0:4

konec (0:0, 0:3, 0:1)

17.04.2021, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 4.23 4.33 1.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisté Las Vegas pokračují v dobrých výkonech, vyhrávají pátý zápas v řadě. Dnes svého soupeře přestříleli 51:16 (15:6, 23:3, 13:7). Anaheim Ducks si výraznější šanci v tomto zápase nevypracoval a prohrál. (06:36:42)
Robin Lehner (VEG) – 16 zákroků, 0OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00
Robin Lehner (Vegas) získává první čisté konto a celkově 60. Dnes k němu potřeboval pouze 16 zákroků, nejméně v kariéře. Lehner dovedl Vegas k páté výhře v řadě.

59:30

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:44

Jeden z domácích hráčů pálil od modré čáry, jeho rána ale končí mimo.

58:16

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Mattias Janmark pálil, ale John Gibson byl připravený.

57:26

Danton Heinen (Anaheim) od své branky poslal puk na brankáře Vegas, Robin Lehner byl připravený.

56:40

Haydn Fleury (Anaheim) nabral kotouč na hokejku a rychle jej vyhodil přes všechny čáry.

56:25

Domácí ovšem rychle vyhazují přes všechny čáry.

56:16

V závěru zápasu si přesilovku zahraje Vegas.

56:16

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Steel – 2 min., podrážení).

56:12

Reilly Smith (Vegas) se dostal do problémů.

56:00

Vegas rozehrává od své branky, Zach Whitecloud hledal spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.

55:45

V poklidném tempu se dohrává zbytek zápasu.

55:15

Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána byla zbolokovaná. Komerční přestávka.

54:46

Sedmý nájezd v historii Vegas. Klub proměnil tři a čtyři byly neúspěšné.

54:33

54:33 Neproměněný nájezd.

54:33

Chandler Stephenson (Vegas) to nemyslel špatně, ale jeho pokus mezi betony dokázal John Gibson zastavit.

54:33

Chandler Stephenson (Vegas) provede nájezd.

54:33

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (John Gibson – trestné střílení, hození hole nebo předmětu).

54:00

Obrana Vegas rychle dokázala puk odehrát do bezpečí.

53:30

Ducks rozehrávají od své branky. Troy Terry (Anaheim) se dostal středem do útočného pásma.

53:00

Domácí hokejisté hrají přesilovku, usadili se v útočném pásmu, vypálit nedokázali. Následně o pásmo přišli.

52:38

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Tuch – 2 min., podrážení).

52:35

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

52:28

Komerční přestávka.

52:17

Až nyní se domácí usadili v útočném pásmu, Kevin Shattenkirk pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.

51:04

Haydn Fleury (Anaheim) to zkoušel od modré čáry, ale jeho projektil byl zblokovaný.

50:37

Anaheim se jen těžko dostává do útočného pásma, Alexandr Volkov vedl jednu z útočných akcí, ale nedokázal vypálit na branku.

50:10

Jonathan Marchessault (Vegas) pálil z dobré pozice, ale trefil jen brankáře, následně neuspěl ani Tomáš Jurčo.

49:48

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:48

Sledujeme rychlou pasáž hry, aktivněji hraje hostující celek. Ducks na nějakou výraznější šanci čekají.

48:00

48:00 Brayden MCNABB - 0:4

48:00

Golden Knights právě vstřelili branku!
Hostující celek navyšuje své vedení. Chandler Stephenson našel mezi kruhy volného BRAYDENA MCNABBA. Jeho rychlou ránu tečoval mimo dosah brankáře Alexandr Volkov. Vegas vede 4:0. Asistence: Chandler Stephenson a Mark Stone.

46:59

Robin Lehner (Vegas) nevěděl, kde má kotouč, ale ve spolupráci s obránci jej udržel před brankovou čárou. Komerční přestávka.

46:31

Hraje se už pět na pět, domácí stále prohrávají o tři branky.

46:26

46:00

Jamie Drysdale (Anaheim) vyhodil přes všechny čáry, na nějakou výraznější šanci hosté v této třetině čekají.

45:37

Alex Tuch to zkoušel individuálně, ale o kotouč přišel.

45:13

Golden Knights se usadili v útočném pásmu, Shea Theodore od modré čáry netrefil branku podle představ.

44:50

Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry, Vegas musí rozehrávat od své branky.

