Střely na bránu: 23 – 47 | Přesilová hra: 0/1 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 2

Dustin Tokarski (BUF) – 44 zákroků, 3 OG, úspěšnost 93,6%, odchytal 62:39
Igor Šesťorkin (NYR) – 21 zákroků, 2 OG, úspěšnost 91,3%, odchytal 64:26

Filip Chytil (NYR) 1+0, 0 účast, 2 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 10:02
Libor Hájek (NYR) 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, 0 TM, čas na ledě 12:36

Tři hvězdy utkání

1. Dustin Tokarski (BUF) – 93,6% úspěšnost zákroků
2. Colin Blackwell (NYR) – 1+0
3. Artěmij Panarin (NYR) – 0+2 (03:47:02)
Skončilo utkání mezi Buffalem a newyorskými Jezdci, které muselo rozhodnou až prodloužení. Kromě první periody byli v utkání lepší hosté, kteří také nakonec poměrem 2:3 po prodloužení zvítězili. Rozhodující branku obstaral v poslední minutě prodloužení Mika Zibanejad.

64:32

64:32 Mika ZIBANEJAD - 2:3

64:32

Rangers právě vstřelili branku!
Hosté rozhodují toto utkání! Po dobré obranné práci Adama Foxe se do přečíslení dva na jednoho dostali dva nejlepší útočníci Jezdců, když MIKA ZIBANEJAD zužitkoval přesnou přihrávku Artěmije Panarina k ráně z první, která skončila v síti. Asistence: Artěmij Panarin a Adam Fox.

63:57

Po křižném pasu Jeffa Skinnera měl dobrou šanci Taylor Hall, kterého Igor Šesťorkin vychytal.

63:09

Rána Tage Thompsona skončila na zadním mantinelu, kde se k puku dostali hosté, ale i ti o něj rychle přišli.

62:26

Na opačné straně se do střelecké pozice dostal Rasmus Ristolainen, jehož ránu K’Andre Miller ztečoval do ochranné sítě.

62:00

Po pasu Ryana Stroma byl ve stoprocentní šanci K’Andre Miller, ale ten z dobré pozice minul.

61:04

Po přihrávce Miky Zibanejada pálil z první Artěmij Panarin, avšak nepřesně.

60:25

U kotouče jsou zatím Jezdci, kteří hledají vhodnou příležitost na usazení se v útočném pásmu.

Sabres právě vstřelili branku!
Domácí vyrovnávají skóre zápasu z poslední šance! Casey Mittelstadt našel pasem od mantinelu dobře postaveného TAGE THOMPSONA, který přesnou ranou k zadní tyči srovnal skóre zápasu. Asistence: Casey Mittelstadt a Sam Reinhart.

59:30

Chris Kreider mířil do odkryté brány, ale Rasmus Dahlin si připsal úspěšný brankářský zákrok.

58:57

Domácí neudrželi kotouč v útočném pásmu, a tak je hra kvůli ofsajdu přerušena.

58:25

Domácí to zkoušejí v šesti hráčích v poli!

58:09

Ránu Taylora Halla dokázal zablokovat Jacob Trouba.

57:39

Oddechový čas pro domácí.

57:39

Casey Mittelstadt si připsal po špatné rozehrávce Adama Foxe ránu zpoza kruhů, Igor Šesťorkin byl připraven.

57:10

Po delší době se do útočného pásma dostali také domácí, ale udrželi se v něm přibližně 10 vteřin a ránu na bránu si nepřipsali.

56:16

Po dělovce Jacoba Trouby ještě dorážel Kaapo Kakko, avšak neúspěšně.

55:55

55:25

Tvrdá rána Artěmije Panarina bránu Buffala přeletěla.

54:45

Jezdci se drží v útočném pásmu, ale Dustin Tokarski žádnou spletitou situaci řešit nemusel.

53:55

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Steven Fogarty – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

53:05

Po přihrávce Alexise Lafreniera pálil Filip Chytil, jehož ránu Brandon Montour zblokoval.

52:39

Domácí rozehráli opět nepřesně, a tak Jezdci okupují své útočné pásmo.

