03.04.2021, 10:15 • hala STaRS Karviná • Čtvrtfinále • MCh

Tipsport: 1.1 14.2 9.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše. Díky vám za pozornost. (11:45:54)
HCB Karviná – HC ROBE Zubří 37:30 (19:13)
Nejvíce branek: Patzel 11/2, Solák 6, Užek 6 – Mořkovský 13/6, Havran 5, Jurka 2. Rozhodčí: Marek Bareš a Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/6. Vyloučení: 6:2.
Je konec! Karviná zvládla první čtvrtfinále proti Zubří, když dokázala zvládnout zápas proti svému odvěkému rivalovi. Zubří po špatné koncovce v prvním poločase zabojovalo v úvodu druhé půli, kdy se dostali na rozdíl až čtyř branek. Pak ale domácí zabojovali a v pohodě si došli pro vítězství, které nakonec bylo 37:30. Viděli jsme celkem 67 branek, což je docela hodně. Druhý zápas je na programu hned zítra.

Konec zápasu. (37:30)

60

Válek koriguje přízemní střelou k tyči. (37:30)

60

Už nám běží poslední minuta tohoto utkání. (37:29)

59

Válek z dálky Nema nepřekonal. Ten vyrazil jeho pokus mimo branku. (37:29)

59

Ohlášený poslední dvě minuty druhého poločasu a zároveň tohoto utkání. (37:29)

58

Palát viděl prostor mezi obranou domácích a využil toho ke snížení. (37:29)

57

Patzel z dálky prostřelil vše co mu stálo v cestě. (37:28)

56

Navíc Nemo uzavřel bránu a přidal tak poslední pojistku, tohle už domácí tým zvládne. (36:28)

56

Solák se prosazuje střelou z dálky, zvyšuje na rozdíl osmi branek a nejspíš definitivně rozhoduje o vítězství domácích. (36:28)

55

Mičkal zakončuje rychlou kombinaci střelou o zem podél domácího gólmana. (35:28)

54

Dominik Solák se prosazuje po rychlé kombinaci ve vlastním oslabením. (35:27)

54

Trenér hostujících hráčů si vzal čas na poradu. (34:27)

54

Na karvinské straně se ale znovu prosazuje Urbánski. Který pátým gólem v zápase dává klid do domácích řad. (34:27)