44:25

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Maxime Comtois – 2 min., hákování).

43:54

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ducks.

43:34

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, tento styl hry vyhovuje více hokejistům z města hříchu.

43:02

Max Pacioretty (Vegas) posílal kotouč před branku, ale tam byli všichni hráči Vegas obsazení, hosté tedy vypálit nedokázali.

42:33

Nicolas Roy (Vegas) pálil z dobré pozice, ale jeho rána končí vedle branky.

41:40

Obrázek hry je podobný ve třetí třetině jako v té druhé. Hostující celek hraje aktivněji, diktuje tempo hry a Anaheim se musí bránit.

41:17

John Gibson (Anaheim) kryje kotouč po střele hostujícího hráče, buly v útočném pásmu Vegas.

41:08

Alex Pietrangelo (Vegas) se sice dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

41:00

Utkání pokračuje třetí třetinou.

40:01

Las Vegas vede v tomto zápase 3:0 a je střelecky výrazně aktivnější, v tomto ohledu vede 38:9 a ve druhé třetině 23:3. Trefili se William Karlsson, Chandler Stephenson a Nicolas Roy.

40:00

39:38

39:38 Nicolas ROY - 0:3

39:38

Las Vegas přidává před koncem druhé třetiny třetí gól. NICOLAS ROY získal puk, vylepšil si střeleckou pozici, a pak posla kotouč pod horní tyč. Domácí brankář neměl na tuto střelu nárok.

39:00

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhé třetině.

38:08

Hra je přerušena pro ofsajd, buly ve středním pásmu.

37:47

8:35, tak vypadá statistika střel na branku v zápase a ve třetině 2:20.

37:47

Alex Pietrangelo (Vegas) pálil z dobré pozice, John Gibson kryje jeho pokus.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:30

Nicolas Roy kombinoval v útočném pásmu se spoluhráči, ale nedokázal nic vymyslet. Tomáš Jurčo byl volný před brankou, puk nedostal.

36:11

Jonathan Marchessault (Vegas) měl na hokejce třetí branku Vegas, ale ránou z mezikruží trefil jen brankáře soupeře.

35:33

Tato přesilovka je o poznání horší z pohledu Vegas než ta první.

34:37

John Gibson (Anaheim) měl další práci, ale dokázal si poradit.

34:29

Reilly Smith (Vegas) pálil od modré čáry, jeho pokus v pohodě kryje brankář Ducks. Buly před jeho brankou.

34:10

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Shattenkirk – 2 min., hákování).

34:10

33:52

Vegas hraje v plném počtu.

33:30

Troy Terry (Anaheim) kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale výraznější příležitost si vypracovat nedokázal.

33:11

Andy Welinski (Anaheim) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, Robin Lehner zasahovat nemusel.

32:32

Hra je přerušena, Alex Pietrangelo se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho akci zastavilo postavení mimo hru. Vegas se pokouší hrát aktivně i při oslabení.

31:59

Robin Lehner (Vegas) kryje ránu, kterou vyslal Kevin Shattenkirk. Buly před brankou Vegas.

31:50

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., sekání).

31:01

V první třetině vyslal na branku hostující celek 15 střel, ve druhé zatím 14. Naopak domácí mají na svém kontě sedm střel, z toho jednu ve druhé části.

30:33

Haydn Fleury (Anaheim) rozehrává od své branky, domácí hokejisté na nějakou výraznější šanci čekají. Vegas hraje hodně aktivně.

30:06

Po krátké přestávce pokračuje třetina dál.

30:02

29:27

Čtyři střely na branku vyslal v přesilovce tým Vegas, neujala se ani jedna.

29:24

28:50

Alec Martinez (Vegas) zakončoval aktivní hru Vegas, ale rána byla zblokovaná před brankou.

28:16

Anaheimu se podařilo rozmělnit tlak soupeře, zatím na další šanci hráči Vegas čekají.

27:52

Mark Stone (Vegas) to vzal na sebe, dostal se do útočného pásma, ale jeho projektil kryje brankář Ducks. Buly před jeho brankou.

27:42

Špatná střílená přihrávka před braku připravila Vegas o útočné pásmo.

27:22

První přesilovka v tomto zápase a zahraje si ji hostující celek.

27:22

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Troy Terry – 2 min., vysoká hůl).

26:55

Robin Lehner (Vegas) si nyní dokázal poradit s projektilem od modré čáry. První zákrok ve ve druhé střetině.

