Play-out Chance Extraligy mužů

TJ Sokol Nové Veselí – SKKP Handball Brno

26:30

konec (10:12)

17.04.2021, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 3. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

60

Zřejmě už definitivní tečku za střeleckou tabulkou utkání dělá Dušan Šipka, který se podepisuje pod kulatý zásah Handballu. (26:30)

60

O výhře Králova pole už není moc pochyb, krátce před koncem ale ještě stav kosmeticky upravuje Kristian Halla. (26:29)

60

Poslední minuta druhého poločasu! (25:29)

59

Bitva ještě stále není u konce a Nikola Arsenić hosty přibližuje k hranici třiceti branek. (25:29)

59

Sto pět sekund před závěrečnou sirénou pětadvacátý gól Nového Veselí skóruje Luboš Bartůněk. (25:28)

59

Úzké domácí naděje na vyrovnání jsou asi definitivně pryč, z palubovky je vykázán Marek Korbel (NVE). (24:28)

59

Menší ránu domácím ambicím nyní udělal Vojtěch Václav, znovu je to o čtyři zásahy. (24:28)

58

Nyní přesně mířil zase Roman Dodica, čeká nás zřejmě pěkně zajímavý závěr! (24:27)

57

Domácí ještě bojují a postupně snižují manko, na rozdíl čtyř branek upravuje Martin Kocich. (23:27)

57

Přichází mírná komplikace pro brněnské borce, dvěma minutami je nyní trestán Nikola Jezdimirović (BNO). (22:27)

56

Že by to nakonec bylo ještě drama? V polovině šestadvacáté minuty se prosazuje Martin Kocich. (22:27)

56

Jezdimirović se po hodně slabém výkonu bránícího protihráče uvolnil na hranici brankoviště a obratem skóroval. (21:27)

55

Necelých pět minut před koncem domácím trochu naděje dodává Vojtěch Krčál. (21:26)

54

Atmosféra začíná houstnout, žlutou kartou je nyní trestán člen realizačního týmu Sokola Jan Běloch (NVE). (20:26)

53

Nařízený sedmimetrový hod následně bez větších obtíží proměňuje Kristian Halla, dvacátý domácí gól je na světě. (20:26)

53

Sokol dostává šanci duel ještě zdramatizovat, na dvě minuty si na lavici sedá Viktor Hastík (BNO). (19:26)

53

Daniel Burget se blýskl krásnou trefou z pravé strany, gólman tentokrát neměl šanci. (19:26)

52

Domácí ale o necelou minutu později upravují skóre trefou Vojtěch Krčála, Brno ještě vyhráno nemá. (19:25)

51

...který se ani tentokrát nemýlil, Arsenić využívá už šestý sedmimetrový hod v dnešním utkání! (18:25)

51

Pod osmnáctou branku Nového Veselí v dnešním zápase se podepisuje Marek Korbel. (18:24)

50

A znovu Nikola Arsenić, tentokrát přímo ze hry. Handball kráčí k dalšímu dvoubodovému vítězství. (17:24)

49

Sedmičky Nikoly Arseniće jsou dnes skutečně vražedné, gólman na zakončení do dolní části klece nestačil. (17:23)

48

Situace se pro Nové Veselí ještě trochu komplikuje, dvouminutový trest dostává Marek Korbel (NVE). (17:22)

45

Naději se ještě svému týmu snaží dodat Andrej Parolly, asi nejvýraznější domácí hráč druhé půle. (17:22)

44

Radek Flajsar poprvé v utkání našel recept na gólmana Sokola a rozšiřuje náskok Brna na rozdíl šesti gólů. (16:22)

43

Nikola Arsenić se ani tentokrát ze sedmi metrů nemýlil, síť soupeřovy svatyně rozvlnil už pošesté. (16:21)

43

Rychlý kontr úspěšně zakončuje Adam Ptáčník, Nové Veselí se stále nehodlá vzdát a snižuje. (16:20)

43

Domácí gólman nestačil včas zareagovat na projektil z pravého křídla, pod branku se podepisuje Burget. (15:20)

42

Po konci domácího time-outu přichází branka, řady novoveselských střelců rozšiřuje Robert Halíček. (15:19)

41

V polovině jedenácté minuty rozšiřuje náskok Králova pole Adam Stein, Sokol na tom není vůbec dobře. (14:19)

40

Hosté ale nehodlají za žádnou cenu připustit drama, vidíme další přesnou trefu Nikoly Sekuliće. (14:18)

39

Nové Veselí oslabení zvládlo naprosto bravurně a po jeho konci se prosazuje Andrej Parolly. (14:17)

37

Početní výhodu svou třetí proměněnou sedmičkou v dnešním utkání otevírá Nikola Arsenić. (13:17)

37

Jako první rozhodčí ve druhé půli napomínají Romana Dodicu (NVE), Brno čeká třetí přesilovka. (13:16)

36

Krev do žil se domácímu výběru snaží vrátit Marek Korbel, který se prosazuje na konci šesté minuty. (13:16)

35

Oprava, o čtyři. Gólman Sokola tentokrát nestačil včas zareagovat na zakončení Nikoly Jezdimiroviće. (12:16)

34

Na střeleckou listinu dnešního zápasu se zapisuje také Nikola Sekulić, Handball vede o tři branky. (12:15)

