Tipsport: 1.57 4.94 4.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Max Pacioretty (VEG) – 0+1 (06:19:42)

Tomáš Nosek (VEG) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 14:00
Tomáš Hertl (SJS) – 1+0, -1 účast, 2 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 19:58
Radim Šimek (SJS) – 0+0, -1 účast, 6 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 12:04
Josef Kořenář (SJS) – 35 zákroků, 4 OG, úspěšnost 89,7%, odchytal 58:39
Kdo se postavil do brankoviště?

Marc-Andre Fleury (VEG) – 31 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,9%, odchytal 60:00
Hokejisté Las Vegas díky povedené druhé polovině zápasu vyhrávají 5:2 a získávají dva body do tabulky. Hostující Josef Kořenář podal velmi dobrý výkon, ale prohře svého celku nezabránil. Vegas se stává prvním týmem, který postupuje do play-off. Jonathan Marchessault získal čtyři kanadské body, za hosty se trefil Tomáš Hertl.

59:05

59:05 Mattias JANMARK - 5:2

59:05

Golden Knights právě vstřelili branku!
Jonathan Marchessault hattrick mít dnes nebude, přenechal kotouč spoluhráči. Tím byl MATTIAS JANMARK, který do prázdné branky dává gól. Asistence: Jonathan Marchessault.

58:21

Erik Karlsson (San Jose) těžkou situaci zvládl, Stone nevypálil.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Sharks se nastěhovali do útočného pásma.

57:43

Hosté hrají bez brankáře.

57:43

Logan Couture (San Jose) se dostal do útočného pásma, ale jeho ránu poměrně snadno kryje domácí brankář.

57:16

56:50

Alex Tuch (Vegas) se pokoušel prosadit v útočném pásmu, ale obrana mu nedala prostor.

55:48

Hostující celek hraje přesilovku, ale domácí celek se zatím dobře brání.

55:20

Kevin Labanc (San Jose) pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje Marc-Andre Fleury.

55:16

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká William Carrier.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. domácí Vegas vede o dvě branky.

5:2

Branky a nahrávky: 7. Marchessault (W. Karlsson, Martinez), 33. Mark Stone (Pacioretty, Theodore), 40. Tuch (Theodore, Marchessault), 54. Marchessault (Janmark), 60. Janmark (Marchessault) – 3. Meier (Kellman), 32. Hertl (Marleau, E. Karlsson)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lehner) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty (A), Mark Stone (C), Stephenson – Marchessault, W. Karlsson, Tuch – W. Carrier, Sikura, Reaves – Janmark, Nosek.

San Jose Sharks: Kořenář (M. Jones) – Ferraro, Burns, Knyžov, E. Karlsson, R. Šimek, Vlasic – E. Kane, Couture (C), Gregor – Balcers, Hertl (A), Marleau (A) – Meier, Gambrell, Labanc – Leonard, Kellman, Donato.

Rozhodčí: Morton, Anderson – Flemington, Gawryletz

Diváci: 3 950

02:38 SJS 0:1 Meier (Kellman)
06:51 VEG 1:1 Marchessault (W. Karlsson, Martinez)
11:26 SJS 2 Burns, krosček