Sokol Písek – DHC Plzeň

22:22

konec (13:11)

01.05.2021, 15:00 • Oblouková hala Písek. • 1. kolo • Tomáš Němec

Dnešní utkání nabídlo dramatickou a vyhrocenou podívanou, oba týmy nakonec berou po jednom bodu. Sokolky byly po většinu času lepší a držely mírný náskok. Západočešky však dokázaly necelé dvě minuty před závěrečnou sirénou vyrovnat na konečných 22:22. To je pro tuto chvíli vše, u dalších zápasů v bojích o udržení na shledanou. (16:34:19)
Sokol Písek – DHC Plzeň 22:22 (13:11)
Nejvíce branek: Pokorná 8, Kubišová 4/2, Stellnerová 3 – Patrnčiaková 8/3, Königová 5, Vlachová 2/2. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 4/2 – 6/6. Vyloučení: 7:5.

Konec zápasu. (22:22)

60

Pokorná z výskoku zamířila k levé tyči, ale Řezáčová dokázala zastavit míč před brankovou čarou. (22:22)

60

Oddechový čas pro domácí. Patnáct vteřin do konce utkání. Balón mají hráčky Písku. (22:22)

60

Rozběhla se poslední minuta dnešního utkání. Plzeň si bere oddechový čas. (22:22)

59

Řezáčová zastavila tutovku Stellnerové. (22:22)

58

Königová srovnává střelou z levé strany. (22:22)

58

Pokorná nastřelila levou tyč. (22:21)

58

Nepřesná přihrávka zastavila útok Plzně, co na to Písek? (22:21)

56

Patrnčiaková z protiútoku zamířila k bližší tyči. Písek hraje v plném počtu. (22:21)

56

Pokorná usměrnila svou bombu k pravé tyči, hostující brankářka neměla nárok. (22:20)

55

Vlachová sedmimetrový hod bezpečně proměňuje. (21:20)

54

Kubišová oslabí Písek na dvě minuty, navíc sedmička pro Plzeň. (21:19)

54

Branka Kubišové neplatí pro kroky. (21:19)

54

Řezáčová vykopla střelu do hřiště, kde si pro míč doběhla Patrnčiaková a její sólo končí dalším gólem Plzně. Vypadá to na velice dramatický závěr zápasu. Oddechový čas pro Písek. (21:19)

53

Patrnčiaková se trefila pod víko a naděje Plzně stále žije. (21:18)

52

Velká chyba Plzeňských poslala Kubišovou do samostatného úniku, který bezpečně přetavila v další gól. (21:17)

22:22

Sokol Písek: Hořáková, Preslová – K. Kubišová, Dolejšová, T. Pokorná, Merglová, E. Svobodová, Bicanová, Chudá, Stellnerová, Chlupová, Součková, B. Velková, Boorová, Pešková.

DHC Plzeň: Řezáčová, M. Malá – Kepková, Šmrhová, Bušauerová, Kantnerová, Formanová, Franzová, L. Drozdová, L. Galušková, Lásková, D. Galušková, Königová, Slabá, Patrnčiaková, Vlachová.

Rozhodčí: Deml, Dvořáček.