51:50

Hra je nyní z obou stran nepřesná, a tak se převážně s pukem hraje v neutrální zóně.

50:47

Do další střelecké příležitosti se dostal Victor Olofsson, jehož bekhend Šesťorkin odvrátil do rohu pásma.

50:13

Do dobré příležitosti se dostal Victor Olofsson, s jehož ránou si Igor Šesťorkin poradil.

49:39

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:39

49:20

K ráně z první se dostal Ryan Strome, kterou Dustin Tokarski polapil.

49:00

Dělovka Adama Foxe skončila na chráničích Codyho Eakina.

48:37

Do velké šance se dostal k mezikruží Mika Zibanejad, který však trefil už ležícího gólmana Sabres!

47:39

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., držení).

46:17

46:17 Filip CHYTIL - 1:2

46:17

Hosté jdou do zaslouženého vedení! Po nepřehledné situaci u brankoviště dokázal volný puk najít Julien Gauthier, který jej předal na volného FILIPA CHYTILA, který procedil puk přes brankáře i další hráče Sabres, kteří byli v brankovišti. Asistence: Julien Gauthier a Alexis Lafreniere.

45:58

Jacob Trouba se dostal k rána z vrcholku kruhů, ale trefil pouze před bránou stojícího Filipa Chytila.

45:05

Steven Fogarty se dostal do velmi nebezpečné pozice, ale puk mu při zakončení z čepele sjel.

44:20

Hosté si až příliš dávali přednost, kdo zakončí, a tak z nebezpečné akce byla pouze nepřesná rána Ryana Stroma.

43:38

Domácí se poprvé ve třetí periodě dostali do útočného pásma, ale střelu na bránu si nepřipsali.

42:54

Domácí odpálili kotouč mimo hrací plochu, a tak je hra přerušena. Vhazovat se bude v obranném pásmu Šavlí.

42:00

Vypadá to, že hosté pokračují v dobré aktivitě z druhé periody. Zatím jsou velmi aktivní v útočném pásmu.

41:17

Artěmij Panarin nahazoval kotouč nebezpečně od levého mantinelu, Dustin Tokarski si s tím poradil, i když toho mnoho neviděl.

40:39

Pavel Bučněvič se dostal k ráně z levého kruhu, ale vzdálenější roh brány se mu nepovedlo trefit.

40:01

Střely na branku 14:24
Skončila druhá perioda, ve které Jezdci znatelně přidali a zaslouženě skóre zápasu vyrovnali. Prosadil se ve 27. minutě Colin Blackwell, a tak je skóre po čtyřiceti minutách 1:1.

40:00

39:15

Ránu Ryana Lindgrena ještě tečoval Artěmij Panarin, ale kotouč následně skončil pouze v lapačce skvěle chytajícího Dustina Tokarskiho.

38:55

Následně v aktivitě pokračují opět hosté, kteří hrají ve druhé periodě velice dobře.

38:00

Taylor Hall se dostal do dobré šance, ale následně bránu Igora Šesťorkina minul.

37:11

Po dobrému ťukesu se dostal k ráně z mezikruží Colin Blackwell, Dustin Tokarski jeho pokus dokázal zastavit.

36:55

36:39

Kyle Okposo odpaluje kotouč za bránu Šesťorkina.

36:16

Ryan Strome pálil z pravé strany, ale trefil pouze před bránou stojícího Chrise Kreidera.

35:18

Po krásné souhře hostí pálil z první Artěmij Panarin, jehož rána skončila na betonech Dustina Tokarskiho.

34:55

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Colin Miller – 2 min., podrážení).

34:27

Brandon Montour se dostal k ráně z pravého kruhu, Igor Šesťorkin jej bez potíží vychytal.

33:35

Rána Chrise Kreidera z pravého kruhu skončila v lapačce Dustina Tokarskiho.

32:57

Ryan Strome našel křižným pasem najetého Adama Foxe, který bekhendem minul o pár centimetrů pravou tyč!

