca píska faul v prospech hosťujúceho celku.

27

Hostia na polovici svojho súpera, Dubnica sa ale zatiaľ nedokáže presadiť cez pozornú obranu domácich.

25

MARTIN RYMARENKO sa z bieleho bodu nemýlil, sám faulovaný hráč poslal loptu nechytateľne k pravej žrdi – 2:0! Bez asistencie.

24

Žltú kartu dostáva Vavrúš (FK Dubnica).

24

Boateng sa pokúšal vysunúť Rymarenka, jeho prihrávka ale nebola presná. Následne sa však v jasnej šanci ocitol autor prvého gólu, ktorého nedovolene zastavuje brankár hostí. Hlavný rozhodca píska pokutový kop.

23

Petráš s vysokým centrom do šestnástky, ktorý bez problémov chytá Száraz.

22

Priamy kop z kopačky Bilovského neohrozil domáceho brankára, nasleduje rohový kop hostí.

21

Tvrý zákrok domácich pred vlastnou šestnástkou, priamy kop pre Dubnicu z nebezpečnej pozície.

20

Pekná akcia domácich, Pančík vysunul po pravom krídle Šveca, ktorý našiel presnou prihrávkou v šestnástke MARTINA RYMARENKA, ktorý poslal loptu do prázdnej brány – 1:0! Asistencia: Jakub Švec.

18

Dlhý center hostí na zadnú žrď a následné nepresné zakončenie. Nasleduje odkop od domácej brány.

17

Hosťujúci Petráš teraz neuspel v súboji na ľavej strane, Dubnica ale ostáva pri lopte.

15

Po dlhšej dobe hostia na polovici súpera, Dubnica má k dispozícii autové vhadzovanie. Pleva bol zastavený nedovolene, nasleduje priamy voľný kop hostí.

13

Tlak domácich sa teraz stupňuje, hostia zatiaľ odolávajú.

12

Rohový kop rozohral Šamorín na krátko, Švec poslal do šestnástky nebezpečný center, brankár hostí predviedol ďalší dobrý zákrok.

11

Dobrú strelu domácich z piameho kopu vyráža do bezpečia Vavrúš.

10

Jeden z hráčov Dubnice zahral nedovolene rukou pred vlastnou šestnástkou. Nasleduje priamy voľný kop domácich z nebezpečnej pozície.

9

Centrovanú loptu Veru nezakončil ideálne domáci útočník Boateng, odkop od brány Dubnice.

8

Štandardka hostí končí iba v rukaviciach domáceho brankára.

7

Dlhý nákop hostí za obranu domácich, jeden z hráčov Dubnice už loptu ale neudržal na hracej ploche. Autové vhadzovanie pre Šamorín.

4

Nebezpečný center domácich do šestnástky z ľavej strany, brankár hostí Vavrúš chytá loptu a dlhým výkopom sa pokúša o rýchly protiútok.

2

Domáci útočia po ľavej strane, ich prihrávka ale nebola presná, Dubnica odkopáva loptu do bezpečia.

1

Stretnutie sa práve začalo.

FC ŠTK 1914 Šamorín: Száraz – Vera, Stašík, Brunetti, Nagy P., Pančík, Njie, Jančo, Švec, Boateng, Rymarenko
Náhradníci: Bubák – Mezovský, Pinte, Fuják, Nagy Z., Veselovský, Appiah

Náhradníci: Chudý – Martinek, Nomilner, Majkút, Dávidík, Dudnyk

Rozhodčí: Očenáš – Roszbeck, Súkeníková.
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na zápas 27.kola 2.ligy FC ŠTK 1914 Šamorín – FK Dubnica. Poďme si v krátkosti predstaviť aktuálnu formu oboch celkov.

ŠAMORÍN: Futbalistom Šamorína patrí v tabuľke 2.ligy aktuálne 6.miesto, v doterajších 24 zápasoch získali 36 bodov (11 výhier, 3 remízy, 10 prehier). Ich skóre je v tejto sezóne aktívne, súperom strelili 35 gólov, naopak inkasovali 30-krát. V posledných troch ligových zápasoch získali plný počet bodov (3 výhry). Pri poslednom vystúpení uspeli na ihrisku rezervy Slovana Bratislava, ktorý zdolali najtesnejším rozdielom po presnom zásahu z kopačky Leginusa.

DUBNICA: Futbalisti Dubnice sa v tabuľke 2.ligy momentálne nachádzajú na 12.mieste, v 24 zápasoch nazbierali 26 bodov (6 výhier, 8 remíz, 10 prehier). Ich skóre je v tomto ligovom ročníku pasívne, súperom strelili 23 gólov, inkasovali až 33-krát. V posledných troch ligových zápasoch získali štyri body (výhra, remíza, prehra). V poslednom ligovom vystúpení uhrali na domácom ihrisku proti Bardejovu remízu 2:2. Za domácich sa v zápase presadili Vaculík a Bilovský, za hostí zasa Biljali a Brigant.

Prvý vzájomný zápas tejto sezóny zvládli lepšie futbalisti Šamorína, ktorí uspeli na ihrisku Dubnice v 12.kole. O jediný presný zásah zápasu sa postaral v 64.minúte Nebyla.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Igor Tabiš.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.