Play-off Chance Extraligy mužů

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC ROBE Zubří

37:38

konec (18:19) Stav série: 1:1

25.04.2021, 15:00 • Hala 6. ZŠ Frýdek-Místek • O 5. - 8. místo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Zápas je u konce. Frýdek-Místek sice v závěru ještě zdramatizoval utkání, ale potřeboval by k postupu ještě o branku víc, což už se mu nepovedlo. Zubří tak postupuje do další fáze a zahraje si proti Kopřivnici o celkové páté místo. Frýdek-Místek bude hrát proti Jičínu o konečné sedmé místo. (16:29:57)
Pepino SKP Frýdek-Místek – HC ROBE Zubří 37:38 (18:19)
Nejvíce branek: Chudoba 9/1, Petrovský 8, Musálek 4 – Mořkovský 8/2, Jurka 8, Mičkal 7. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 2/1 – 2/2. Vyloučení: 2:4.

Konec zápasu. (37:38)

60

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Marek Hlinka). (37:38)

60

Domácí získali míč na středu hřiště a vyslali Radima Chudobu do brejku. Ten ho proměnil, ale to už na výsledku nic nemění. (37:38)

60

Pavel Musálek proměnil akci po parádní dohrávce z křídla. (36:38)

60

Žlutá karta pro realizační tým Pepino SKP Frýdek-Místek. Dostává ji trenér Daniel Valo. (35:38)

59

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner). (35:38)

59

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur). (35:38)

59

Lukáš Hybner skvěle vmetl míč po proskoku obranou do branky ze středu. To už vypadá na jasný postup Zubří. (34:38)

58

Radim Chudoba ještě proměnil sedmičku technickou střelou o zem mezi nohama gólmana. (34:37)

58

Sebastián Strack se uvolnil v brankovišti a zakončil. Skvělá branka, která už ale pravděpodobně nic moc neznamená. (33:37)

57

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (32:37)

56

Radim Chudoba vypálil z nadskoku na středu a z hranice devíti metrů míč dokázal usměrnit do dolního pravého růžku. (32:36)

56

Oddechový čas pro domácí. (31:36)

56

Tomáš Mičkal vyslal z levého křídla mezi nohama Pyška míč do branky. Opět je rozdíl ve skóre už pět gólů a Zubří je tak pět minut do konce velmi blízko postupu. (31:36)

55

David Mazurek vyslal zatočenou ránu z výskoku na devíti metrech do levé šibenice. (31:35)

54

Oddechový čas pro hosty. (31:34)

54

Dalibor Mynář dohrávku do pivota jednoduše proměnil. Ránu poslal do branky o zem. (31:34)

53

Pavel Musálek z křídla míč nekompromisně poslal do pravého horního růžku. (30:34)

53

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil). (29:34)

53

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (29:34)

52

Mathias Choleva unikl po dlouhé přihrávce Pyška, ale neproměnil. Proti totiž byl opět Šimon Mizera. (29:33)

52

Domácí mají obrovskou smůlu. Střela z pravého křídla orazítkovala až tři tyčky, ale do branky nezapadla. (29:33)

51

Marek Hlinka procpal míč za brankáře i v pádu. Překvapil Marenčáka v brance, ten už míč směřující na branku opravdu nečekal. (29:33)

50

Radim Chudoba ve velmi důležitém momentu neproměňuje sedmimetrový hod! Nepálil míč do ruky Šimona Mizery. (29:32)

49

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (29:32)

49

Radim Chudoba vyzrál na brankáře parádní fintou. Nejprve "pomotal" všechny obránce soupeře a pak ani nevypálil, pouze "šmrdlákem" poslal míč za soupeře. (29:31)

48

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack). (28:31)

48

Matěj Mazur a jeho chladnokrevné zakončení. Byli u něj tři obránci, ale on si jednoduše nadskočil a zakončil k pravé tyčce. (28:31)

48

Oddechový čas pro domácí. (28:30)

