konec (0:3, 3:1, 5:1) Stav série: 1:0

02.05.2021, 16:00 • MSH Mladá Boleslav • Semifinále • Adam Dořák

Tipsport: 1.23 6.5 7.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší hráči utkání
Tomáš Sýkora (1+1) a za domácí celek byl vyhlášen Adam Hemerka (0+1). (18:00:09)
Chodov začal své utkání na výbornou a do poloviny zápasu držel favorita zápasu na uzdě. Ovšem Mladá Boleslav s přibývajícími minutami zlepšovala svou hru a nakonec dokázala otočit pro ně nepříznivý vývoj zápasu a odnáší si první vítězství v této sérii.

59:23

Zakonov minul prázdnou branku soupeře. Chodov se rychle pokouší vrátit do útoku.

59:02

Oddechový čas pro hosty.

59:02

59:02 Jiří CURNEY - 8:5

59:02

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Autorem branky je JIŘÍ CURNEY, který svou brankou do prázdné branky zpečetil hattrick v prvním zápase semifinále. Asistence: Jakub Bína.

58:43

Chodov zatím své power play hraje dobře a kombinuje s míčkem na polovině svého soka.

58:00

Tomáš Sýkora byl zcela osamocený u zadní tyče, ale svou vyloženou šanci neproměnil!

57:47

Šimůnek je opět mimo svou klec a jeho celek hledá další cestu k brance Bauera.

56:44

56:44 Marek VÁVRA - 7:5

56:44

Chodov právě vstřelil branku!
Velmi dobře sehraná akce hostů, kteří nyní využívají svou první hru bez brankáře. Autorem branky je MAREK VÁVRA. Asistence: Tom Ondrušek.

55:55

55:55 Milan TOMAŠÍK - 7:4

55:55

Autorem branky je MILAN TOMAŠÍK která dostal míček na střed a střelou z první s největší pravděpodobností rozhoduje o prvním zápase této série. Asistence: Daniel Šebek.

55:28

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Michal Podhráský – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

55:25

Tokoš se sám zjevil před Šimůnkem a nakonec nedokázal dostat míček za záda brankáře!

53:57

Tomáš Sýkora naservíroval míček na Podhráského, který trefil jen boční síťku.

53:16

Chodov už stáhl hru na dvě formace a uvidíme, zda se dočkáme nějakého dramatu.

52:36

Chodovu se pomalu a jistě krátí čas. Rázem jsou to hosté, kteří musí v závěru zápasu dohánět brankové manko.

50:57

50:57 Jiří CURNEY - 6:4

50:57

Autorem branky je JIŘÍ CURNEY, který svou další brankou zavelel k dnešnímu vítězství. Opět byl připraven u pravé tyčky a odrazem od Šimůnka dostal míček do branky. Asistence: Jakub Bína.

50:24

Dokonce zápasu nám zbývá necelých deset minut a dá se každou chvíli očekávat zvýšený tlak Chodova, který to s největší pravděpodobností budou zkoušet i bez svého brankáře.

49:24

Šebek se nerozpakoval a hned se pokoušel střílet. Plíhal však stačil přistoupit včas j soupeři a odrazil jeho střelecký pokus.

48:17

Suchánek se pokoušel dostat směrem dopředu, ale neprošel přes bránícího hráče.

47:38

Rána od Tomašíka zamířila mimo branku Chodova. Domácí celek se po obratu dostává postupně do své herní pohody.

46:18

Míček byl sklepnutý na Bínu a ten nebyl daleko od toho, aby se on a jeho celek dostal do dvou brankového trháku.

45:26

Šimůnek nyní musel předvést několik dobrých zákroků.

44:25

Ondrušek v dobré pozici poslal míček těsně mimo branku!

43:24

43:24 Daniel ŠEBEK - 5:4

43:24

Autorem branky je DANIEL ŠEBEK, který dostal narážečku od Tokoše a přesně trefil prostor nad nohou Šimůnka. Domácí celek se tedy dostává poprvé v zápase do vedení. Asistence: Martin Tokoš.

43:10

43:10 Filip ZAKONOV - 4:4

43:10

Technologové měli v úvodních minutách souvislejší tlak, za který jsou odměněni vyrovnávací brankou. Autorem branky je FILIP ZAKONOV. Asistence: Jakub Bína.

