30.04.2021, 20:45 • Tomáš Kubečka

Tipsport: 8.5 14.0 1.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. (22:23:51)
Faerské ostrovy – Česko 27:26 (11:12)
Nejvíce branek: Ellefsen 5, Jojic 4/3, Johansen 4 – Klíma 9, Bečvář 4/1, Hrstka 3/1. Rozhodčí: Brimvik, Norsoe (oba FAO). Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 1:0.
Je konec! Faerské ostrovy poráží český tým 27:26 a slaví své první body v této kvalifikační skupině. První poločas přitom vypadal pro český tým velmi dobře. Češi dokonce vedli o čtyři branky, ale v závěru první půle domácí snížili na rozdíl jediné branky. Ve druhé půli navíc zářil teprve osmnáctiletý Ellefsen, který zařídil obrat. V závěru ještě mohli Češi vyrovnat, ale Bečvář se podle rozhodčích dopustil faulu.

Konec zápasu. (27:26)

60

Bečvář se deset sekund před koncem dral do zakončení, ale dopustil se útočného faulu. (27:26)

60

Domácí se stále drží v útoku. Užek zahrál nohou a Faerské ostrovy budou pokračovat v kombinaci. (27:26)

59

Miroslav Jurka se uvolnil na pravém křídle a ještě vykřesal naději pro český tým. (27:26)

58

Užek neproměnil obrovskou šanci a střelou do prázdné branky se trefil Poulsen. (27:25)

58

Ellefsen znovu střílel z dobré pozice, ale Galia jeho ránu vyrazil! (26:25)

57

Matěj Klíma opět pozvedl střelecký prapor českého týmu a snižuje na rozdíl jediné branky. (26:25)

56

Ellefsen se uvolnil na brankovišti a navýšil vedení Faerských ostrovů na dvě branky. (26:24)

55

Štěpán Zeman se zjevil sám před brankářem, ale jeho rána o zem se odrazila nad břevno. (25:24)

54

Hrstka sice neuspěl, ale domácí se vydali do rychlého útoku, který parádním zákrokem zastavil Galia! (25:24)

54

Olsen se opět prosadil z levého křídla a domácí jdou do vedení. (25:24)

53

Další útok českého týmu zastavuje branková konstrukce! Domácí mohou jít po dlouhé době do vedení. (24:24)

52

Ellefsen v pádu posunul míč na Rasmussena, který nikým neatakován pohodlně zakončil k tyči. (24:24)

51

Štěpán Zeman se uvolnil kolem Rasmussena a vrátil českému týmu vedení. (23:24)

50

West Av Teigum podruhé během krátké doby překonal českého brankáře. Pokračuje obrovské drama. (23:23)

50

Klíma krásnou přihrávkou uvolnil Hrstku, který vrátil český tým do vedení. (22:23)

27:26

Faerské ostrovy: Guttesen, Satchwell – R. B. Hansen, Halgirsson, Krogh, P. Thomsen, Poulsen, Jojic, Dal-Christiansen, Johansen, Olsen, West Av Teigum, T. H. Rasmussen, Djurhuus, Mikkjalsson, Ellefsen.

Česko: Galia, Š. Mizera – J. Hrstka, Bečvář, Jurka, Kotrč, Číp, Petrovský, Klíma, Mořkovský, Jan Užek, Š. Zeman, Mubenzem, Piroch, Fulnek, Franc.

Rozhodčí: Brimvik, Norsoe (oba FAO)