26:39

Zatím jen šest střel vyslal domácí celek na branku Vegas.

26:19

Shea Theodore (Vegas) nadvakrát zakončoval, ale oba jeho pokusy kryje brankáře John Gibson. Komerční přestávka.

25:50

Dylan Coghlan (Vegas) se dostal do útočného pásma, přihrávku dostal řped branku, ale minul.

25:38

Golden Knights se dostali do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

24:27

24:27 Chandler STEPHENSON - 0:2

24:27

Z brejku se CHANDLER STEPHENSON prosadil na ledě Los Angeles a z podobné situace se trefuje i dnes v Anaheimu. Nebyl to klasický brejk, ale mířil sám na brankáře. Udělal kličku, otevřel se mu prostor, které využil a poslal hosty do dvoubrankového vedení. Asistence: Mark Stone a Max Pacioretty.

23:38

Reilly Smith (Vegas) je znovu na ledě, což znamená nebezpečí pro branku Ducks.

23:17

Max Jones (Anaheim) si najížděl před branku, ale spoluhráči mu přihrát nedokázali.

22:26

6:21, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, Vegas hraje aktivněji a diktuje tempo hry.

21:23

Hostující celek pokračuje v aktivní hře, John Gibson (Anaheim) si dokázal poradit s další střelou, následně rozehrává od své branky.

20:09

20:09 William KARLSSON - 0:1

20:09

Gólový účet zápasu otevírá hostující celek. Třetí nejrychlejší gól v historii klubu po začátku třetiny dává WILLIAM KARLSSON. S první střelou si brankář poradil, na dorážku už byl krátký. Asistence: Reilly Smith a Jonathan Marchessault.

20:01

V první třetině jsme branku neviděli, 15:6 vede na střely Vegas, jedná se o nejvyšší počet střel v první třetině venkovního zápasu v této sezoně. John Gibson (Anaheim) všechny střely pochytal, a tak platí bezbrankový stav.

20:00

19:15

Josh Manson (Anaheim) pálil z kruhu, Alec Martinez jeho projektil odrazil do rohu hrací plochy.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:56

Reilly Smith (Vegas) pálil, jeho ránu zblokoval soupeř do ochranné sítě. Vegas vybojovalo buly v útočném pásmu.

18:34

Ryan Getzlaf (Anaheim) rychle otáčí směr hry, dostal se do zakončení, ale mezi kruhy byla jeho rána zblokovaná.

18:16

Vegas se pokouší o útočnou akci, Alex Tuch vypálit ovšem nedokázal.

17:08

Zakázané uvolnění Vegas, vhazovat se bude před jejich brankou.

16:10

Adam Henrique (Anaheim) se protlačil před branku, ale svatyni Vegas ohrozit nedokázal. Následná rána od modré končí vedle.

15:50

Robin Lehner (Vegas) rozehrává od své branky, kotouč se dostal do středního pásma, následně se domácí vrátilo do své třetiny.

15:33

Alex Tuch (Vegas) se sice dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, sledujeme aktivní hru Vegas, které ovšem nesmí zapomínat na obranu.

14:11

Hra pokračuje dál.

14:03

Brayden McNabb (Vegas) měl dvě dobré šance, ale John Gibson se nenechal překonat. Komerční přestávka.

13:40

Sledujeme rychlý hokej, aktivně, Brayden McNabb (Vegas) dostal výborou přihrávku, ale ani jedna z jeho dvou střel nebyla přesná.

13:12

John Gibson (Anaheim) musel za svou branku, odkud rychle rozehrál. Andy Welinski vedl útočnou akci Ducks, ovšem vypálit nedokázal.

12:54

Nicolas Roy (Vegas) pálil z otočky před brankou, domácí brankář měl plné ruce práce, ale s akcí dokázal poradit.

12:14

Vegas se dostalo do útočného pásma, Chandler Stephenson (Vegas) hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.

11:03

Jonathan Marchessault (Vegas) nahodil kotouč do útočného pásma, ale jeho spoluhráči mu nedokázali vytvořit důležitou podporu. Následně Ducks vyhodili na icing.

10:14

Robin Lehner (Vegas) byl na správném místě a celkem snadno dokázal zastavit střelecký pokus soupeře. Buly před brankou Vegas.