31:50

Hosté jsou nadále při chuti, domácí Šavle se nyní spíše brání.

30:43

Jeff Skinner se uvolnil a z vrcholku kruhu vypálil, avšak bránu soupeře těsně minul.

29:57

Domácí byli pod tlakem, a tak kotouč odpálili pouze na icing.

29:19

Jacob Trouba se na modré čáře uvolnil a z vrcholku kruhů vypálil, ale bránu Buffala netrefil.

28:34

Artěmij Panarin našel hůl před bránou stojícího Ryana Stroma, ale od té se puk odrazil pouze do ochranné sítě.

27:45

Hosté jsou opět aktivní. Pavel Bučněvič hledal křižným pasem Miku Zibanejada, který následně vypálil, ale švédský útočník minul bránu soupeře.

26:40

26:40 Colin BLACKWELL - 1:1

26:40

Hosté přece jen vyrovnávají! COLIN BLACKWELL nejprve v situaci dva na jednoho napálil břevno, ale kotouč se následně odrazil k Panarinovi, který našel Blackwella znovu a ten se už tentokrát ranou z první nemýlil. Asistence: Artěmij Panarin a Ryan Strome.

25:45

Hosté jsou ve druhé třetině aktivnější než v té první, ale domácí zatím odolávají tlaku soupeře.

25:00

Pavel Bučněvič hledal velmi dobře najetého Adama Foxe, ale domácí obrana si křižný pas pohlídala.

24:19

Po přihrávce Filipa Chytila pálil tvrdě z první Jacob Trouba, Dustin Tokarski byl připraven.

23:31

Jeff Skinner si dobře sjel před bránu, kde jeho hůl hledal Casey Mittelstadt, avšak kotouč následně skončil pouze v ochranné síti.

22:42

Poprvé se ve druhé periodě do útočného pásma vydali také Jezdci, střela Colina Blackwella skončila v náručí Dustina Tokarskiho.

21:56

21:14

Ránou zápěstím z pravého kruhu se blýskl Jeff Skinner, Igor Šesťorkin si s ní poradil.

20:30

Domácí pokračují v přesilové hře a jsou usazeni v útočné třetině. Ránu Rasmuse Dahlina dokázal zastavit Mika Zibanejad.

20:01

Střely na branku 12:10
Skončila první třetina, ve které lepší výkon předvedli domácí Šavle, které zaslouženě vedou o jednu branku. Už ve třetí minutě se prosadil Rasmus Asplund, na jehož branku zatím nedokázali Jezdci odpovědět.

20:00

19:56

Vyloučení v týmu New York Rangers (Phillip Di Giuseppe – 2 min., sekání).

19:42

Do dobré střelecké pozice se dostal v situaci dvou proti čtyřem Kyle Okposo, ale Igor Šesťorkin jej dokázal vychytat.

19:34

18:56

Domácí odpálil kotouč do bezpečí až za bránu Igora Šesťorkina.

18:30

Po křižném pasu Artěmije Panarina pálil Ryan Strome, ale jeho rána byla zblokována.

17:34

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Casey Mittelstadt – 2 min., hrubost).

17:24

Po výborné kombinaci měl velkou šanci Ryan Lindgren, který bránu soupeře minul!

17:10

Colin Blackwell se odhodlal ke střele zpoza kruhů, se kterou neměl Dustin Tokarski větší starosti.

16:38

S ránou od modré čáry v podání Libora Hájka si Dustin Tokarski poradil bez potíží.

16:10

Hosté byli usazeni v útočném pásmu, ale opět se k žádnému střeleckému pokusu nedostali, což je zatím v tomto zápase stráží.

15:20

Chris Kreider si to chtěl namířit přímo na bránu soupeře, ale Colin Miller jej zastavil dobrým obranným zákrokem.

14:34

Ve hře obou celků je nyní velké množství nepřesností, a tak se hraje převážně ve středním pásmu.

13:45

Hosté se provinili zakázaným uvolněním, a tak je hra přerušena.

13:00

Steven Fogarty založil akci domácích, kterou následně vedl Henri Jokiharju, který přesným pasem našel hůl Taylora Halla, jehož zakončení Šesťorkin senzačně vykopnul!

