Play-off Chance Extraligy mužů

HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná

28:31

konec (17:15) Stav série: 1:1

21.04.2021, 20:15 • SH Chemik, Lovosice • Semifinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 3.09 8.07 1.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Karvinští ukázkově zvládli dramatický závěr v lovosické hale Chemik a výhrou 31:28 srovnávají stav semifinálové série proti Lovcům!

60

Vojtěch Patzel dodává hostům obrovskou dávku klidu a rozhoduje o jejich vítězství! (28:31)

60

Poslední minuta druhého poločasu! (28:30)

59

Sedmdesát dva sekund před koncem druhého poločasu skóruje Mlotek, hosté mají hru pod kontrolou. (28:30)

58

Domácí se nehodlají vzdát bez boje a gólem Trkovského upravují na rozdíl jediné branky! (28:29)

57

Ondřej Skalický potřetí, Karviná kráčí vstříc srovnání stavu semifinálové série! (27:29)

57

Dlouhou akci Baníku z pivota završil Patzel, který ale míč poslal jen do brankové konstrukce! (27:28)

56

Čtyři a půl minuty před koncem základní hrací doby vlívá Severočechům trochu krve do žil Kupa. (27:28)

55

Znovu Ondřej Skalický, znovu prudkou ranou z levé strany! S domácími to nevypadá dobře. (26:28)

54

Přesilovku brankou otevřel Ondřej Skalický, který se uvolnil na levém křídle a následně nezaváhal. (26:27)

53

Komplikace pro domácí, po faulu na zakončujícího Soláka jde ven ze hry David Kylíšek (LOV). (26:26)

53

Radost domácích neměla dlouhého trvání, oslavy znovunabytého náskoku zhatil Vojtěch Patzel. (26:26)

52

Střela Jana Kupy z pravé strany končí v síti, míč za Marjanoviče proletěl zhruba v úrovni ramene. (26:25)

51

Solidně si ale počíná i Marjanović, v Lovosicích teď sledujeme pořádné drama! (25:25)

50

Jan Hrdlička je zpět ve hře a velmi důležitým zákrokem nyní dává domácím šanci jít do vedení! (25:25)

49

O vyrovnání se tentokrát postaral zkušený Jiří Bouček, Marjanović na jeho střelu tentokrát nestačil. (25:25)

49

Znovu Jan Užek, ve Sportovní hale Chemik se rozjíždí přestřelka. (24:25)

48

Rychlá odpověď z dílny Trkovského, jehož střela se cestou do sítě odrazila od Marjanoviče. (24:24)

48

Karviná se vrací do vedení, poprvé se v dnešním zápase prosadil pivot Jan Užek. (23:24)

47

Günl po výborném zákroku předal míč Motlovi, kterého následně z křídla Marjanović vychytal! (23:23)

47

Zkraje sedmnácté minuty se z pivota prosadil Holubec, který míč poslal do levého dolního rohu. (23:23)

44

Ondřej Skalický se blýskl krásným lehkým přehozem z pravého křídla, Günl neměl šanci. (22:23)

43

Jaroslav Trkovský unikl protihráčům po pravé straně a následně bez milosti Marjanoviče překonal. (22:22)

41

O dvanáct sekund později tu ale máme další zásah Lovců, opět se prosadil Maxmilian Jonsson. (21:22)

41

Jurij Gromyko dává gól, hosté mají na palubovce převahu a snaží se svému soupeři utéct. (20:22)

40

Jaroslav Trkovský zakončil přesně do středu karvinské svatyně, Lovosice se stále drží ve hře. (20:21)

39

První branku v zápase si do statistik zapisuje David Růža, náskok hostů činí dva zásahy. (19:21)

38

Dobývání severočeské klece nese své ovoce, Baník vede! Prosadil se Patzel. (19:20)

38

Dominik Solák otevřel osmou minutu prudkou dělovkou, která ale trefila jen břevno! (19:19)

35

Urbański smazává poslední zbytky lovosického náskoku, po dlouhé době je znovu srovnáno! (19:19)

35

Z pravého křídla zakončil Jiří Motl, který ale nastřelil jen bližší tyč hostující svatyně! (19:18)

34

Hra se nyní chvíli přelévala ze strany na stranu, po hrstce zákroků obou gólmanů přesně vystřelil Mlotek. (19:18)

33

Lovce ale zvýšená aktivita Karviné stále nesrazila na lopatky, Maximilian Jonsson dává gól. (19:17)

33

Po krásné přihrávce se do ideální střelecké příležitosti dostal Jurij Gromyko, který se nemýlil. (18:17)

32

Poprvé ve druhém poločase se prosazují také hosté, Urbański našel recept na domácího brankáře. (18:16)

32

Lovosice se po dalším skvělém zákroku Hrdličky dostaly dopředu, kde skóroval Jaroslav Trkovský. (18:15)

30

Čtyři sekundy před sirénou se potřetí v utkání prosazuje Trkovský, Lovosice dějství uzavřou s dvoubrankovým náskokem. (17:15)

30

Znovu Vojtěch Patzel, obrany obou celků jsou v posledních sekundách úvodní půle děravé. (16:15)

30

Osm sekund po Patzelově trefě skóruje zase Jonsson. (16:14)

30

Poslední minuta prvního poločasu! (15:14)

29

Vojtěch Patzel se po sérii proměněných sedmiček poprvé prosazuje i ze hry, drama pokračuje dál. (15:14)