47

Jiří Dokoupil dostal dlouhý pas zezadu a octl se opět před brankářem sám. Třicátá branka Zubří, které jde opět do dvoubrankového vedení. (28:30)

46

A zase Miroslav Jurka! Ten je na pravém křídle prostě nezastavitelný. Dnes už má na kontě taky osm branek. (28:29)

46

Miroslav Jurka dostal od brankáře milimetrový pas na křídlo a parádně otevřel úhle. Následným přetahem do pravého dolního růžku skvěle zakončil. (28:28)

45

Lukáš Mořkovský se protlačil obranou a následně razantní dělovkou vmetl míč do branky. (28:27)

44

Vojtěch Petrovský se prosadil z levé strany střelou mezi brankáře a tyčku. Milimetrová přesnost a osmá branka Petrovského v zápasse. (28:26)

43

Radim Chudoba se klasickým obtáhnutím dostal do výhodného postavení za obranu a následně podstřelem poslal domácí do vedení. (27:26)

42

Tomáš Sklenák razantním podstřelem z devíti metr skóroval a opět srovnal. Tohle bude ještě drama. (26:26)

41

Miroslav Jurka se klasicky z pravého křídla prosadil parádní střelou, tentokrát mezi nohy Pyška. (25:26)

40

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba). (25:25)

39

Lukáš Hybner okamžitě z dalšího útoku opět navyšuje. Neskutečná bomba do spodní části branky. (24:25)

39

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (24:24)

38

Lukáš Mořkovský skvěle využil dalšího brejku po chybě Frýdku-Místku vzadu a vstřelil dnes už sedmou branku v zápase. (23:24)

37

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (23:23)

36

Miroslav Jurka dostal opět až příliš prostoru na pravém křídle a ten toho využil skvělým zakončením. (22:23)

36

Vojtěch Petrovský si skvěle naběhl a po obdržení přihrávky od Chudoby vypálil do středu branky. (22:22)

35

Tomáš Mičkal dostal dlouhý pas na levou stranu. Po ní taky unikl až k brance a zakončením zase vrací vedení hostům. (21:22)

35

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš). (21:21)

35

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (21:21)

34

Ondřej Güttler dostal skvělý pas po odebrání míče a dostal se do samostatného úniku. ten už jednoduše proměnil a po dlouhé době tak vrátil domácím vedení. (21:20)

33

Zbyněk Bureš předvedl neskutečnou parádu. Z křídla v letu podstřelem z pod nohy zakončil do vinglu branky Maliny. (20:20)

32

Krásná individuální akce a v hlavní roli Tomáš Sklenák! Jeho parádní střela znamená i první branku Frýdku-Místku v tomto poločase. (19:20)

31

Lukáš Mořkovský vyslal dělovku do pravého vinglu frýdeckomístecké branky. První trefa hostů ve druhém poločase. (18:20)

31

Začal druhý poločas. (18:19)
První poločas přinesl aktivní házenou na obou stranách. Prvních patnáct minut byl lepší domácí tým, který se dostával do vedení i o tři branky. Jenže pak přišla "hluchá" pasáž a Zubří dokázalo výsledek otočit, ba i se dostat do velkého náskoku. Chvíli až pětibrankového. Domácí se vzchopili až v posledních minutách, dokázali korigovat a do druhého poločasu hosté půjdou jen s jednobrankovým náskokem.

