0:4

konec (0:1)

13.04.2021, 17:30 • FMF Futsal Arena, Ciorescu (Moldavsko) • Matúš Macháč sk

Tipsport: 4.15 4.99 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešný duel je úspešne za nami! Po dramatickom prvom polčase sme vyhrávali najtesnejším rozdielom, ale po výmene strán sme boli efektívni, čo znamenalo naše tri presné zásahy! Vďaka trom bodom končíme v tabuľke druhí a prostredníctvom tabuľky druhých tímov postupujeme na majstrovstvá Európy! Tie sa uskutočnia od 9. januára do 6. februára v holandských mestách Amsterdam a Groningen. S konštatovaním, že sme na Eure sa s vami lúčim a ďakujem vám za pozornosť! (19:16:50)

39:35

V závere zápasu držíme loptu a lavička už oslavuje!

39:01

Posledná minúta dnešného zápasu mohla začať krásne. Doša prehodil brankára, ale lopta končí len na brvne!

38:26

38:26 Gabriel RICK (SVK) - 0:4

38:26

Slovensko dalo gól!
Autorom gólu z pokutového kopu je GABRIEL RICK, ktorý svoju šancu bezpečne premenil.

38:26

38:26 Červená karta - Andrian Laşcu (MOL)

38:26

Červenú kartu dostáva Andrian Laşcu (Moldavsko). Domáci hráč vyrazil rukou čistý gól.

38:25

Získavame penaltu!

37:38

Došova strela bola zblokovaná. Následne sa však domáci dopustili tretieho faulu. Momentálne je stav 3:2 na fauly.

37:36

Žltú kartu dostáva Sergiu Nicolaiciuc (Moldavsko).

37:01

Od historicky prvého postupu na majstrovstvá Európy vo futsale nás delia tri minúty!

36:39

Moldavci síce teraz kombinujú na našej polovičke, ale len v okolí poliacej čiary.

35:51

Po zisku lopty skúšal vystreliť Martin Doša, ale mieri len tesne vedľa!

35:36

Moldavci kombinujú v pätici na našej polovičke.

34:45

Zabudnutý Nicolaiciuc si spracoval loptu na prsia a nožničkami zakončil vedľa.

34:31

Po sérii nepresností na strane Moldavska prichádza k neustálemu striedaniu Chitoroagiho s Tacotom.

33:54

Následne sme faulovali Tacota a pripisujeme si tak prvý faul.

33:49

Drahovský získal loptu, nedokázal zakončiť, lopta sa dostala ešte k Rickovi, ale ten trestuhodne triafa len dobre postaveného obrancu!