42:33

Mikuláš Komárek se dostal k nebezpečné střele, která zamířila nad branku soupeře.

41:44

Domácí se ihned od úvodních minut vrhají do útoku, avšak zatím naráží na pevnou defenzívu soupeře.

40:01

Technologové zlepšili svou hru v průběhu druhé třetiny a začaly taktéž střílet. Celkem vstřelili tři branky, zatímco Chodov si připsal jeden zásah. Třetí třetina nám tedy slibuje ještě velké drama a uvidíme, zda se domácím nakonec podaří otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch.

40:00

39:07

39:07 Jakub BÍNA - 3:4

39:07

Autorem branky je JAKUB BÍNA, který si s míčkem seběhl na střed a snižuje opět na rozdíl jedné branky. Bez asistence.

38:31

Oba celky nyní provedly rychlé protiútoky, které nepřinesly povedené zakončení.

37:55

Chodovu se nyní nepodařilo nic zajímavého vymyslet směrem do útoku a u míčku jsou domácí.

37:00

Curney, Natov a Hemerka, jehož rána skončila mimo tři tyče branky Chodova!

35:15

Bauer si s menšími obtížemi poradil se střelou Vávry.

34:55

Technologové se i nadále snaží dotáhnout manko svého soka. Nyní se musí bránit svému soupeři.

33:23

33:23 Ondřej MIKEŠ - 2:4

33:23

Sýkora nahodil míček na branku a ten svým tělem dopravil do branky ONDŘEJ MIKEŠ, který vrací o něco větší klid pro svůj celek. Asistence: Tomáš Sýkora.

32:09

Bauer si nyní poradil proti střele ze střední vzdálenosti a vyrazil míček za mantinely.

30:19

Řehoř mířil na zadní tyč a to nad nohu Šimůnka, který byl proti jeho střele dobře postavený a zabránil dobré šanci domácích.

29:05

Rána od Tomáše Sýkory zamířila jen do boční sítě.

28:24

Šimůnek nyní musel zasahovat proti dobré ráně Tomašíka.

27:09

27:09 Jiří CURNEY - 2:3

27:09

Hemerka ukázal přehled na palubovce a přesnou přihrávkou našel u pravé tyčky JIŘÍHO CURNEYEHO, který jen doklepl míček do branky. Asistence: Adam Hemerka.

26:54

Po rozehrávce domácích se nakonec nestalo nic zajímavého a defenzíva Chodova získává míček na svou stranu.

26:40

Boleslav rozhodně zvýšila své obrátky na rozdíl od první třetiny. Chodov se již tolik nedostává do střelby.

25:03

Řezáč našel před brankou Plíhala, který nedokázal v bezprostřední blízkosti dostat míček do branky!

24:11

Curney si mohl připsat další bod v dnešním duelu, jeho pokus skončil na břevně hostující branky!

22:45

Milan Tomašík byl sám ve velkém brankovišti, ale střílel z úhlu a jeho zakončení se nakonec moc nepovedlo.

22:05

Chodov zahrozil a již potřetí trefil brankovou konstrukci. Řezáč byl strůjcem dané střely.

21:41

21:41 Jan NATOV - 1:3

21:41

Curney předložil míček na střed, kde se od soupeře odpoutal JAN NATOV a přesnou ranou vstřelil první branku svého týmu v dnešním zápase. Asistence: Jiří Curney.

21:27

Lukáš Bauer si připsal po ráně Bauera důležitý zákrok.

20:40

Technologové jsou poprvé nuceni v play off dotahovat manko soupeře a mají tak před sebou zcela novou situaci a udivíme, jak se s tím tým popere.

20:01

20:00

18:43

Bína se neprotlačil do zakončení a Technologové stále čekají na svou první trefu.

18:18

Vávra se hnal do úniku, Hemerka na poslední chvíli zabránil potenciální čtvrté brance Chodova.

16:26

Chodov zatím hodně překvapil domácí celek v první třetině a drží si již tří brankové vedení. Nyní další nepřesnost domácího hráče.