12:16

Hosté měli tlak v útočném pásmu, ale Pavel Bučněvič pokazil přihrávku na Ryana Lindgren, a tak ani z tohoto mráčku nezapršelo.

11:29

Phillip Di Giuseppe si připsal během střídání dvě rány, se kterými si Dustin Tokarski však poradil.

10:35

Dělovku z pravého kruhu si připsal Tage Thompson, ale Igor Šesťorkin byl na ni plně připraven.

09:37

Rangers si vynutili také zámek soupeře v jeho vlastní třetině, ale Dustin Tokarski si během něj zákrok připsat nemusel.

08:40

Filip Chytil ujel svému strážci a v následné situaci jeden na jednoho zvolil střelu bekhendem, kterou trefil břevno!

07:55

Domácí hrají zatím velice dobře a i nyní mají Jezdci s jejich aktivitou velké problémy.

06:54

Od modré čáry se k ráně dostal Colin Miller, jehož střelu Igor Šesťorkin polapil a hru přerušil.

06:20

Domácí jsou stále aktivní. Hosté mají ve svém obranném pásmu co dělat, ale zatím se brání od obdržené branky úspěšně.

05:15

Velká šance domácí první formace! Igor Šesťorkin kotouč po ráně Sama Reinharta neudržel, a tak se k dorážce dostal ještě Kyle Okposo, ale ten poslal kotouč těsně vedle pravé tyče!

04:20

Další střelcu hostí si připsal Brendan Smith, jehož ránu však jeden z obránců Sabres zblokoval.

03:41

Kaapo Kakko si zakončil svůj výpad z pravé strany, ale Dustin Tokarski jeho zakončení odolal.

03:00

Jezdci se vrhli po obdržené brance do útoku, ale z akce byla pouze nepřesná střela Jacoba Trouby.

02:06

02:06 Rasmus ASPLUND - 1:0

02:06

Domácí jdou z první větší šance do vedení! Po ráně Rasmuse Dahlina byl v brankovišti Šesťorkina velký zmatek, během kterého našel kotouč RASMUS ASPLUND, který jej poslal do brány soupeře. Asistence: Jeff Skinner

01:00

Utkání začaly oba celky dost podobně. Zatím se ani jeden z nich nedostal na delší čas do útočného pásma, a tak stále čekáme na první střelecký pokus.

00:01

Buffalo Sabres: Tokarski (Ullmark) – Bryson, Ristolainen (A), Dahlin, Jokiharju, C. Miller, Montour – Olofsson, S. Reinhart (A), Okposo (A) – Hall, Mittelstadt, T. Thompson – Skinner, Sheahan, Asplund – Rieder, Eakin, Fogarty.

New York Rangers: Šesťorkin (Kinkaid) – R. Lindgren, Fox, K'A. Miller, Trouba (A), Hájek, Br. Smith – Kreider (A), Zibanejad (A), Bučněvič – Panarin, R. Strome, Kakko – Lafreniere, Chytil, J. Gauthier – Di Giuseppe, Rooney, Blackwell.

Rozhodčí: St. Pierre, O’Donnell – Baker, Gibbons.

BUF 3:2 NYR

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:3

Branky a nahrávky: 3. Asplund (Skinner), 60. T. Thompson (Mittelstadt, S. Reinhart) – 27. Blackwell (Panarin, R. Strome), 47. Chytil (J. Gauthier, Lafreniere), 65. Zibanejad (Panarin, Fox)

Rozhodčí: St. Pierre, O’Donnell – Baker, Gibbons

02:06 BUF 1:0 Asplund (Skinner)
17:34 BUF 2 Mittelstadt, hrubost
19:56 NYR 2 Di Giuseppe, sekání
26:40 NYR 1:1 Blackwell (Panarin, R. Strome)
34:55 BUF 2 C. Miller, podrážení
46:17 NYR 1:2 Chytil (J. Gauthier, Lafreniere)
47:39 BUF 2 Ristolainen, držení