33

Odpoveď tentokrát přišla z ruky Andreje Parollyho, který poslal míč do svatyně Nového Veselí. (12:14)

33

Svou první branku v duelu vzápětí přidává Jakub Bosák, Královo pole znovu může trochu dýchat. (11:14)

32

Jen pár desítek vteřin poté se prosazuje Nikola Arsenić, ofenzívy obou týmů pracují na plné obrátky. (11:13)

32

Pod první branku druhého poločasu se podepisuje David Melichar, znovu je to jen o jeden gól. (11:12)

30

Šest sekund před koncem úvodní půle podstřelem skóruje Dušan Šipka, domácí ještě míří do protiútoku... (10:12)

30

Extrémně dlouhou kombinaci Králova pole se pokusil ukočit Kristián Halla (NVE), který tak ale učinil zákrokem za hranicí pravidel – žlutá karta. (10:11)

30

Poslední minuta prvního poločasu! (10:11)

29

Nové Veselí před přestávkou snižuje rozdíl na jednoho gólu, Roman Dodica i tentokrát skóruje z hranice sedmi metrů! (10:11)

27

Nabídnutým sedmimetrovým hodem nepohrdl ani Roman Dodica na druhém konci palubovky. (9:11)

27

Podruhé si jde nuceně zchladit hlavu i jeden z hostujících borců, konkrétně Erik Žvak (BNO). (8:11)

26

Nařízený sedmimetrový hod následně proměnil Nikola Arsenić, znovu je o tři branky. (8:11)

26

Nové Veselí si potřetí v prvním poločase zahraje oslabení, trestán je Miroslav Štohanzl (NVE). (8:10)

25

O osm sekund později po naprosto bleskovém výpadu odpovídá Vojtěch Krčál. (8:10)

25

Dušan Šipka si podél hranice brankoviště poskočil nad obrannou zeď domácího celku a pohřbil míč do sítě. (7:10)

24

Michala Studeného nyní zachránila tyč, od dalšího gólu nás dělily milimetry! (7:9)

22

Nedovoleně si nyní počínal brankář Michal Studený (NVE), který za svůj faul vidí žlutou kartu. (7:9)

21

Adam Ptáčník znovu vzal věci do svých rukou a z pivota poslal míč přesně k brankové konstrukci. (7:9)

20

Na pravém křídle se uvolnil Daniel Burget, který střelou o zem opět překonal brankáře Sokola. (6:9)

18

Domácí ale stále nehodlají hodit flintu do žita, tenokrát přesně mířil Adam Ptáčník. (6:8)

17

Nikola Arsenić podruhé, poprvé v zápase se prosadil ze hry a nikoliv ze sedmimetrového hodu. (5:8)

16

Dalším střelcem se stává Jakub Flajsar, Veselí se s papírovým favoritem snaží držet krok. (5:7)

15

Daniel Burget ale jen o tři desítky sekund později střílí sedmý gól Brna. (4:7)

15

V polovině patnácté minuty ale svůj výběr k vyrovnání o něco málo přibližuje Filip Bartůněk. (4:6)

14

Podruhé se na střeleckou listinu zapisuje Nikola Jezdimirović, hosté svému soupeři znovu utíkají. (3:6)

14

Nikola Arsenić chladnokrevně proměnil sedmičku a opět trochu rozšířil rozdíl ve skóre mezi oběma celky. (3:5)

14

A právě Martin Kocich (NVE) nyní dvouminutovým trestem oslabuje svůj výběr. (3:4)

12

Půlminutu na to se z pravé strany prosadil Marek Korbel, Nové Veselí se vrací zpět do hry! (3:4)

11

Sokol stahuje manko, Roman Dodica proměněnou sedmičkou snižuje na rozdíl dvou zásahů. (2:4)

10

Rozhodčí poprvé z kapsy vytáhl žlutou kartu, kterou následně ukázal Jiřímu Gregorovičovi (NVE). (1:4)

10

Bleskový kontr přetavuje ve svůj druhý zásah ve střetnutí Adam Stein, s domácími to vypadá špatně. (1:4)

8

Akci tentokrát úspěšně zakončil Adam Stein, který Královu poli vrací dvoubrankový náskok. (1:3)

6

Prvním vyloučeným hráčem dnešního střetnutí se stává Jakub Bosák (BNO), uvidíme sedmičku. (1:2)

5

Po krátké kombinaci se k míči před brankovištěm dostal Marek Korbel, který obratem snížil. (1:2)

4

Královo pole odskakuje do dvoubrankového trháku, tentokrát přesně zakončil Daniel Burget. (0:2)

3

Vedení se nakonec jako první ujímají hosté, střeleckou listinu otevírá Nikola Jezdimirović. (0:1)

26:30

TJ Sokol Nové Veselí: Studený, Šimovček – Bartůněk, Miroslav Štohanzl, Ptáčník, Halíček, Krčál, Parolly, Melichar, Halla, Dodica, Kocich, Gregorovič, Korbel, F. Bartůněk, J. Flajsar.

SKKP Handball Brno: B. Pšenica, Bavlnka – Jezdimirović, Stein, Horut, Hastík, Dostalík, Sekulić, V. Václav, Arsenić, Bosák, Žvak, R. Flajsar, Šipka, Kolečkář, Burget.

Rozhodčí: Kozler, Zych.