Play-off Livesport Superligy florbalu

FAT PIPE Florbal Chodov – FbŠ Bohemians

10:9

po s.n. (3:2) (4:3, 2:4, 3:2 - 0:0) Stav série: 2:1

02.04.2021, 18:30 • Sportovní hala Jižní Město, Praha 11 – Chodov • Čtvrtfinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.25 5.0 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (21:13:14)

Střely na branku: 43 – 35.
Třetí bitva série je minulostí, z extrémně napínavého a vyrovnaného souboje nakonec s výhrou odchází florbalisté Chodova! Bohemka dnes na palubovce svého soupeře odehrála výborné utkání a celý zápas útočila na vítězství, plamen naděje jí ale nakonec vyhasl v osmé sérii nájezdů po trefě Toma Ondruška.
Nejlepší hráči utkání
CHD: Tomáš SÝKORA (3+2)
BOH: Jakub ŠÁRKA (4+1)

V samostatných nájezdech zvítězil tým FAT PIPE Florbal Chodov.
Autorem vítězné branky je TOM ONDRUŠEK.

Tom ONDRUŠEK

8. série 3:2

Tom Ondrušek poslal míček do pravého rohu, je konec! Chodov bere třetí utkání série!

Jan MALIČ

8. série 2:2

Na výborném Hodíkovi si vylámal zuby i Malič!

7. série 2:2

Zopakovat úspěch se nepovedlo ani Eremiášovi.

Šárka neunesl tíhu situace a zakončil mimo branku.

6. série 2:2

Petr Majer trefil jen stehno položeného Hyršla.

Vojtěch ZEZULKA

Zezulka už tentokrát neuspěl, Hodík byl znovu úspěšný!

Daniel EREMIÁŠ

5. série 2:2

Neskutečné, Daniel Eremiáš dává gól a vyrovnává stav rozstřelu! Je tu náhlá smrt!

Matyáš KREBNER

5. série 1:2

Hodík se položil na palubovku a vychytal Krebnera!

Petr MAJER

4. série 1:2

Petr Majer drží Chodov ve hře bekhendem!

4. série 0:2

Jan Malič posílá míček přesně pod horní tyč!

3. série 0:1

Tom Ondrušek míček za Hyršla neprocedil.

Na Hodíka nenašel recept ani Jakub Šárka.

Marek VÁVRA

2. série 0:1

Markovi Vávrovi se nájezd nepovedl, zakončil mimo.

Filip FORMAN

A domácí dvojka úspěšně zakročila proti Formanovi.

Šimůnka v domácí klec střídá Hodík!

Michal PODHRÁSKÝ

1. série 0:1

Tomáš Hyršl Podhráského střelu zastavil dlaní!

Na nájezdy jde do hostující klece Hyršl.

Zezulka vymíchal gólmana a poslal míček pod víko!
Začínají hosté, konkrétně Vojtěch Zezulka.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení je u konce, za chvíli začnou nájezdy.

70:00

Prodloužení skončilo.

69:57

Forman rozehrávkou z rohu našel hokejku Krebnera, který z bezprostřední blízkosti nezakončil přesně.

69:47

Oddechový čas pro hosty.

69:47

Jiří Bauer u mantinelu fauloval Formana, Bohemku pár sekund před koncem čeká rozehrávka.

69:00

Poslední minuta prodloužení!

68:40

Šimůnek se natáhl a vytěsnil Šárkovo nebezpečné zakončení mimo branku!

67:57

Michajlovič si na své konto připsal úspěšný zákrok a okamžitě bez váhání poslal míček dopředu.

67:29

Stále se hraje hlavně před domácí svatyní, obrana jižanů je ale stále pevná a neprostupná.

66:57

Vojtěch Šimůnek si mohl oddechnout, jeden z hostů omylem tečoval střelu mimo tři tyče jeho klece.

66:35

Hosté mají balónek ve své moci a snaží se vyvíjet čím dál tím větší nápor na klec Chodova.

65:53

Střela Tomáše Sýkory z velmi vysokého úhlu za Michajloviče neprošla, brankář ji vyrazil.

