konec (3:2, 3:1, 3:2) Stav série: 2:0

28.03.2021, 14:30 • Čtvrtfinále • Ondřej Černý

Tipsport: 1.02 15.0 15.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u florbalu zase někdy příště. (16:32:52)
Druhé čtvrtfinále mezi Mladou Boleslaví a Black Angels je u konce. Druhý bod v této sérii si připisují domácí florbalisté za výhru 9:5. Po vyrovnané první třetině byli domácí jasně lepší v prostřední fázi. Hosté naopak začali kousat v poslední třetině, kdy se dostali na rozdíl jediné branky, ale pak zapnula i Boleslav a došla si pro výhru. Boleslav poslala na branku 35 střel, hosté 15. Další utkání se odehraje 2.4. v Praze od 18:00.

59:28

Boleslav je stále v držení míčku a kontroluje závěr dnešního mače.

59:01

Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:56

Oddechový čas pro hosty.

58:45

Nyní se hraje hodně nahoru a dolu, Boleslav si jde pro svoji druhou výhru v sérii.

58:01

Milan Tomašík se protáhl kolem soupeře v obranném rohu a vynutil si faul na sebe. Domácí tak mohou hrát po delší době dopředu.

57:32

Hosté drží míček na polovině soupeře, do zakončení se však dostat nemohou.

56:37

Daniel Körber opět na střídačce a hosté to znovu zkouší v šesti.

56:18

56:08

Daniel Šebek shodil míček na Natova, který se dostal před branku, ale zamířil pouze do nohy soupeřova brankáře.

55:37

Curneymu utekl míček v rohu hřiště a následně se ještě dopustil faulu.

54:25

Z rohu hřiště se chtěl vytočit na střed Natov, jenže míček zapomněl za sebou.

54:18

Vyloučení v týmu Black Angels (Jakub Boček – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

53:35

Daniel Körber je na střídačce a hosté to zkouší v šesti.

52:29

52:29 Daniel ŠEBEK - 9:5

52:29

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tak už je asi pravděpodobně rozhodnuto. Patrik Suchánek nádherně vyvezl míček středem hřiště a našel DANIELA ŠEBKA, jehož rána z voleje skončila přímo v šibenici hostující branky. Asistence: Patrik Suchánek.

9:5

Branky a nahrávky: 3. Tomašík (Šebek), 4. Curney (Natov), 14. Šebek (Tokoš), 25. Řehoř (Hemerka), 30. Tokoš (Šebek), 32. Curney (Natov), 49. Tomašík (Suchánek), 51. Natov (Šebek), 53. Šebek (Suchánek) – 8. Renčín (Ma. Boček), 10. Hromada (Renčín), 21. T. Hanák (R. Hanák), 42. Hněvkovský (Renčín), 44. Burian (T. Hanák)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Suchánek, Řehoř, Krzyžanek – Šebek, Tomašík, Komárek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Korych, Gruber – Höffer, Zoufalý, Curney – Zakonov, Hemerka, Natov.

Black Angels: Körber (Matiášek) – Obuškevič, Bauman, Hromada, Ježek, Bouček – Ma. Boček, Král, Novotný – Burian, Kopecký, Ludvík – Pícha, Neklan, Ja. Boček – R. Hanák, T. Hanák, Renčín – Hněvkovský.

2:29 MBL 1:0 Tomašík (Šebek)
3:30 MBL 2:0 Curney (Natov)
7:26 BAN 2:1 Renčín (Ma. Boček)
9:37 BAN 2:2 Hromada (Renčín)
13:45 MBL 3:2 Šebek (Tokoš)
20:26 BAN 3:3 T. Hanák (R. Hanák)