Tipsport: 2.18 4.33 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil.
Kdo se postavil do brankoviště?
Connor Hellebuyck (WPG)
– 22 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,0%, odchytal 57:59
Mike Smith (EDM) – 26 zákroků, 0OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00
Hostující Winnipeg Jets vyhrává tento zápas na půdě soupeře 3:0 a zaslouženě získává body z tohoto utkání. Winnipeg nedokázal ani jednou překonat brankáře soupeře. Za Oilers skórovali Tyson Barrie, Jesse Puljujärvi a Alex Chiasson.

59:43

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nate Thompson – 2 min., podrážení).

59:30

Už se podle všeho nic nestane.

59:10

Connor Hellebuyck (Winnipeg) se musel vrátit do branky, vhazovalo se před jeho svatyní.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:50

Mark Scheifele zakončoval, ale brankáře prostřelit nedokázal.

58:20

Oddechový čas pro domácí.

58:20

Mike Smith (Edmonton) přerušuje hru, buly před jeho brankou.

58:07

Kyle Connor (Winnipeg) pálil, ale rána se mu podle představ nepovedla.

57:50

Mike Smith (Edmonton) vyjel za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče. Puk ale získal domácí celek.

57:11

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí celek hraje bez brankáře.

56:10

Zápas se rychle dohrává a domácím už mnoho času nezbývá.

55:51

Connor McDavid (Edmonton) se dostal do zakončení, ale jeho pokus z bezprostřední blízkosti končí vedle branky.

55:27

Mark Scheifele (Winnipeg) ani Josh Morrissey nedokázali své střelecké pokusy přesněji zakončit. Obě rány končí vedle.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině Oilers vedou nad svým soupeřem 3:0.

0:3

Branky a nahrávky: 32. Barrie (McDavid, Yamamoto), 47. Puljujärvi (McDavid, Draisaitl), 53. Chiasson (Barrie, Draisaitl)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), Poolman, Forbort, Pionk, Stanley, DeMelo – Connor, Scheifele (A), Dubois – Copp, Stastny, Ehlers – Perreault, Lowry (A), Appleton – Harkins, N. Thompson, Lewis.

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Nurse (A), Barrie, K. Russell, A. Larsson (A), Jones, Bear – Draisaitl, McDavid (C), Puljujärvi – Kahun, Haas, Yamamoto – Kassian, Nygärd, Chiasson – D. Shore, Khaira, J. Archibald.

Rozhodčí: Schlenker, Nicholson – Barton, Toomey

00:13 EDM 2 Barrie, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
00:19 WPG 2 Appleton, vysoká hůl
16:56 WPG 2 Copp, podrážení
25:23 WPG 2 Stanley, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
30:33 WPG 2 Pionk, hákování
31:59 EDM 0:1 Barrie (McDavid, Yamamoto)