65:14

Krebner se po souhře s Šárkou dostal do velké šance, bekhendovou střelou ale minul!

64:42

Bauer se podél mantinelu protáhl dopředu a jeho následná střela byla tečována mimo tři tyče.

63:55

Šimůnek si na své konto připsal další úspěšný zákrok, Chodovští hráči se přesouvají na střídačku.

63:19

K Formanovi se stahují dva forčekujícící protihráči, kteří mu čím dál tím víc znepříjemňují život.

62:52

Petr Majer zakončením z otočky trefil vnější stranu sítě, balónku se ujímají hráči Bohemians.

61:58

Sledujeme sérii přihrávek mezi dvěma beky Bohemky.

61:26

Jeden z hostů byl zastaven nedovoleně, pár metrů od soupeřovy branky tak bude rozehrávat Malič.

60:46

První výpad Bohemce nevyšel, do útoku se nyní rychle vrhají zase domácí hráči. Uvidíme, co vymyslí.

60:01

Poprvé v sérii uvidíme nastavení, které začne za chvíli.

60:00

59:03

59:03 Filip FORMAN - 9:9

59:03

Bohemians právě vstřelili branku!
Šedesát minut hry o vítězi dnešního střetnutí nejspíš nerozhodne, skóre je totiž opět nerozhodné! FILIP FORMAN nyní vzal věci do svých rukou a poslal míček přesně do škvírky mezi rukou a stehnem klečícího Šimůnka – 9:9! Asistence: Jan Malič.

58:38

Šárka se pokusil tečovat Formanovu střelu z levé strany, jenže Šimůnka nakonec neprostřelil.

57:58

Michajlovič bleskově míří ven ze svého brankoviště, hosté ještě zkouší štěstí v šesti!

57:18

57:18 Tomáš SÝKORA - 9:8

57:18

Chodov právě vstřelil branku!
Domácí nechtějí nechat duel dojít do prodloužení a necelé tři minuty před koncem základní hrací doby znovu odskakují do vedení! Obrana Bohemky teď úplně selhala a před její brankoviště se protlačil TOMÁŠ SÝKORA, který převzal přihrávku od Vávry a následně zakončil naprosto přesně – 9:8! Asistence: Marek Vávra.

56:55

Jakub Bauer zprava mířil do vzdálenějšího rohu, míček ale nakonec svatyni soupeře přestřelil.

56:40

Michajlovič zneškodnil jak ostrou střelu Ondruška z velké vzdálenosti, tak i Eremiášovu dorážku.

56:03

Šance pro Chodov! Za sekání si nyní jde na trestnou lavici zchladit hlavu Mikuláš Forman (BOH).

55:39

55:39 Jakub ŠÁRKA - 8:8

55:39

Znovu JAKUB ŠÁRKA, tohle bude ještě pořádné drama! Filip Forman proběhl na útočnou polovinu a poslal puk před brankoviště, odkud ho produktivní útočník poslal za Šimůnka – 8:8! Asistence: Filip Forman.

55:20

Po faulu jednoho z domácích uvidíme rozehrávku Bohemians z rohu za Šimůnkovou klecí.

54:40

Chodov je znovu v plném počtu, celek z jihu Prahy ubránil i toto oslabení a snaží se přejít do útoku.

53:57

Forman neprožívá nejlepší střídání. Nejprve mu nesedla přihrávka, pár sekund nato mu míček z hole ujel.

53:16

Ani tahle přesilovka zatím moc šancí hostů nepřinesla, vůbec se jim nedaří ohrozit Šimůnka.

52:37

Krebnerova střela se od bránícího Ondruška odrazila skoro až ke stropu haly na Jižním Městě.

52:12

Další přesilovku hostům nadělil Daniel Maxa (CHD), kterého sudí vyloučil na sekání.

51:50

Bohemka má ponechanou výhodu a rozjela dlouhou, statickou kombinaci na polovině soupeře.