29

Lovci se nenechali zastrašit narůstající fazónou hostů a dál bojují, dvoubrankový náskok jim vrací veterán Jiří Bouček! (15:13)

27

Kontaktní branka je na světě, Vojtěch Patzel využívá i čtvrtou sedmičku hostů! (14:13)

26

Karvinské dynamo se rozehřálo a chce vyrovnat, Solák ale nyní nastřelil jen tyč! (14:12)

25

Po technické chybě se do brejku dostal Miroslav Nedoma, který naběhl před Hrdličku a následně se prosadil zakončením od země. (14:12)

25

Jonssonovi nabil Trkovský a mohutná švédská spojka následně poslala míč mimo dosah Marjanoviče. (14:11)

24

Vojtěch Patzel ze sedmičky po Hrdličkovi nyní překonal i Günla a je stále stoprocentní. (13:11)

23

Domácí ale nezůstávají pozadu a udržují si náskok, poprvé v zápase skóruje Patrik Stach. (13:10)

22

Ticho pušek obou celků ukončuje Solák, na jehož zakončení k tyči Hrdlička nestihl zareagovat. (12:10)

20

Ba ne, možná jsem se s předchozím soudem trochu unáhlil. Před Hrdličku pronikl Mlotek, který následně poslal míč naprosto přesně mezi tři tyče. (12:9)

20

Jiří Bouček rozšiřuje náskok domácích na čtyři branky, Karviná pomalu ale jistě ztrácí krok. (12:8)

19

Po souhře s Boučkem se před hranicí brankoviště uvolnil Jaroslav Trkovský, který se podruhé v zápase dostává na listinu úspěšných střelců. (11:8)

16

Jurij Gromyko (KAR) nyní hostům komplikuje situaci, Baník čeká dvouminutové oslabení. (10:8)

16

Oproti tomu Jaroslav Trkovský se nenechal rozhodit a poslal míč do dolní části klece. (10:8)

14

Solák se navzdory dotěrné domácí obraně dostal do zakončení, nevyzrál na něj ani gólman. (9:8)

13

Maximilian Jonsson je ve varu a nadále rozšiřuje své brankové portfolio, skóroval už pošesté. (9:7)

13

V Chemiku padá jeden gól za druhým, tentokrát Hrdličku překonal Miroslav Nedoma. (8:7)

12

Jonsson sedmičkou nepohrdl a stejně jako na druhém konci palubovky Patzel ji přetavil v trefu. (8:6)

11

Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma). (7:6)

11

Goliáš ale s dravým Davidem stále drží krok a dalším gólem Soláka snižuje manko na jeden zásah. (7:6)

10

Desátou minutu uzavírá sedmou brankou domácích Jonsson, který je dnes opět ve formě. (7:5)

10

Na hranici sedmi metrů se i tentokrát postavil Vojtěch Patzel, který se opět prosadil. (6:5)

10

Jan Kupa (LOV) je varován žlutou kartou. (6:4)

9

V polovině deváté minuty se ze spojky prosazuje Jiří Motl, Lovci mají o něco málo více ze hry. (6:4)

8

Obrana Lovosic ale nyní nezvládla zastavit Soláka, který z pivota hravě Hrdličku prostřelil. (5:4)

8

Domácí mají poprvé ve střetnutí dvougólový náskok, který jim nadělil Maximilian Jonsson. (5:3)

7

Na střeleckou listinu střetnutí se poprvé zapisuje také Jan Kupa, Lovci znovu odskakují do vedení. (4:3)

5

Hrdlička zakročil proti nepříjemné střele z křídla a udržel nerozhodný stav! (3:3)

5

Vojtěch Patzel první nařízený sedmimetrový hod utkání velmi hravě přetavil ve vyrovnávací gól. (3:3)

5

Sudí znovu vytáhl žlutou kartu, tentokrát jí ukázal Davidu Kylíškovi (LOV). Hosté mají sedmičku. (3:2)

5

A právě Maximiliana Jonssona (LOV) na palubovce chvíli neuvidíme, dostává totiž dvouminutový trest. (3:2)

5

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, o sedm sekund později se prosazuje opět Jonsson. (3:2)

4

Dlouhé dobývání lovosické svatyně zakončil Miroslav Nedoma, který se ani tentokrát nemýlil. (2:2)

3

Prvním příjemcem žluté karty v dnešním utkání se stává vousatý pivot Václav Franc (KAR). (2:1)

3

Domácí se poprvé v zápase ujímají vedení, síť svatyně Baníku nyní rozvlnil Karel Holubec. (2:1)

3

Zkraje třetí minuty odpovídá Maximilian Jonsson, který Marjanoviče překonal ranou k tyči. (1:1)

2

Solákovu střelu sice gólman Lovců zvládl vyrazit, na následující projektil Nedomy už ale byl krátký. (0:1)

28:31

HK FCC Město Lovosice: Günl, J. Hrdlička – Heřmanovský, Zourek, V. Kovář, M. Jonsson, P. Jahn, Jonáš, Bouček, Kylíšek, Kupa, Holubec, Strazdiņš, J. Motl, Stach, Trkovský.

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – S. Mlotek, Široký, Nantl, Noworyta, Nedoma, Solák, Franc, Jan Užek, Urbański, Růža, Plaček, Skalický, Gromyko, V. Patzel.

Rozhodčí: Kavulič, Pavlát.