30

První poločas skončil. (18:19)

30

Zbyněk Bureš po ubráněném útoku soupeře přidává další branku a stahuje náskok Zubří pouze na jediný gól čtyři sekundy před koncem poločasu. (18:19)

30

Zbyněk Bureš dostal skvělý křižný pas ze středu. Byl osamocen a Malina moc vyběhl, takže už neměl těžké zakončení. (17:19)

29

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba). (16:19)

29

Tomáš Mičkal po dohrávce z levého křídla skóroval na bližší tyčku. Pyško nedokázal zasáhnout. (15:19)

28

Radim Chudoba přehodil z poloviny hřiště brankáře Malinu, který byl až příliš daleko z branky. (15:18)

27

Lukáš Hybner nadvakrát "zamotal" Adama Gřeška, obtočil se ještě kolem dalšího hráče a s lehkostí vstřelil další gól. (14:18)

27

Vojtěch Petrovský ukázal svůj čich na góly a skóroval po páté v tomto utkání. (14:17)

26

Pyško vykryl další ránu hráčů Zubří vlastním obličejem. Velká obětavost pro tým. (13:17)

25

Martin Hrachovec vyzkoušel ránu z velmi těžké pozice skrze ruku a brankáře na zadní tyč. To mu však vyšlo a skóroval. (13:17)

25

David Mazurek opět při chuti. Parádní bomba si ze dvanácti metrů znamená další velmi krásnou branku hostí. (12:17)

24

Lukáš Hybner dostal skvělou přihrávku do prostoru pivota a jednoduše zakončil. Další gól pro Zubří a je to opět o čtyři branky. (12:16)

24

Oddechový čas pro hosty. (12:15)

23

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (12:15)

23

Miroslav Jurka opět vůbec nikým nehlídaný na pravém křídle. Jednoduchá rána znamená jednoduchou branku, patnáctou pro hosty ze zubří. (11:15)

22

Matěj Mazur se velmi šťastně dostal k odraženému míči. Z brankoviště ho jednoduše poslal do dolní části branky. (11:14)

21

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (10:14)

21

Marek Hlinka se ukázal neskutečnou bombou z hranice devíti metrů. Ta skončila pod víkem. Opravdu nechytatelná dělovka. (9:14)

20

Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Marek Hlinka). (9:13)

20

Jiří Dokoupil při kontra brejku nebyl nikým bráněn a jednoduše se dostal až k brance. Zubří vede o čtyři branky. (9:13)

19

Oddechový čas pro domácí. (9:12)

19

Domácí spálili další obrovskou možnost vepředu. Lukáš Hybner tak na druhé straně neváhal, hodil míč mezi nohy Marenčákovi a poslal svůj tým poprvé v zápase do tříbrankového vedení. (9:12)

18

Druhá proměněná sedmička na straně zubří. Do branky se sice postavil Pyško, ale Lukáš Mořkovský i jeho lehkou střelou k levé tyči jednoduše překonal. (9:11)

18

Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack). (9:10)

17

Zubří otáčí stav! Lukáš Mořkovský se neskutečně vyhnul obraně a parádně zakončil. Zubří tak skórovalo podesáté v utkání. (9:10)

16

Miroslav Jurka byl opět absolutně nehlídaný. Míč tedy dostal na pravé křídlo a potřetí poslal míč v dnešním zápase za záda Jana Marenčáka. (9:9)

15

Pavel Musálek poprvé využívá přesilovku. Dostal pas ze střední spojky přímo před brankáře a toho už jednoduchou střelou oklamal. (9:8)

14

Miroslav Jurka dostal míč po skvělé dohrávce na pravé křídlo, odkud už zakončoval poněkud jednoduše. Srovnáno. (8:8)

14

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil). (8:7)

14

Pavel Musálek se octl před brankou soupeře úplně sám. Malina jeho střelu nedokázal zkrotit, takže se Frýdek-Místek po chvíli opět prosadil. (8:7)

13

Jiří Dokoupil srovnává stav! Dostal míč na křídlo a do centimetrové dírky mezi tyčku a Marenčáka dokázal nasměrovat míč. (7:7)

13

Lukáš Mořkovský naběhl na pas a krásným podstřelem poslal míč pod víko branky Jana Marenčáka. (7:6)

12

Parádně dohrál Mynář na Stracka, který ale neproměnil. Jeho střelu skvěle vyrazil brankář Zubří. (7:5)

11

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (David Mazurek). (7:5)