50:53

50:53 Ondřej MIKEŠ - 8:7

50:53

Ubráněná početní nevýhoda Chodovským vlila krev do žil, jižané se okamžitě po jejím konci vrhli do útoku a hned je z toho gól! Zprava přesně mířil ONDŘEJ MIKEŠ, jehož střela proklouzla mezi Michajlovičovo rameno a levou tyč – 7:7! Asistence: Tomáš Sýkora.

50:29

Domácí střídačka slaví úspěšný konec oslabení, Ondřej Mikeš se vrací zpět do víru dění na palubovce.

50:17

Formanovi střela nesedla, míček doskákal až nad mantinel za chodovským brankovištěm.

49:48

Šimůnek zatím v oslabení nečelil snad ani jediné střele, domácí mají situaci pod kontrolou.

49:05

Jeden z domácích se dostal k míčku a bez váhání ho uklidil až do rohu za Michajlovičovu svatyni.

48:27

Komplikace pro Chodov, Ondřej Mikeš (CHD) je vykázán z hrací plochy za nedovolené vrážení.

48:06

48:06 Daniel EREMIÁŠ - 7:7

48:06

Znovu máme vyrovnáno, Michajlovič ze své klece loví sedmý míček! Nepochybně napínavou druhou půli poslední periody nám připravil DANIEL EREMIÁŠ, který domácího gólmana překonal bekhendovou střelou z levé strany – 7:7! Asistence: Jiří Bauer.

47:44

Po Majerově rozehrávce pálil Vávra, jehož zakončení proletělo kolem vzdálenější tyče.

47:08

Šárka zachytil laserovou přihrávku Formana a z hranice brankoviště zakončil jen do Šimůnka.

46:33

Hra se oproti přechozím dvěma třetinám hodně zklidnila, oba celky sázejí více na strategii.

45:55

Nepovedená akce Chodova poslala do útoku Buršíka, který ale nakonec nezvládl zakončit.

45:26

Hostům už po pár minutách neúspěšného dobývání dochází síly, domácí začínají srovnávat krok.

44:45

Prudká střela z velké vzdálenosti trefila jen bránícího Michala Strnada, Chodov míří do útoku.

43:58

Jan Malič si před svou klecí přihrává s Vojtíškem, ani jeden se k rozehrávce moc nemá.

43:33

Po faulu Chodova přichází standartní situace pro Bohemians, kteří ještě rychle střídají formace.

42:58

Jakub Buršík neuspěl, Vojtěch Šimůnek míček následně vyhodil daleko od svého brankoviště.

42:03

Hosté jsou častěji na míčku, stále se jim ale nedaří dostat pevnou chodovskou obranu do kolen.

41:24

Hosté už slavili vstřelenou branku, jenže sudí jejich radost rychle přerušil – branka totiž padla z rozehrávky, která proběhla ze špatného místa.

40:38

Rána Martina Řezáče z levé strany se od Michajloviče odrazila velmi vysoko nad hostující svatyni.

40:13

Úvodní buly do třetice všeho dobrého vyhrála Bohemka, která stahuje míček do svého pásma.

40:01

Střely ve 2. třetině (celkem): 15 – 9 (32 – 19).
Ve druhé třetině padlo o jednu branku méně než v té úvodní, přičemž dvě třetiny všech zásahů zaletěly do domácí sítě. Bohemka měla po většinu prostřední části více ze hry a dokázala v ní otočit skóre střetnutí, před třetí periodou tak na půdě soupeře drží jednogólový náskok. Udrží se ve vedení až do závěrečné sirény, nebo domácí ještě neřekli své poslední slovo?

Další třetina začne přibližně v 19:58.

40:00

39:58

Hosté se poněkud předvídatelně v posledních vteřinách vydali vpřed, kde toho ale moc nevymysleli.

39:35

Bohemka krájí sekundy ze závěru druhé třetiny a takticky drží balónek před svou brankou.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny!

38:43

Šimůnek si poradil s další akcí výborného Šárky, dopředu se nyní vydávají zase Chodovští.

37:45

37:45 Tomáš SÝKORA - 6:7

37:45

Pozor, hosté přetavují rychlý brejk v zásah a dvě minuty před koncem druhé části snižují na rozdíl jediné branky! Potřetí v zápase skóruje TOMÁŠ SÝKORA, který se dostal přes středovou lajnu a následně nekompromisně zakončil zleva – 6:7! Asistence: Tom Ondrušek.

