1:1

po penal. (3:2) (0:0)

13.04.2021, 20:00 • Stockhorn Arena (Thun) • Baráž • David Suchý

Tipsport: 1.56 3.82 6.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Postupujícím na mistrovství Evropy se nakonec stává reprezentace Švýcarska, která vyhrála po penaltovém rozstřelu. Český celek se přitom v úvodu druhého poločasu dostal do vedení, jenomže to nevydrželo moc dlouho. Následovala hodně hluchá pasáž, která se přenesla také do prodloužení a o postupujícím tak rozhodly až penalty. Český výběr se dostal do průběžného vedení, jenomže špatnou koncovkou nakonec přišel o historický postup.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:23. (22:39:49)

SVITKOVÁ

5. série 3:2

Svitková musela za každou cenu proměnit, jenomže její pokus se snesl pouze do horní konstrukce.

CRNOGOREVIĆOVÁ

Crnogorevićová znovu mířila do protipohybu a česká strana má nůž na krku.

MARTÍNKOVÁ

4. série 2:2

Svůj celek se pokoušela poslat zpět do vedení Martínková, která orazítkovala pouze tyč.

WALTIOVÁ

Domácí kapitánka Waltiová pro změnu mířila do protipohybu brankářky.

BERTHOLDOVÁ

3. série 1:2

Stoperka Bertholdová mířila po zemi přesně k pravé konstrukci.

LEHMANNOVÁ

3. série 1:1

O vyrovnání se tak pokoušela Lehmannová, která rovněž mířila k levé tyči.

KREJČIŘÍKOVÁ

2. série 0:1

Krejčiříková to zkoušela k levé tyči, kam se brankářka nedokázala ideálně natáhnout.