konec (25:23, 31:33, 25:19, 25:20) Stav série: 2:2

16.04.2021, 20:20 • Sportovní hala, České Budějovice • Finále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.87 1.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (22:42:42)
Je konec! Dramatická finálová série vyvrcholí pátým zápasem v Karlových Varech! České Budějovice totiž dnes zvítězily 3:1. Jihostroj byl v prvním setu lepším týmem. Hosté jej přesto dovedli do dramatické koncovky, ve které se však radovali domácí. Ve druhém setu měl Jihostroj luxusní náskok, ale Karlovarsko pro změnu manko dotáhlo a v neskutečném dramatu získalo druhou sadu výsledkem 33:31. Ve zbytku utkání už byli domácí efektivnější. Třetí sadu získal Jihostroj výsledkem 25:19. Ve čtvrtém setu domácí zvládli emotivní závěr lépe a získali jej výsledkem 25:20.

Konec zápasu

25:20

Wiese napálil servis do sítě a České Budějovice srovnávají stav finálové série na 2:2!

24:20

Hosté ještě bojují! Po dobrém příjmu uspěl smečí z levé strany Daniel Římal.

24:19

Jihostroj má pět mečbolů! Z pravé strany je parádní smečí získal Schouten!

23:19

Navíc přichází přímý bod z podání Ondroviče. Tohle už bude pro hosty velmi těžké.

22:19

Schouten přerušuje bodovou šňůru hostujícího celku! Kanaďan doslova propálil prostor mezi dvojicí soupeřů.

21:19

Martin Kočka nejprve celou akci začal parádním zákrokem. Poté smečoval Wiese a hosté snižují na rozdíl dvou bodů.

21:18

Další podání už tak úspěšné nebylo. Jdeme do koncovky čtvrtého setu.

21:17

Eso pro České Budějovice! Domácí výrazně vykročili za vítězstvím.

20:17

Vašina tečoval Michálkovu smeč jen do autu. Domácím chybí pět bodů k vítězství v dnešním souboji.

19:17

Právě Michálek dostal další možnost a pod tlakem předvedl smeč křížem na čáru. Volný prostor mu nechal Keemink.

18:17

A je to znovu o jediný bod! Míč dlouho poskakoval na pásce. Útok poté měl Jihostroj, ale Michálek minul kurt.

18:16

Karlovarsko zatím bojuje ze všech sil a nechce pustit domácí do trháku!

18:15

Michálek smečoval z hodně těžké pozice a trefil přesnou smeč křížem.

17:15

Další pokus o technické podání ze strany Jihostroje skončil v autu.

17:14

Schouten dostal po delší době přihrávku na smeč a Kanaďan se nemýlil.

16:14

Stoilovič měl možnost získat pro domácí další bod, ale trestuhodně jej daroval hostům.

3:1

VK Jihostroj Č. Budějovice: Schouten, Mach, Koranda, Michálek, Ondrovič, Piskáček, De Amo, Kryštof, Polák, Todua, Šulista, Rejlek, Zmrhal, Stoilovič.

VK ČEZ Karlovarsko: Fišer, Pfeffer, Ticháček, Houda, Baláž, Keemink, Lux, Římal, Vašina, Wilson, Wiese, Patočka, Kočka, Indra.

Rozhodčí: Činátl, Kovář