37:25

Jan Malič opatrně drží míček za půlící čarou a hledá někoho, komu by ho mohl poslat.

36:47

Bohemians ovládají hru a kombinují v útoku, Chodovu se nedaří se na delší dobu dostat k balónku.

35:58

Tentokrát už byl Šimůnek připraven a slabší zakončení z dílny Šimáněho udržel mimo branku.

35:06

35:06 Jakub ŠÁRKA - 5:7

35:06

A pozor, florbalisté z Vinohrad bleskově odskakují do dvoubrankového trháku! JAKUB ŠÁRKA kompletuje další hattrick krásným zakončením přesně do horního rohu chodovské branky – 5:7! Asistence: Michal Vojtíšek.

34:24

34:24 Patrik ŠEBEK - 5:6

34:24

Domácí měli v posledních minutách více ze hry, nakonec ale míček končí v jejich síti! Do brankoviště soupeře pronikl PATRIK ŠEBEK, který se nemýlil – 5:6! Asistence: Jakub Buršík.

33:50

Michajlovič byl nyní nucen míček na sekundu zalehnout, chodovští hráči hodně agresivně dobývali hostující brankoviště!

33:03

Rána Ondřeje Plíhala byla zblokována, domácí si však balónek rychle berou zpět na své hole.

32:22

32:22 Tomáš SÝKORA - 5:5

32:22

Svižná akce domácích končí dalším gólem, ve třiatřicáté minutě utkání začínáme zase od začátku! Ondrušek vystřelil na klec z vysokého úhlu, přičemž odražený míček následně za Michajloviče doklepl TOMÁŠ SÝKORA – 5:5! Asistence: Tom Ondrušek.

31:38

Tečované nahození domácího hráče vyletělo nad mantinel, oba celky během přestávky střídají.

30:57

Pěnička se na hrací plochu vrátí za pár sekund, Filip Forman nyní drží balónek u mantinelu.

30:28

Bohemka má půlku oslabení za sebou, přičemž svého soka zatím nepustila do žádné větší šance.

29:19

Chodov má šanci velmi rychle srovnat, za sekání je nyní trestán Matěj Pěnička (BOH).

29:09

29:09 Filip FORMAN - 4:5

29:09

Tak tohle si Šimůnek za rámeček nedá, FILIP FORMAN ho nyní prostřelil ranou takřka z poloviny hrací plochy! Míček klečícímu domácímu brankáři nešťasně proklouzl mezi nohy – 4:5! Asistence: Matyáš Krebner.

28:55

Do kvalitní šance se opět dostal Majer, ani tentokrát ale na gólmana nevyzrál!

28:32

Dominik Šimáně se trochu moc opřel do zakončení, které chodovskou klec dost výrazně minulo.

27:57

Martin Řežáč se po křídle prodral před branku a zakončil, jenže Michajloviče nepřekonal.

27:13

Jižané mají stále problém s přechodem do útoku, Bohemians se po hrací ploše pohybují s lehkostí.

26:43

Plastový míček znovu trefil tyč, tentokrát měl smůlu hostující Jakub Buršík!

25:40

Šimůnek nyní vyhodil míček od své klece přímo na hokejku rozběhnutého Majera, který následně zakončil do ruky hbitého Michajloviče!

24:49

Bohemians drží balónek na svých holích a podnikají pravidelné nájezdy na domácí brankoviště.

23:57

23:57 Jakub ŠÁRKA - 4:4

23:57

Máme znovu vyrovnáno! JAKUBU ŠÁRKOVI se daří i dnes, nyní zachytil od mantinelu odražený míček a rychle jej doťukl za nepřipraveného Šimůnka – 4:4! Asistence: Matyáš Krebner.

23:35

Více ze hry mají Chodovští, kteří jsou sice na míčku méně často než soupeř, ale dostávají se do šancí.

