11.04.2021, 17:05 • Stade Louis-II, Monaco • 32. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.18 7.68 19.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (18:59:09)
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:16.
Monako připisuje do tabulky povinné tři body a může si být jisto, že po dvaatřicátém kole zůstane na třetím místě s mankem jediného bodu na druhé PSG. Úplně pohodový zápas to pro favorita ale nebyl, v první půli gól nedal a pomoct si musel až dvojím střídáním během přestávky. Jedním z noviců byl Ben Yedder, který v 49. minutě sice nedal penaltu, ale na gól to díky dorážce Jovetiće stačilo. Po hodině hry francouzský útočník využil pas skvěle hrajícího Gólovina a vše uzavřel z další penalty pár desítek vteřin před závěrečným hvizdem. Také Dijon si dnes vytvořil několik šancí z brejků, ale žádnou z nich proměnit nedokázal.

90+3

90+2

Ben Yeddera doběhl jeden ze zadáků, takže po Sidibého dlouhém pasu nemohl postupovat přímo na hostující bránu. Na hattrick už to nevypadá.

90+1

Nechybělo mnoho a skóre se měnilo znovu! Jovetićova křižná rána ale proletěla vedle Alalgbého pravé tyče. Obrana Dijonu zdaleka nehraje tak dobře, jako tomu bylo zhruba do šedesáté minuty.

90

90. Wissam Ben Yedder - 3:0

90

Monaco právě vstřelilo branku!
Druhou penaltu WISSAM BEN YEDDER už nezahodil. Allagbé mu nechal odkrytou pravou část branky a hráč naskakující z lavičky tak dává druhý gól v zápase.

89

Monako si kopne druhou penaltu! Čerstvý Ballo-Touré byl v rychlostním souboji podkopnut nešikovným zákrokem dalšího náhradníka Chafika.

88

Ebimbe se nestihl dostat k míči, který před jeho hlavou sebral Lecomte. Centr navíc opustil hřiště, takže vše bylo mimo soutěž.

87

Ojedinělá standardní situace Dijonu končí rohovým kopem. Před Coulibalym zasáhl jeden z domácích fotbalistů.

85

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Cesc Fàbregas, přichází Fodé Ballo-Touré.