09:54

Jeden z hráčů Ducks dostal výbornou přihrávku mezi kruhy, ale jeho rána končí mimo branku. Následně je přerušená hra a komerční přestávka.

09:26

Robin Lehner (Vegas) musel za svou branku, odkud rozehrává, následně nepřesně pálil od modré čáry Haydn Fleury.

08:50

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu. Adam Henrique (Anaheim) mohl pálit, ale jeho rána byla zblokovaná obranou Vegas.

08:00

John Gibson (Anaheim) přerušuje hru, komerční přestávka. Vegas vede na střely 10:1.

07:22

Jonathan Marchessault (Vegas) pálil z mezikruží, trefil jen beton brankáře.

06:50

Brayden McNabb (Vegas) se výborně vrátil do svého pásma a zastavil zajímavě vypadající akci soupeře. Haydn Fleury nezakončil.

06:00

Šest minut hry z první třetiny je pryč.

05:38

Zatím na nějakou výraznější šanci na jedné nebo druhé straně čekáme.

05:15

Zakázané uvolnění, bude před brankou Anaheimu.

04:47

Alex Pietrangelo (Vegas) se pokoušel dostat do útočného pásma, ale výraznější šanci si on ani jeho spoluhráči nevypracovali.

04:08

Max Pacioretty ani Alec Martinez nedokázali z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře Ducks.

03:44

Max Pacioretty (Vegas) pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho rána končí vedle branky.

02:45

Alex Tuch (Vegas) se dostal do střelecké pozice, jeho projektil končí v moci brankáře. Ten rychle rozehrál, hra pokračuje dál.

02:04

Troy Terry (Anaheim) byl blízko, ale nedokázal kotouč zvednout přes beton brankáře Vegas.

01:45

Nyní hraje Anaheim aktivně, dostal se od útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

01:15

Sam Steel (Anaheim) byl volný před brankou, dostal přihrávku od spoluhráče, ale nedokázal rychle vypálit.

00:30

Max Pacioretty (Vegas) pálil od modré čáry, jeho projektil končí vedle branky, domácí brankář zasahovat nemusel.

00:12

Ofsajd Ducks přerušil hru hostujícího celku, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:01

V Honda Center budou dnes moci být poprvé fanoušci. vrací se po 401 dnech. Kapacita areny může být využita na 10 procent, v hledišti bude tedy něco málo pod dva tisíce lidí.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Drysdale, Manson, Fowler, Welinski, H. Fleury, Shattenkirk – Heinen, Henrique, Silfverberg – Jones, Getzlaf, Terry – Comtois, Steel, Rakell – Deslauriers, D. Grant, Volkov.

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – W. Carrier, Janmark, Tuch – Jurčo, N. Roy..
Utkání se bude hrát v Kalifornii v Honda Center.
Anaheim Ducks odehrál 44 zápasů s bilancí 9-5-7-23 a získal 35 bodů. V tabulce Západní divize je na poslední osmé pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tři. Poradil se se San Jose Sharks 5:1, 4:0 a 4:1. Nestačil na Colorado 0:2 a 1:4.
Vegas Golden Knights odehrálo 42 zápasů s bilancí 23-6-2-11 a získalo 60 bodů. V tabulce Západní divize je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál čtyři. Poradil si s Arizonou Coyotes 7:4 s 1:0 a s Los Angeles Kings 4:2 a 6:2. Tým nestačil na St. Louis Blues 1:3.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

0:4

Branky a nahrávky: 21. W. Karlsson (R. Smith, Marchessault), 25. Stephenson (Mark Stone, Pacioretty), 40. N. Roy, 48. McNabb (Stephenson, Mark Stone)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Drysdale, Manson, Fowler, Welinski, H. Fleury, Shattenkirk – Heinen, Henrique (A), Silfverberg (A) – Jones, Getzlaf (C), Terry – Comtois, Steel, Rakell – Deslauriers, D. Grant, Volkov.

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – W. Carrier, Janmark, Tuch – Jurčo, N. Roy.

Rozhodčí: Walsh, Luxmore – Mills, Rody

Diváci: 1 717

20:09 VEG 0:1 W. Karlsson (R. Smith, Marchessault)
24:27 VEG 0:2 Stephenson (Mark Stone, Pacioretty)
27:22 ANA 2 Terry, vysoká hůl
31:50 VEG 2 Marchessault, sekání