23:06

Po nekontrolovaném chaosu první třetiny sledujeme hodně taktickou a opatrnou podívanou z obou stran.

22:36

Do kvalitní šance se nyní dostal Plíhal, který ale ani nadvakrát Michajloviče nepřekonal!

21:42

Buršíkovi míček nepříjemně poskočil na čepeli, a místo zakončení se ho tak následně ukvapeně zbavil.

21:01

Hru kouskuje jedno přerušení za druhým, teď proběhne v rohu za Michajlovičem zase buly.

20:48

Po faulu jednoho z hostujících hráčů uvidíme rozehrávku z rohu, k míčku se staví Ondrušek.

20:24

Druhá třetina začíná opatrně, Forman u středové čáry hledá cestu k chodovskému brankovišti.

20:01

Střely v 1. třetině: 17 – 10.
Akcí nabitá první třetina je minulostí, domácí vedou 4:3! Po opatrném úvodu, který patřil hostujícím Bohemians, se hra v polovině periody srovnala a hlavně výrazně otevřela – obrany místy vůbec nestíhaly držet krok s ofezívou soupeřů a výsledkem byla chaotická podívaná plná velkých šancí. Uvidíme, co přinese další část.

Další třetina začne přibližně v 19:17.

20:00

19:57

Majer nyní vzal věci do svých rukou a pokusil se Michajloviče překonat prudkou ranou z voleje, kterou gólman Bohemky vyrazil!

19:16

19:16 Marek VÁVRA - 4:3

19:16

Gólové hody na Chodově pokračují, domácí své soupeře vyprovází do kabiny čtvrtým gólem a ujímají se vedení! Petr Majer nahrál MARKU VÁVROVI, který následně zakončil k pravé tyči! Asistence: Petr Majer.

19:00

Poslední minuta první třetiny!

18:33

Nepřesná střela Radima Slunečka nyní orazítkovala mantinel za brankou hostujícího celku.

17:57

Pěnička pro jistotu poslal míček podél mantinelu dozadu, Bohemka následně střídá formace.

17:28

Majer našel volného Vávru, jehož zakončení připravený Michajlovič bez větších obtíží zneškodnil.

16:52

Eremiáš měl před sebou jen položeného Michajloviče, nakonec ale míček poslal do tyče!

15:40

Tak to bylo rychlé, Mikeš se po dvaceti sekundách vrací zpět na hrací plochu! MATYÁŠ KREBNER se po nepříjemném souboji v rohu palubovky oklepal a po souhře s Jakubem Šárkou střílí vyrovnávací gól – 3:3! Asistence: Jakub Šárka.

15:40

15:40 Matyáš KREBNER - 3:3

15:20

Vinohradští hráči mají šanci vyrovnat, na trestnou lavici za sekání míří Ondřej Mikeš (CHD).

15:16

Obrany obou celků nestíhají, Šimůnek s Michajlovičem teď mají plné ruce práce!

14:58

Chodov zachránila tyčka, jeden z hostů tentokrát nastřelil jen brankovou konstrukci!

14:43

14:43 Jakub ŠÁRKA - 3:2

14:43

Mírný nápor se nakonec vyplatil, kýžený kontaktní gól je na světě! Na střeleckou listinu se zapisuje JAKUB ŠÁRKA, jehož zakončení z otočky s prostředku útočné poloviny hrací plochy prošlo přesně do sítě – 3:2! Bez asistence.

14:13

Bohemians se snaží na inkasovaný gól odpovědět, Chodov ale drží hru daleko od svého brankoviště.

13:27

13:27 Tom ONDRUŠEK - 3:1

13:27

Hyršl svou misi nezvládl a vrací se na lavičku překonán, TOM ONDRUŠEK zakončením k tyči přetavil trestné střílení ve třetí domácí gól, a rozšířil tak náskok Chodova na dvě branky!

Na trestné střílení jde do brankoviště Tomáš Hyršl.

13:27

Ondřej Kawulok nedovoleně zastavil běžícího Martina Řezáče, kterého florbalkou trefil do holeně, za což sudí nařídil trestné střílení!