9

Okamžitě ale odpovídá i domácí tým. Vojtěch Petrovský opět vykombinoval obranu soupeře a hezky zakončil. (7:4)

9

Lukáš Hybner po několika sekundách od inkasované branky skóruje. Skvělý kontra útok byl zakončen tvrdou ránou do levého dolního růžku. (6:4)

9

Radim Chudoba se octl sám před branou a zakončil přímo pod víko. Parádní branka. (6:3)

9

Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (5:3)

8

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský). (5:3)

8

krásná kombinace Frýdku-Místku skončila až u Adama Gřeška, jenž vypálil ze středu a zvýšil náskok domácích už na tři branky. (5:2)

8

Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil). (4:2)

7

Zubří opět díky krásnému zákroku brankáře domácích neproměnilo útok a do brejku se dostal Matěj Mazur, který vypálil z výskoku do spodní části branky. (4:2)

6

Adam Gřešek se prosadil z brejkové situace, kdy dostal skvělý pas do pivota. Před brankovištěm už neměl žádného obránce a lehce se tak prosaditl. (3:2)

4

Miroslav Jurka ale rychle vyrovnává stav pohotovou střelou do levého dolního růžku branky Frýdku-Místku. (2:2)

3

Vojtěch Petrovský dostal parádní zpětný pas a octl se před brankovištěm úplně sám. Následná rána už byla velmi jednoduchá. (2:1)

3

Lukáš Mořkovský jednoduchou ránou mezi nohy o zem proměnil první sedmičku dnešního zápasu. (1:1)

3

Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur). (1:0)

2

Gřešek se na druhé straně blýskl i v obranné činnosti. Zubří ale zůstává v útoku. (1:0)

2

Adam Gřešek se dnes jako první zapisuje na listinu střelců ránou z průskoku do branoviště. (1:0)

1

Kombinace po kříži byla domácím přerušena. Následoval devítimetrový hod, ale domácí nevystřelili a jsou pasivní. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško – Mynář, Bureš, Gřešek, Sklenák, Güttler, Hrachovec, Chudoba, Musálek, Voleník, Choleva, Mazur, Petrovský, Strack.

HC ROBE Zubří: Malina, Š. Mizera – Mičkal, D. Mazurek, Havran, Šustáček, Dobeš, Dokoupil, Hybner, Fiala, B. Mizera, Palát, Přikryl, Mořkovský, Jurka, Hlinka.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
1. vzájemný zápas série:

HC ROBE Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek 33:34 (20:17)

Nejvíce branek: Mořkovský 6/1, Přikryl 4, Dobeš 4 – Petrovský 7/3, Strack 5, Sklenák 4.
Rozhodčí: Šlezingr, Špunar.
Sedmimetrové hody: 4/2 – 3/3.
Vyloučení: 3:4.

I dnes nás zcela jistě čeká zajímavá podívaná, stejně tomu tak bylo v prvním vzájemném duelu, který nakonec vyzněl ve prospěch Frýdku-Místku. Tomu se totiž v oku lahodícím střetnutí nakonec povedlo vyhrát výsledkem 34:33 a zajistil si tak dobrou výchozí pozici do dnešního duelu. První poločas prvního zápasu přitom vyzněl lépe pro Zubří, které po přestávce vedlo o tři branky. Stejně tomu tak bylo také deset minut před koncem zápasu, jenomže koncovku duelu nakonec ovládl právě Frýdek-Místek. Ten rozhodující branku nakonec vsítil v poslední minutě řádné hrací doby a utkání tak dopadlo právě výhrou Frýdku-Místku. Tomu tak v tomto duelu bude stačit i remíza, naopak házenkáři Zubří budou muset za každou cenu zvítězit.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům házené! STRABAG RAIL Extraliga mužů má na programu zápasy od 5. – 8. místo, v odvetném duelu se proti sobě představí Pepino SKP Frýdek-Místek a HC ROBE Zubří.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.