15:10

15:10 Tomáš SÝKORA - 0:3

15:10

Rychlý protiútok hostů přinesl další trefu hostů. Horký předložil míček na TOMÁŠE SÝKORU a ten se trefil pod horní tyčku. Asistence: David Horký.

13:43

Mladá Boleslav je u míčku, ale zatím stále hledají cestu k brance soupeře.

12:55

12:55 Daniel EREMIÁŠ - 0:2

12:55

Ondrušek vyslal dobrou střelu a před brankou tečoval míček DANIEL EREMIÁŠ. Asistence: Tom Ondrušek.

12:40

Vávra dostal míček na pravou stranu a jeho rána skončila na břevně!

11:53

Natov dokázal srazit ránu Bauera!

11:10

Tokoš je vyloučen za nedovolené vrážení.

11:10

Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB (Martin Tokoš – 2 min., Nedovolené vrážení).

11:06

Tomašík hledal na druhé straně palubovky Zakonova, který však nakonec nedostal míček do ideální pozice.

10:42

Rána v podání Ondruška byla zablokována Zakonovem.

09:49

Boleslav drží míček, ale zatím se v úvodních deseti minutách nedokázala dostat do větší šance a defenzíva Chodova zatím drží střelce soupeře od své branky.

08:15

08:15 Michal PODHRÁSKÝ - 0:1

08:15

Jako první se do vedení dostává hostující celek. Autorem branky je MICHAL PODHRÁSKÝ, jehož střela zapadla za záda Bauera. Asistence: David Horký.

06:44

Curney se zpoza branky pokoušel zasunout míček za Šimůnka.

06:25

Řezáč se probíjel směrem dopředu, ale neuspěl.

05:25

Mladoboleslavský hráč nahodil dlouhý balónek na branku soupeře, se kterou si poradil Šimůnek.

03:45

A další tyčka. Šimůnka v krátké době zachránila branková konstrukce.

02:48

Chroust nyní trefil tyč!

01:20

Majer se dostal ke střele, která však neskončila úvodní brankou.

00:01

Po delší pauze pokračuje play off nejvyšší florbalové ligy.
Mladá Boleslav je horkým adeptem na celkové prvenství. Ve čtvrtfinále si poměrně hladce poradila s Black Angels a postoupila nejkratší možnou cestou a to po čtyřech vítězných zápasech.

Chodov má taky určitě ambice se dostat do finálového zápolení, ovšem to musí zdolat Technology. Chodov sehrál vyrovnanou sérii s Bohemians a nakonec je udolal 4:2 na série. Dvakrát zvítězil Chodov těsně o jednu branku, což se nakonec ukázalo v dané sérii jako klíčový faktor.

Mladá Boleslav je bezesporu favoritem této série, ovšem nedá se předpokládat tak jednoduchý průběh jako s Black Angels ve čtvrtfinále. Od něhož uběhlo hodně dní a oba celky se tam mohly řádně připravit na semifinálové zápolení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

8:5

Branky a nahrávky: 22. Natov (Curney), 28. Curney (Hemerka), 40. Bína, 44. Zakonov (Bína), 44. Šebek (Tokoš), 51. Curney (Bína), 56. Tomašík (Šebek), 60. Curney (Bína) – 9. Podhráský (Horký), 13. Eremiáš (Ondrušek), 16. Sýkora (Horký), 34. Mikeš (Sýkora), 57. M. Vávra (Ondrušek)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Suchánek, Řehoř, Krzyžanek – Šebek, Tomašík, Komárek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Korych, Gruber – Höffer, Zoufalý, Curney – Zakonov, Hemerka, Natov.

FAT PIPE Florbal Chodov: Šimůnek (Hodík) – Maxa, T. Vávra, Slunečko, Sýkora, J. Bauer, Dufek, Horký, Podhráský, Strnad – Mikeš, Plíhal, Vošta – M. Vávra, Ondrušek, Řezáč – Pergler, Eremiáš, Majer.

Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga

08:15 CHD 0:1 Podhráský (Horký)
11:10 MBL 2 Tokoš, Nedovolené vrážení
12:55 CHD 0:2 Eremiáš (Ondrušek)
15:10 CHD 0:3 Sýkora (Horký)
21:41 MBL 1:3 Natov (Curney)