12:42

Míček zamával hrací ploše a vyrazil na domácí střídačku, Chodov bude za malou chvíli rozehrávat.

12:05

V bolestech teď zase na hrací ploše leží domácí Majer. Krebner se nakonec rychle oklepal a bude pokračovat, snad to nebude vážné ani v tomto případě.

11:14

11:14 Michal STRNAD - 2:1

11:14

Michajlovič ale nakonec přeci jen náporu soupeře podlehl, po rychlé souhře s Maxou lehkým zakončením z pravé strany posílá Chodov poprvé v utkání do vedení MICHAL STRNAD – 2:1! Asistence: Daniel Maxa.

10:51

Michajlovič – Ondrušek 4:0! Domácí borec se v rychlém sledu pokusil se prosadit hned čtyřikrát, ani jednou ale na gólmana Bohemians nevyzrál!

10:26

Nenápadná střela Ondruška nebyla vůbec příjemná, Michajlovič byl ale ve střehu i tentokrát.

09:57

Matyáš Krebner se po souboji s Vávrou válí v rohu palubovky, na plochu míří zdravotník.

09:25

Jiří Bauer bleskově vystartoval do soupeřova pásma, jeho následný projektil ale šel hodně mimo.

08:34

Pavel Čihák vypálil z půlící čáry, Šimůnek si jeho střelu pohlídal a bez větších obtíží jí polapil.

07:55

Volný úder pro domácí, k balónku se po pravé straně brankoviště Bohemky staví Ondrušek.

07:17

Michajlovič rukou zastavil projektil Majera z levé strany, balónku se následně ujímají hosté.

06:35

Daniel Maxa sbírá vyhozený míček za brankovištěm, domácí budou za malou chvíli rozehrávat.

05:58

Chodovu se vůbec nedaří přesunout hru do soupeřovy části hrací plochy, Bohemka má zatím převahu.

05:27

Jakub Buršík zkusil štěstí zakončením z podstatné vzdálenosti, které ale nebylo vůbec přesné.

04:45

Šebek založil další výpad Bohemky z vlastního pásma, jeho spoluhráči ale vepředu neuspěli.

04:12

Majer omylem poslal míček na hůl Krebnera, který ho bez váhání poslal ven ze své poloviny hrací plochy.

03:51

Oba týmy nyní velmi rychle prostřídaly, na palubovku po krátké době znovu míří elitní formace.

03:14

03:14 Tomáš SÝKORA - 1:1

03:14

Nedáš? Dostaneš! Podívaná v hale na Jižním Městě zatím rozhodně nenudí, dvě minuty po úvodním gólu hostů skóre vyrovává TOMÁŠ SÝKORA, který Michajloviče překonal střelou k tyči – 1:1! Asistence: Tom Ondrušek.

02:56

Mohlo to být 2:0, ale Šimůnek nyní podržel svůj výběr a parádním zákrokem zneškodnil další nepříjemné zakončení Formana!

02:23

Hosté kontrolují hru, drží si balónek na svých holích a vůbec k němu svého soupeře nepouští.

01:27

Bohemka si krátce po svém prvním gólu vyzkoušela rozehrávku z rohu, která ale k větší šanci nevedla.

00:48

00:48 Filip FORMAN - 0:1

00:48

Hosté aktivní vstup do utkání přetavují v první zásah a už v úvodní minutě jdou do vedení! Z brejku Šimůnka o čisté konto připravil ostrostřelec FILIP FORMAN – 0:1! Bez asistence.

00:44

Oba brankáři už si na své konto připsali první zákroky, ani jeden nehodlá rychle povolit.

00:05

Míček po rozehrávce hostů rychle opustil hrací plochu, v rohu Chodova tak uvidíme další vhazování.

00:01

Celky jsou na palubovce, za chvíli půjdeme na věc.
Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný večer, duel mezi Chodovem a Bohemkou začíná za pár minut. Níže si můžete prohlédnout soupisky obou klubů.

FAT PIPE Florbal Chodov: Šimůnek (Hodík) – Maxa, T. Vávra, Sýkora, J. Bauer, Podhráský, Strnad – Mikeš, Plíhal, Vošta – M. Vávra, Slunečko, Ondrušek – Řezáč, Eremiáš, Majer – Dufek, Horký, Pergler.

