Play-off Chance Extraligy mužů

Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice

35:33

konec (17:15) Stav série: 1:2

10.04.2021, 17:00 • Hala Frýdek-Místek • Čtvrtfinále • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.91 7.94 1.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Frýdek-Místek odvrátil mečbol Lovosic a zapsal první bod v této sérii. Bylo to ale drama až do konce, tím spíš, že jsme v poslední minutě viděli až čtyři branky, dvě sedmičky a vyloučení na straně domácích. Druhý poločas byl ještě vyrovnanější, než ten první. Vedení si týmy několikrát vyměnily. Nakonec ale domácí Pepino výhru urvalo. Zítra bude odvracet druhý mečbol a usilovat vyrovnání série. (18:38:33)
Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice 35:33 (17:15)
Nejvíce branek: Petrovský 11/2, Chudoba 8/3, Sklenák 5 – Trkovský 7, Jonsson 6/4, Kupa 6/3. Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška. Sedmimetrové hody: 5/5 – 8/7. Vyloučení: 4:3.

Konec zápasu. (35:33)

60

Tomáš Sklenák rozhoduje! Z pravé strany z výskoku poslal tvrdou ránu pod víko a do konce už zbývá jen deset sekund. To už hosté srovnat nedokáží. (35:33)

60

Daniel Valo v opravdu důležitý moment bere oddechový čas. (34:33)

60

David Kylíšek využil toho, že frýdeckomístečtí střídali a nebyli úplně v pozoru. Chvíli před koncem tak ještě dává Lovosicím naději. (34:33)

60

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák). (34:32)

60

Maximilian Jonsson proměnil čtvrtou sedmičku v zápase. Poslal míč úplně stejně, jako při předchozím hodu. (33:32)

59

Vojtěch Petrovský zaznamenal jedenáctou branku v zápase! Krásně vymetl šibenici a poslal Frýdek-Místek velmi blízko k vítězství. (33:31)

59

Maximilian Jonsson dostal k dispozici další penaltu. Sedmimetrový hod pro něj nebyl vůbec problémem. Míč poslal přímo do pravého dolního růžku. (32:31)

58

Mathias Choleva vstřelil pátou branku v zápase. Opět po fantastické přihrávce Chudoby zakončil z pravého křídla. (32:30)

57

Maximilian Jonsson se ze sedmimetrového hodu nemýlil. Poslal tvrdou střelu o zem a míč bez problémů dostal do sítě. (31:30)

57

Vít Pyško opět zachytal parádně proti střele Trkovského. (31:29)

56

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (31:29)

55

Žlutá karta pro realizační tým HK FCC Město Lovosice (Jan Landa). (30:29)

55

Max Jonsson pálil tvrdě, ale Pyško střelu vyrazil. Nesmírně důležitý zákrok domácího brankáře. (30:29)

55

třicátou branku Frýdku-Místku zaznamenal Radim Chudoba. Skvělá střela ještě z běhu a z hranice nějakých deseti metrů do pravého dolního rohu. (30:29)

54

Frýdek-Místek hraje o všechno, Daniel Valo to moc dobře ví a proto si před útokem domácího týmu bere timeout. Domácí nesmí chybovat, jinak to pro ně bude znamenat konec sezóny. (29:29)

54

Uvis Strazdiņš po parádní dohrávce Jonssona do pravého řídla poslal míč na vzdálenější tyčku. Šest minut do konce a stav vyrovnaný. (29:29)

35:33

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško – Hrachovec, Mazur, Bureš, Petrovský, Ondrušík, Sklenák, Musálek, Mynář, Choleva, Gřešek, Chudoba, Hustopecký, Strack, Güttler.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl – M. Jonsson, Kupa, Strazdiņš, Jonáš, Trkovský, Heřmanovský, Bouček, Holubec, P. Jahn, Stach, V. Kovář, Chotěborský, Kylíšek, Zourek.

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška