4:3

po prodl. (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)

25.04.2021, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.53 4.15 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to již vše. Mějte se hezky a někdy zase u NHL na počtenou! (04:00:17)

Statistiky zápasu:
Střely na branku – 36:19 (8:7, 14:6, 13:6 – 1:0)
Zblokované střely – 13:15
Vyhraná vhazování – 24:40
Trestné minuty – 10:8
Hity – 27:34
Hokejisté Floridy dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející průběh duelu s Carolinou a nakonec vítězí 4:3 v prodloužení. Na začátku třetí části přitom Andrej Svečnikov zvyšoval už na 3:1 pro Canes. Domácí ale zabrali, rychle snížili zásahem Gustava Forslinga a brzy se jim podařilo i srovnat. Sehráli totiž neskutečné oslabení, v němž si vytvořili hned několik šancí, Alexander Wennberg z jedné z nich skóroval a Sam Bennett ještě po něm nastřelil horní tyčku. Do konce řádné hrací doby pak už další branka nepadla, byť jsme viděli i další příležitosti – a více jich měli hráči Floridy. Rozhodnutí tak přišlo až po 24 sekundách prodloužení, kdy Aleksander Barkov nachytal brankáře Nedeljkovice střelou mezi betony.

60:24

60:24 Aleksander BARKOV - 4:3

60:24

Florida právě vstřelila branku!
Domácí nakonec vítězí! Jejich obrat dokonal ALEKSANDER BARKOV, který si vzal puk na pravém křídle, dobruslil s ním do střelecké pozice a po jeho ráně kotouč propadl mezi betony Nedeljkovice a doklouzal se za brankovou čáru. Asistenci si připisuje i brankář Driedger. Asistence: Chris Driedger a MacKenzie Weegar.

60:01

Beru zpět informaci o vyloučení Sebastiana Aha. Rozhodčí nakonec jeho souboj s Barkovem neřešili. Nechal jsem se zmást komentátorem, který mluvil o signalizovaném trestu pro Aha.
Hra už přerušena nebyla a Florida tak vstoupí do prodloužení v početní výhodě!

Domácí dokázali v průběhu třetí části dorovnat dvoubrankové manko. Gól na 3:3 vstřelil Alexander Wennberg dokonce při vlastním oslabení. Vzápětí pak trefil Sam Bennet ještě tyčku. Nutno říci, že Panteři byli aktivnějším týmem a za své úsilí tak dostali zaslouženou odměnu.

60:00

59:45

Barkov s Ahem svedli vleže souboj, který připomínal Řeckořímský zápas! Bude se vylučovat na straně Caroliny, ale Cats mají výhodu!

59:01

Začala poslední minuta třetí části utkání.

58:25

Markus Nutivaara se dostal ke střele, kterou zachytil Nedeljkovic a následně puk zametl za svou branku.

58:05

Střely na branku – 34:19

57:16

Jonathan Huberdeau nezpracoval pas Weegara. V opačném případě byl jel sám na hostující branku!

56:31

Hned ke dvěma střelám z pravé strany se dostal domácí obránce Markus Nutivaara! První byla nebezpečnější, ta branku soupeře těsně minula. Druhou pak pokryl brankář Nedeljkovic. Reklamní přestávka.

4:3

Branky a nahrávky: 20. Weegar (Huberdeau, S. Bennett), 45. Forsling (Huberdeau, Weegar), 47. Wennberg (Weegar, Duclair), 61. Barkov (Driedger, Weegar) – 4. D. Hamilton (A. Svečnikov, Lorentz), 22. D. Hamilton (Aho, Trocheck), 44. A. Svečnikov (Pesce, Gardiner)

Florida Panthers: Driedger (Bobrovskij) – Weegar, Forsling, Montour, Nutivaara, Gudas, Yandle (A) – Hörnqvist (A), Barkov (C), N. Gusev – Duclair, S. Bennett, Huberdeau – Lomberg, Wennberg, Vatrano – Tippett, Luostarinen, Lammikko.

Carolina Hurricanes: Nedeljkovic (Reimer) – D. Hamilton, Slavin (A), Pesce, Gardiner, Hakanpää, J. Ryan – Lorentz, Aho, A. Svečnikov – Nečas, Trocheck, Niederreiter – Foegele, J. Staal (C), Paquette – Geekie, M. McCormick, Shore.

Rozhodčí: Lambert, L'Ecuyer – Marquis, Suchánek