FbŠ Bohemians: Michajlovič (Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Čihák, Šimáně – Šebek, Krebner, M. Forman – Vojtíšek, Buršík, Tomčo – Malič, Pěnička, Kawulok – Kratina, F. Forman, Růžek – Šárka, Krbec.

Rozhodčí: Sýkora, Tkáč.
SHRNUTÍ PRVNÍCH DVOU UTKÁNÍ

Do jedné ze dvou čistě pražských sérií letošního play-off vstoupili lépe Chodovští, kteří díky své kvalitní ofenzivní potenci ve třetí třetině uspěli nad Bohemkou 9:5. Čtyřmi body se na jejich úspěchu podílel Petr Majer, hattrick zase zaznamenal Daniel Eremiáš. Korunku pro nejlepšího hráče utkání však za jižany nakonec bral Marek Vávra, z domácích pak byl vybrán Jakub Šárka.

1. zápas | 27. 3.: Bohemians – Chodov 5:9
Třetiny: 3:3, 2:3, 0:3.

Branky a nahrávky: 4. Šárka (Čihák), 17. Krebner (Šárka), 17. Kawulok (Tomčo), 23. Krebner (Šárka), 24. Šárka (Krebner) – 8. Eremiáš (Bauer), 12. Sýkora (Vávra), 13. Eremiáš (Majer), 22. Vošta (Řezáč), 23. Eremiáš (Majer), 32. Bauer (Vávra), 41. Sýkora (Ondrušek), 50. Majer (Vávra), 53. Majer.
Střely na branku: 25 – 25.
Vyloučení: 1 – 2.
Využití přesilovek: 1/2 – 0/1.

Hráči utkání: Jakub Šárka – Marek Vávra.

Odveta už ale patřila papírovému favoritovi, o jehož vítězství se opět rozhodlo až v poslední periodě. Do ní se šlo za stavu 3:4, po konci utkání ale na Vinohradech platilo skóre 8:5. Pět bodů za čtyři branky a jednu asistenci v bitvě zaznamenal Jakub Šárka, který byl opět vyhlášen nejlepším hráčem svého klubu, zatímco z Chodova tentokrát ocenění dostal Daniel Eremiáš.

2. zápas | 28. 3.: Bohemians – Chodov 8:5
Třetiny: 1:3, 2:1, 5:1.

Branky a nahrávky: 6. Vojtíšek (Šárka), 21. Šárka (Krebner), 23. Šárka (Vojtíšek), 43. Šárka (Forman), 46. Buršík (Šebek), 49. Šárka (Krebner), 56. Pěnička (Forman), 59. Buršík (Růžek) – 1. Eremiáš (Majer), 9. Koutný, 10. Majer (Vávra), 35. Bauer (Vávra), 59. Bauer (Podhráský).
Střely na branku: 34 – 29.
Vyloučení: 3 – 3.
Využití přesilovek: 2/3 – 0/3.

Hráči utkání: Jakub Šárka – Daniel Eremiáš.
Příjemný sváteční den u sledování florbalové Superligy! Čtvrtfinálová série mezi Chodovem a Bohemians dnes napíše svou třetí kapitolu, po úvodním dvojutkání na Vinohradech se přesune o pár kilometrů na jih.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

10:9

Branky a nahrávky: 4. Sýkora (Ondrušek), 12. Strnad (Maxa), 14. Ondrušek (TS), 20. M. Vávra (Majer), 33. Sýkora (Ondrušek), 38. Sýkora (Ondrušek), 49. Eremiáš (J. Bauer), 51. Mikeš (Sýkora), 58. Sýkora (M. Vávra), rozh. náj. Ondrušek – 1. F. Forman, 15. Šárka, 16. Krebner (Šárka), 24. Šárka (Krebner), 30. F. Forman (Krebner), 35. Šebek (Buršík), 36. Šárka (Vojtíšek), 56. Šárka (F. Forman), 60. F. Forman (Malič)